Oyuncu Serkan Çayoğlu’nun hayatı, biyografi bilgileri ve kariyerine dair detaylar merak ediliyor. Serkan Çayoğlu aslen nereli, Serkan Çayoğlu burcu ne, Serkan Çayoğlu evli mi eşi sevgilisi kim, Serkan Çayoğlu hangi dizilerde filmlerde oynadı? sorularının yanıtları ortaya çıktı. 31 Mayıs 1987 tarihinde Almanya’nın Berlin şehrinde dünyaya gelen manken ve oyuncu Çayoğlu, 1,88 cm boyunda ve 80 kilodur. Eğitimini Almanya'da Erlangen-Nürnberg Üniversitesi Ekonomi Bölümünde tamamladı.

Önceleri modellik yapmayı düşünen Serkan Çayoğlu, bir süre sonra oyunculuğa yöneldi ve Ümit Çırak ve Dolunay Soysert gibi isimlerden profesyonel oyunculuk eğitimi aldı. İlk olarak, 2012 yılında Kuzey Güney dizisinin sezon finalinde Merve Boluğur’un İtalya’dan gelen arkadaşı Rafael'i canlandırdı ve sonrasında Zeytin Tepesi’nde rol aldı. Oyuncu Serkan Çayoğlu kimdir nerelidir, hangi burç, boy kilo bilgisi, evli mi, eşi kimdir, sevgilisi kim, oynadığı diziler filmler, hangi dizilerde oynadı, hangi filmlerde oynadı sorularının yanıtları haberimizde lionbet yer alıyor.

Sümeyye Aydoğan aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim hangi dizilerde filmlerde oynadı? Sümeyye Aydoğan aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim hangi dizilerde filmlerde oynadı?

Serkan Çayoğlu aslen nereli?

Almanya’da doğup büyüyen oyuncu ve manken Serkan Çayoğlu baba tarafından aslen Giresun Alucralı anne tarafından aslen Gümüşhane Şiranlıdır. Hande Yener’in Ya Ya Ya klibinde oynadı. 2014 yılında başrollerini Özge Gürel ile paylaştığı Kiraz Mevsimi dizisinde Ayaz Dinçer" rolünü canlandırdı. 2016 yılında Özge Gürel ile birlikte İtalya'da Verissimo, ardından tek başına İtalya'nın reytingi yüksek programlarından C'è posta per te'ye katıldı.

Serkan Çayoğlu burcu ne?

31 Mayıs doğumlu olan oyuncu Serkan Çayoğlu’nun burcu İkizler’dir. Hayatımın Aşkı dizisinde Demir Cerrahoğlu karakteriyle kamera karşısına geçti. 2018 yılında Star TV'de yayımlanan Börü dizisinde başrol oyuncusu olarak Kaya rolünde yer aldı. 2019 yılında Halka dizisinde Cihangir Tepeli karakterini canlandırdı. 2020 yılında Kanal D'de yayımlanan Yeni Hayat dizisinde başrol oyuncusu olarak Adem rolünde oynadı.

Çağatay Ulusoy aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim hangi dizilerde filmlerde oynadı? Çağatay Ulusoy aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim hangi dizilerde filmlerde oynadı?

Serkan Çayoğlu evli mi?

Oyuncu Serkan Çayoğlu evlidir. 2021-2022 yılları arasında TRT 1'de yayımlanan Bir Zamanlar Kıbrıs/Kıbrıs: Zafere Doğru dizisinde başrol olarak Bereli / Ankaralı / Ali İhsan Cenkeri rolünde oynamıştır. Kiraz Mevsimi ile 2015 yılında Yakın Doğu Üniversitesi Video Müzik Ödüllerinde Yılın En İyi Çıkış Yapan Oyuncusu, KTÜ Medya Ödüllerinde En İyi Çıkış Yapan Oyuncu, 2016 yılında YBU Medya Ödüllerinde En İyi Erkek Dizi Oyuncusu ödülünü aldı.

Serkan Çayoğlu eşi sevgilisi kim?

Oyuncu Serkan Çayoğlu’nun eşi Özge Gürel’dir. Çayoğlu, 14 Temmuz 2022 tarihinde oyuncu Özge Gürel ile Almanya'nın Karlsruhe şehrinde evlendi. 2023’de Netflix yapımı Aaahh Belinda’da Serkan Gürsoy rolü ile başroldeydi. Sinema filmlerinde de rol alan oyuncu, 2018’de Börü filminde Kaya Ülgen, 2023 yılında Oregon filminde Hakan karakterine hayat verdi. Mehmed: Fetihler Sultanı dizisinde II. Mehmed rolü ile oyunculuk kariyerine lionbet giriş devam ediyor.

Onur Saylak aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim hangi dizilerde filmlerde oynadı? Onur Saylak aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim hangi dizilerde filmlerde oynadı?

Serkan Çayoğlu hangi filmlerde oynadı?

 • 2018 - Börü - Kaya Ülgen
 • 2023 - Oregon - Hakan

Serkan Çayoğlu internet dizileri filmleri

 • 2023 - Aaahh Belinda - Serkan Gürsoy (Netflix)

Serkan Çayoğlu hangi dizilerde oynadı?

 • 2012 - Kuzey Güney - Rafael
 • 2013-2014 - Beni Böyle Sev - Hakan
 • 2014 - Zeytin Tepesi - Burak Altaylı
 • 2014-2015 - Kiraz Mevsimi - Ayaz Dinçer
 • 2016 - Hayatımın Aşkı - Demir Cerrahoğlu
 • 2018 - Börü - Kaya Ülgen
 • 2019 - Halka - Cihangir Tepeli
 • 2020 - Yeni Hayat - Adem Şahin
 • 2021-2022 - Bir Zamanlar Kıbrıs - Bereli / Ankaralı / Ali İhsan Cenkeri
 • 2023 - Kader Bağları - Kerem Sipahioğlu
 • 2024 - Mehmed: Fetihler Sultanı - II. Mehmed

Elçin Sangu aslen nereli burcu ne sevgilisi kim oynadığı filmleri ve tv dizileri Elçin Sangu aslen nereli burcu ne sevgilisi kim oynadığı filmleri ve tv dizileri