Severek Ayrılalım filmi televizyon ekranlarında Yeşilçam tutkunları ile buluşuyor. Yeşilçam sinemasının en çok konuşulan ve en popüler filmlerinden olan Severek Ayrılalım filminin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Severek Ayrılalım filmi nerede çekildi, Severek Ayrılalım filmi ne zaman çekildi, Severek Ayrılalım filmi hangi kanalda oynuyor, Severek Ayrılalım filmi oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerini Ömer rolü ile Cüneyt Arkın, Meral Eresen rolü ile Hülya Koçyiğit ve Selma rolü ile Semra Sar paylaşıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Yalçın Gülhan, Cemil Can Bıçakçı, Turgut Boralı, Ayşin Atav, Kenan Özcan, İsmail Hakkı Şen, Ali Demir ve Nermin Özses rol alıyor.

Severek Ayrılalım filminde, Meral, anne ve babasını bir kazada kaybeder. Bu yüzden Antalya’daki amcasının yanına yerleşir. Amcasının kızı Selma ile bir kardeş gibi büyürler. Liseyi bitirdikten sonra Meral bir diplomatla evlenerek Atina’ya yerleşir. Selma ise Ömer adında bir avukatla evlenir ve İstanbul’da yaşamaya başlar. Yıllar sonra Meral’in kocası Ferdi, kalp yetmezliğinden ölür. Meral de İstanbul’a dönerek Selma’nın evinde kalır. Kendine yeni bir düzen kurmaya çalışır. Bu süreçte Ömer, Meral’e yardımcı olur. Ancak Ömer ve Meral arasındaki yakınlaşma ikisini yasak bir aşka sürükleyecektir. Severek Ayrılalım filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, hangi köşkte çekildi, kaç yılında çekildi, hangi kanalda oynuyor, konusu ne, oyuncu kadrosu karakterleri kim sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen detaylar haberimizde thepapelbet yer alıyor.

Cüneyt Arkın Tuzak filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları kim? Cüneyt Arkın Tuzak filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları kim?

Severek Ayrılalım filmi ne zaman çekildi?

Severek Ayrılalım filmi 1971 yılında çekildi. Dram ve duygusal türlerinde çekilen yapım 1 Mart 1972 tarihinde gösterime girdi ve büyük ilgi gördü. Yeşilçam sinemasının kült filmleri arasında yer alan ve hikayesi ile dikkat çeken film, günümüzde farklı tarihlerde ve kanallarda Yeşilçam hayranları ile buluşmaya devam ediyor. Filmin yönetmen koltuğunda, filmin aynı zamanda senaryosunu da yazan Orhan Aksoy oturuyor. Filmin bir diğer senaristi ise Ahmet Üstel’dir.

Severek Ayrılalım filmi nerede çekildi?

Severek Ayrılalım filmi İstanbul ve Antalya’da çekildi. Filmin çekimleri için özellikle Antalya’nın farklı ilçeleri, Konyaaltı sahili, Varyant, semtleri, sahil şeridi ve konaklarında çekim setleri kuruldu. 1971 yılının Antalya’sı filmde ekranlara geliyor. Ayrıca filmin bir bölümü İstanbul’da çekilirken, bazı sahneleri ise Fransa’nın Paris şehrinde çekilmiştir. Paris’in popüler noktalarında Cüneyt Arkın ve Hülya Koçyiğit sahneleri çekilmiştir. Filmde, kuzeninin kocasıyla aşk yaşayan bir kadının hikâyesi ekranlara geliyor. Yapımcısı Hürrem Erman olan film 107 dakika sürüyor.

Sert Adam filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri konusu hangi kanalda oynuyor? Sert Adam filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri konusu hangi kanalda oynuyor?

Severek Ayrılalım filmi konusu ne?

Severek Ayrılalım filminde, amcasının kızı Selma ile birlikte büyüyen Meral, okulunu bitirdikten sonra evlenerek Atina'ya yerleşir. Selma da Ömer adında bir avukatla evlenerek İstanbul'a taşınır. Aradan geçen yılların ardından Meral, kocası vefat edince İstanbul'a döner ve Selma'nın yanında kalmaya başlar. Kendisine yeni bir hayat kurmaya çalışan Meral'a en büyük destek Ömer'den gelir. Bu süreçte yakınlaşmaya başlayan Selma ile Ömer arasında yasak bir aşk başlayacaktır. Filmde, kuzeninin kocasına aşık olan bir kadının yasak aşk öyküsü izleyicilerle buluşuyor.

Severek Ayrılalım filmi hangi kanalda oynuyor?

Severek Ayrılalım filmi 360 TV kanalında oynuyor. Film 22 Ağustos Salı günü saat 13.30’da ve aynı günün gecesi saat 23.00’te 360 TV ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Erman Film tarafından çekilen yapım Ören Film tarafından renklendirilmiş ve yayına hazırlanmıştır. Ayrıca Süperfon Stüdyosu tarafından seslendirilmiştir. Filmde Cüneyt Arkın’ı Hayri Esen, Hülya Koçyiğit’i Jeyan Mahfi Tözüm, Yalçın Gülhan’ı Cüneyt Türel ve Turgut Boralı’yı Agah Hün seslendirmiştir. 360 TV ekranlarında her gün Yeşilçam sinemasının en popüler filmleri izleyicilerle buluşmaya thepapelbet giriş devam ediyor.

Cüneyt Arkın Fatma Girik Gelincik filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri Cüneyt Arkın Fatma Girik Gelincik filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri

Severek Ayrılalım filmi oyuncuları isimleri

 • Cüneyt Arkın (Ömer)
 • Hülya Koçyiğit (Meral Eresen)
 • Semra Sar (Selma)
 • Yalçın Gülhan (Ferdi)
 • Cemil Can Bıçakçı (Timuçin)
 • Turgut Boralı (Meral'in Amcası)
 • Ayşin Atav (Şule)
 • Kenan Özcan (Cem)
 • İsmail Hakkı Şen (Teoman Bey)
 • Ali Demir (Avukatlık bürosu çalışanı)
 • Nermin Özses (Baloda davetli)
 • Belkıs Dilligil
 • Tanju Şarman
 • İpekçik
 • Azize Gökmoğol
 • Sabahat Koç

Cüneyt Arkın Paramparça filmi nerede çekildi ne zaman çekildi kaç yılında oyuncuları isimleri Cüneyt Arkın Paramparça filmi nerede çekildi ne zaman çekildi kaç yılında oyuncuları isimleri