Yeşilçam sinemasının seçkin yapımları arasında sayılan Sevgili Babam filmi, ekranlarda sinemaseverler ile buluşmaya devam ediyor. Filmin yayın ve çekim detayları araştırılıyor. Sevgili Babam filmi nerede çekildi, Sevgili Babam filmi ne zaman çekildi, Sevgili Babam filmi konusu ne, Sevgili Babam filmi hangi kanalda oynuyor, Sevgili Babam filmi oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncu kadrosunda Sedat Ersoy rolünde Cüneyt Arkın, Nevin Ersoy rolünde Sema Özcan, Ayşe rolünde Zeynep Değirmencioğlu ve Murat rolünde Salih Güney rol alıyor.

Sevgili Babam filminde, üst üste gelen olayların ardından dağılan bir ailenin hikayesi ekranlara geliyor. Yıllar evvel ayrıldığı eski karısının evine piyanoyu tamir etmek için giden adam, kendisini tanımayan kızıyla karşılaşıyor. Kızının ısrarı üzerine ona ders veriyor. Bu süreçte eski karısıyla yeniden yakınlaşıyor. Cüneyt Arkın’ın Sevgili Babam filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, hangi semtte çekildi kaç yılında çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri kim, hangi kanalda oynuyor, hikayesi ne sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen tüm detaylar haberimizde slotella yer alıyor.

Babaların Babası filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor? Babaların Babası filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor?

Sevgili Babam filmi ne zaman çekildi?

Sevgili Babam filmi 1969 yılında çekildi. Film müzikal, duygusal ve dram türlerinde çekildi. Filmin yönetmeni Aram Gülyüz’dür. Filmin senaryosuna Hamdi Değirmencioğlu imza attı. Müziklerini Vasfi Uçaroğlu ve Giorgio Carnini’nin hazırladığı filmin yapımcısı Şahan Haki’dir.

Sevgili Babam filmi nerede çekildi?

Sevgili Babam filmi İstanbul Bakırköy’de çekildi. Çekimler için Bakırköy’ün Yeşilköy semtinde çekim setleri kurularak çekimler yapıldı. Filmde yer alan Köşk Yeşilköy semtinde bulunuyor. Çekimler Yeşilköy ve çevresinde yapıldı. Yapım, 1 saat 35 dakika sürüyor.

Cüneyt Arkın Tuzak filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları kim? Cüneyt Arkın Tuzak filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları kim?

Sevgili Babam filmi konusu ne?

Sevgili Babam filminde, Sedat cinayet iddiası ile hapse giriyor. Bu olayın üzerine karısı Nevin ile boşanıyorlar. Çocukları Ayşe ve Murat’ı Nevin büyütüyor. Yıllar geçiyor ve Sedat hapisten çıkıyor. Kızı Ayşe ile tesadüf eseri tanışıyor ve gerçekler ortaya çıkmaya başlıyor.

Sevgili Babam filmi hangi kanalda oynuyor?

Sevgili Babam filmi 360 TV kanalında oynuyor. Film 10 Temmuz Çarşamba günü saat 13.45’te 360 TV ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Melek Film tarafından çekilen yapım izleyenleri derinden etkileyecek. 360 TV ekranlarında Yeşilçam sineması ekranlara gelmeye slotella giriş devam ediyor.

Sert Adam filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri konusu hangi kanalda oynuyor? Sert Adam filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri konusu hangi kanalda oynuyor?

Sevgili Babam filmi oyuncuları isimleri

 • Cüneyt Arkın (Sedat Ersoy)
 • Sema Özcan (Nevin Ersoy)
 • Zeynep Değirmencioğlu (Ayşe)
 • Salih Güney (Murat)
 • Önder Somer (Orhan)
 • Figen Han (Leyla)
 • Münir Özkul (Mahalle Çalgıcısı)
 • Ömer Dönmez (Ömer)
 • Kamuran Akkor (Kezban)
 • Vasfi Uçaroğlu (Osman)
 • Güzin Özipek (Minnoş)
 • Aydın Tezel (Hapishane Müdürü)
 • Nezihe Güler (Orhan'ın Annesi)

Kanun Gücü filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor? Kanun Gücü filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor?