Futbolcu Serdar Aziz’in hayatı, futbol kariyeri ve biyografi bilgileri araştırılmaya devam ediyor. Serdar Aziz aslen nereli, Serdar Aziz hangi takımdan geldi, Serdar Aziz hangi takımlarda oynadı, Serdar Aziz kaç gol attı? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Fenerbahçe’nin stoperi Serdar Aziz hakkında ayrıntılar içeriğimizde yer alıyor. Serdar Aziz, 23 Ekim 1990 tarihinde doğmuştur ve şu an 33 yaşındadır. Türkiye vatandaşı olan futbolcu, Fenerbahçe’de stoper mevkisinde görev almaktadır. 1,83 boyundaki oyuncu sağ ayaklıdır ve takımda 4 numaralı formayı giymektedir. Güncel piyasa değeri 1,50 Milyon Euro olan Serdar Aziz, kariyerinde 2 Süper Lig, 1 Türkiye Kupası ve 1 Türkiye Süper Kupası’na sahiptir. 2018/2019 sezonundan bu yana Fenerbahçe forması giymektedir. Hem sağ hem de sol stoperde görev alabilmektedir. Futbolcu Serdar Aziz kimdir nerelidir, oynadığı takımlar, kaç golü var, hangi takımdan geldi, hangi takımlarda oynadı sorularının yanıtları haberimizde odakbet yer alıyor.

İrfan Can Kahveci aslen nereli hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı kaç gol attı? İrfan Can Kahveci aslen nereli hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı kaç gol attı?

Serdar Aziz aslen nereli?

Futbolcu Serdar Aziz aslen Bursalıdır. Doğup büyüdüğü şehir Bursa’dır ve futbol kariyerine de Bursa’nın köklü kulübü Bursaspor altyapısında başlamıştır. Türkiye Milli takımında da 18 kez forma giyen Serdar Aziz, milli takım formasıyla 2 gol de atmıştır. Yetiştiği kulüp Bursaspor’da uzun yıllar oynayan Serdar Aziz, ardından önce Galatasaray ardından da Fenerbahçe’ye giderek oldukça başarılı bir kariyer sürdürmüştür.

Serdar Aziz hangi takımdan geldi?

Serdar Aziz Fenerbahçe takımına Galatasaray takımından geldi. Serdar Aziz’in Fenerbahçe’ye geldiği takım pek çok kişiyi şaşırtmaktadır. Çünkü Serdar Aziz Fenerbahçe’ye ezeli rakibi Galatasaray’dan transfer olmuştur. 2018/2019 sezonunda Galatasaray’dan bedelsiz bir şekilde transfer edilmiştir. Serdar Aziz, Galatasaray’a ise Bursaspor’dan 4,50 Milyon Euro’ya transfer olmuş, Galatasaray’da gösterdiği çalkantılı performans sebebiyle Fenerbahçe’nin yolunu tutmuştur. Serdar Aziz transfer olmadan önce Galatasaray da devre arasında kadar 15 maçta forma giyip 1 gol 2 asist yapmıştır.

Hamza Yiğit Akman aslen nereli hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı kaç gol attı? Hamza Yiğit Akman aslen nereli hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı kaç gol attı?

Serdar Aziz futbol kariyeri

Bursaspor’un yetiştirdiği en önemli isimlerden biri olan Serdar Aziz, Galatasaray ve Fenerbahçe’de pek çok Avrupa müsabakasında boy göstermiştir. Serdar Aziz futbolculuk kariyerine Bursaspor altyapısında başlamış ve 2006/2007 yılına kadar Bursaspor alt yaş takımında forma giymiştir. 06/07 sezonunda ise Bursaspor U21 altyapısına yükseltilmiştir. 2007/2008 sezonunda Merinosspor’a kiralanan oyuncu Bursapor ile ilk profesyonel maçına ise 2008/2009 sezonunda çıkmış ve artık A takımın vazgeçilmezlerinden biri olmaya başlamıştır.

Serdar Aziz kaç gol attı?

Serdar Aziz, Bursaspor kariyerinde çıktığı 171 maçta defanstan 11 gol attı. Ayrıca 6 asistlik bir katkı sağlamıştır. Ardından 201/2017 sezonunda 4,5 Milyon Euro’ya Galatasaray’a transfer olmuştur. Galatasaray formasını 51 maç terletmiş ve 5 gol 3 asistlik bir istatistiğe imza atmıştır. 2018/2019 sezonunda Fenerbahçe’ye transfer olan Serdar Aziz, Fenerbahçe’de şu ana kadar toplam 122 maça çıkmış ve bu maçlarda 11 gol atarken 5 asist yapmıştır. Özellikle bir stoper olarak oldukça yüksek gol ve asist sayılarına sahiptir. Kariyerine Fenerbahçe'de odakbet giriş devam ediyor.

Ferdi Kadıoğlu aslen nereli hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı kaç gol attı? Ferdi Kadıoğlu aslen nereli hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı kaç gol attı?

Serdar Aziz hangi takımlarda oynadı?

  • 06/07 - Bursaspor U21
  • 07/08 - Merinosspor (Kiralık)
  • 2008-2016 - Bursaspor
  • 2016-2018 - Galatasaray
  • 2019 - Fenerbahçe

Emre Mor aslen nereli hangi takımdan geldi Emre Mor hangi takımlarda oynadı kaç gol attı? Emre Mor aslen nereli hangi takımdan geldi Emre Mor hangi takımlarda oynadı kaç gol attı?