Usta yönetmen Metin Erksan’ın son filmi olan Sensiz Yaşayamam filmi televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Filmin çekim ve yayın detayları merak ediliyor. Sensiz Yaşayamam filmi nerede çekildi, Sensiz Yaşayamam filmi kaç yılında çekildi, Sensiz Yaşayamam filmi oyuncuları isimleri nedir, Sensiz Yaşayamam filmi hangi kanalda oynuyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerini Ayfer Tezmen rolü ile Hülya Koçyiğit ve Kiralık Katil Ahmet rolü ile Cemal Gencer paylaşıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Atilla Gökbürü, Gülten Ceylan, Zeki Sezer, Cevdet Arıkan, Macide Yönder, Sevim Gencer ve Orhan Elmas rol alıyor. Kanser nedeni ile bir yıl ömrü kaldığını öğrenen bir kadının acı çekerek ölmemek ve ölüme karşı cesur olabilmek için yaptığı planın hikâyesi ekranlara geliyor. Sensiz Yaşayamam filmi, zengin ve yalnız bir kadın olan Ayfer'in kanser olması ve çok az ömrünün kaldığını öğrenmesinden sonra yaşadıklarını konu ediniyor. Yalnızca bir senelik ömrü kalan genç kadın, kanserden ölmek istemediği için kendince farklı bir yöntem seçiyor. Ayfer Kıbrıs'a gidiyor ve kendisini öldürmesi için bir kiralık katil tutuyor. Ancak akıl almaz bir olay yaşanıyor ve katil ile Ayfer birbirine aşık oluyor. Sensiz Yaşayamam filminin çekildiği yer otel nerede, film nerede çekilmiştir, ne zaman çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri Ahmet kim, hangi kanalda oynuyor, konusu ne sorularının yanıtları ve filme dair merak edilenler haberimizde galabet yer alıyor.

Derman filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi konusu nedir hangi kanalda oyuncuları isimleri Derman filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi konusu nedir hangi kanalda oyuncuları isimleri

Sensiz Yaşayamam filmi kaç yılında çekildi?

Sensiz Yaşayamam filmi 1977 yılında çekildi. Metin Erksan imzalı film romantik ve dram türünde çekilmiştir. Filmin senaryosunu Safa Önal, Metin Erksan ve Berrin Giz yazdı. 1 saat 16 dakika süren yapım Elif Film tarafından çekilen ve filmin hazırlığı Yeni Stüdyo’da yapıldı. Yapımcıları Atilla Gökbürü ve Arif Keskiner olan film, usta yönetmen Metin Erksan’ın son filmi olma özelliğini taşıyor. Kanserden ölmek üzere olan genç kadınla, kendisini öldürmek üzere tuttuğu kiralık bir katilin psikolojik aşk öyküsü filmde izleyicilerle buluşuyor.

Sensiz Yaşayamam filmi nerede çekildi?

Sensiz Yaşayamam filmi Kıbrıs’ta çekildi. Filmin çekimleri Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde yapıldı. Çekimler için Kıbrıs’ın farklı noktalarında çekim setleri kurularak çekimler tamamlandı. Karakterlerinden hikâyesine ve atmosferine çok farklı bir film olan Sensiz Yaşayamam, sinemamızın en ilginç çalışmalarından biri olarak dikkat çekiyor. Yeşilçam dışı olduğu tartışma götürmez bir çalışma olan ve o tarihlerde belki de sadece Erksan’ın çekebileceği bir film olan yapım, Metin Erksan’ın son sinema filmi olarak sinemaya iyi bir veda olması ile de önem taşıyor.

Ölmüş Bir Kadının Mektupları filmi nerede çekildi ne zaman çekildi konusu oyuncuları isimleri Ölmüş Bir Kadının Mektupları filmi nerede çekildi ne zaman çekildi konusu oyuncuları isimleri

Sensiz Yaşayamam filmi konusu ne?

Sensiz Yaşayamam filminde, oldukça zengin bir kadın olan Ayfer, bir gün doktora gittiğinde kanser olduğunu ve 1 senelik ömrü kaldığını öğrenir. Bunun üzerine depresyona girer ve şirketini geride bırakıp Kıbrıs’a seyahat ederek, işinin en iyisi olan karizmatik ve sessiz bir kiralık katille anlaşıp ondan kendisini öldürmesini ister. Fakat bir şartı vardır: Öldürme zamanını söyleyene kadar her yerde yanında olacaktır ve zamanı gelince hissettirmeden, acı çektirmeden öldürecektir. Hesaba katmadıkları şey ise, birbirlerine aşık olma ihtimalleridir.

Sensiz Yaşayamam filmi hangi kanalda oynuyor?

Sensiz Yaşayamam filmi 360 TV kanalında oynuyor. Film 19 Haziran Pazartesi günü saat 13.30’da ve aynı günün gecesi saat 23.00’te 360 TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Metin Erksan’dan aşkın ve ölümün doğasına dair bir fikir yürütme, bir sinemasal inceleme olarak dikkat çeken Sensiz Yaşayamam filmi, Yeşilçam sinemasının en az diyalog içeren filmlerinden biridir. Sessiz ve uzun sahnelere, bakışmalara gebe olan, Metin Erksan farkının çokça hissedildiği film, farklı bir dublaja sahip Hülya Koçyiğit ile Fransız bir katil havası taşıyan Cemal Gencer’in oyunculuklarıyla da unutulmazdır. Filmde Hülya Koçyiğit’i Meral Taygun, Cemal Gencer’i ise Esen Günay seslendirmiştir. Film 76 dakika galabet giriş sürüyor.

Seven Ne Yapmaz filmi nerede çekildi oyuncuları isimleri hangi yıl ne zaman kaç yılında çekildi? Seven Ne Yapmaz filmi nerede çekildi oyuncuları isimleri hangi yıl ne zaman kaç yılında çekildi?

Sensiz Yaşayamam filmi oyuncuları isimleri

  • Hülya Koçyiğit (Ayfer Tezmen)
  • Cemal Gencer (Ahmet - Kiralık Katil)
  • Atilla Gökbürü
  • Gülten Ceylan
  • Zeki Sezer (Doktor)
  • Cevdet Arıkan
  • Macide Yönder
  • Sevim Gencer
  • Orhan Elmas (Doktor)

Zehra filmi nerede çekildi hangi köyde ne zaman çekildi konusu ne oyuncuları isimleri Zehra filmi nerede çekildi hangi köyde ne zaman çekildi konusu ne oyuncuları isimleri