Oyuncu Serkan Çayoğlu’nun hayatı, biyografi bilgileri ve oyunculuk kariyerine dair detaylar merak ediliyor. Serkan Çayoğlu aslen nereli, Serkan Çayoğlu burcu ne, Serkan Çayoğlu evli mi, Serkan Çayoğlu eşi sevgilisi kim, Serkan Çayoğlu oynadığı tv dizileri filmleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Sezonun iddialı yapımlarından olan ve Fox TV ekranlarında yayınlanan Kader Bağları dizisinde Kerem Sipahioğlu rolü ile oyunculuk kariyerine devam eden Serkan Çayoğlu, 31 Mayıs 1987 tarihinde Almanya’nın Berlin şehrinde dünyaya gelmiştir. Oyuncu ve manken olan Serkan Çayoğlu 1,88 cm boyundadır ve 80 kilodur.

Eğitimini Almanya'da Erlangen Üniversitesi’nin Ekonomi Bölümünde tamamlayan ve önceleri modellik yapmayı düşünen Serkan Çayoğlu, bir süre sonra oyunculuğa yöneldi. Ümit Çırak ve Dolunay Soysert gibi isimlerden profesyonel oyunculuk eğitimi aldı. İlk olarak, 2012 yılında Kuzey Güney dizisinin sezon finalinde Merve Boluğur’un İtalya’dan gelen arkadaşı Rafael'i canlandırdı ve sonrasında Zeytin Tepesi’nde rol aldı. Oyuncu Serkan Çayoğlu kimdir nerelidir, hangi burç, boyu kaç, evli mi, eşi kim, sevgilisi kimdir, kiminle evli, hangi dizilerde oynadı, hangi filmlerde oynadı sorularının yanıtları haberimizde abrabet yer alıyor.

Ayça Ayşin Turan aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı tv dizileri filmleri Ayça Ayşin Turan aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı tv dizileri filmleri

Serkan Çayoğlu aslen nereli?

Serkan Çayoğlu baba tarafından aslen Giresun Alucralıdır. Almanya’da doğup büyüyen oyuncu, yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir. Hande Yener’in Ya Ya Ya adlı klibinde de oynayan ve 2014 yılında başrollerini Özge Gürel ile paylaştığı Kiraz Mevsimi dizisinde Ayaz Dinçer rolünü canlandıran Serkan Çayoğlu, 2016 yılında sevgilisi Özge Gürel ile birlikte İtalya'da Verissimo, ardından tek başına İtalya'nın reytingi yüksek programlarından C'è posta per te'ye katılmıştır.

Serkan Çayoğlu burcu ne?

31 Mayıs doğumlu olan oyuncu Serkan Çayoğlu’nun burcu İkizler’dir. İtalya macerasıjnın ardından Hayatımın Aşkı dizisinde Demir Cerrahoğlu karakteriyle kamera karşısına geçen Çayoğlu, 2018 yılında Star TV'de yayımlanan Börü dizisinde başrol oyuncusu olarak Kaya rolünde yer aldı. 2019 yılında Halka dizisinde Cihangir Tepeli karakterini canlandırdı. 2020 yılında Kanal D'de yayımlanan Yeni Hayat dizisinde başrol oyuncusu olarak Adem rolünde oynadı.

Kader Bağları dizisi nerede çekiliyor yeni bölüm ne zaman hangi gün oynuyor hangi kanalda? Kader Bağları dizisi nerede çekiliyor yeni bölüm ne zaman hangi gün oynuyor hangi kanalda?

Serkan Çayoğlu evli mi?

Serkan Çayoğlu evlidir. Özge Gürel ile evlenen Serkan Çayoğlu, 2021 - 2022 yılları arasında TRT 1'de yayımlanan Bir Zamanlar Kıbrıs / Kıbrıs: Zafere Doğru dizisinde başrol olarak Bereli / Ankaralı / Ali İhsan Cenkeri rolünde oynamıştır. Rol aldığı yapımlarla ödüller de alan Çayoğlu, 2015 yılında, Kiraz Mevsimi ile Yakın Doğu Üniversitesi Video Müzik Ödülleri’nde Yılın En İyi Çıkış Yapan Oyuncusu ödülünü ve KTÜ Medya Ödülleri’nde En İyi Çıkış Yapan Oyuncu Ödülünü aldı. Ayrıca 2016 yılında aynı yapım ile YBU Medya Ödüllerinde En İyi Erkek Dizi Oyuncusu ödülünün sahibi oldu.

Serkan Çayoğlu eşi sevgilisi kim?

Oyuncu Serkan Çayoğlu’nun eşi kendisi gibi oyuncu olan Özge Gürel’dir. Serkan Çayoğlu, 14 Temmuz 2022 tarihinde oyuncu Özge Gürel ile Almanya'nın Karlsruhe şehrinde evlendi. Serkan Çayoğlu’nun babası Ümit Çayoğlu, annesi Suna Çayoğlu’dur. Ekranların yeni yapımlarından olan Kader Bağları dizisi ile oyunculuk kariyerine abrabet giriş devam ediyor.

Meryem Uzerli aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kimdir oynadığı tv dizileri filmleri Meryem Uzerli aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kimdir oynadığı tv dizileri filmleri

Serkan Çayoğlu oynadığı tv dizileri filmleri

Serkan Çayoğlu oynadığı filmleri

 • 2018 - Börü - Kaya Ülgen
 • 2023 - Oregon - Hakan

Serkan Çayoğlu oynadığı tv dizileri

 • 2012 - Kuzey Güney - Rafael
 • 2013-2014 - Beni Böyle Sev - Hakan
 • 2014  - Zeytin Tepesi - Burak Altaylı
 • 2014-2015 - Kiraz Mevsimi - Ayaz Dinçer
 • 2016 - Hayatımın Aşkı - Demir Cerrahoğlu
 • 2018 - Börü - Kaya Ülgen
 • 2019 - Halka - Cihangir Tepeli
 • 2020 - Yeni Hayat - Adem Şahin
 • 2021 - Bir Zamanlar Kıbrıs/ Kıbrıs: Zafere Doğru - Bereli / Ankaralı / Ali İhsan Cenkeri
 • 2023 - Aaahh Belinda -Serkan Gürsoy (Netflix)
 • 2023 - Kader Bağları - Kerem Sipahioğlu

Öznur Serçeler aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı filmleri tv dizileri Öznur Serçeler aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı filmleri tv dizileri