Kemal Sunal’ın başrolde olduğu eğlenceli yapımlardan olan Sevimli Hırsız filmi televizyon ekranlarında ve dijital platformlarda izleyiciler ile buluşmaya devam ediyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Sevimli Hırsız filmi nerede çekildi, Sevimli Hırsız filmi kaç yılında çekildi, Sevimli Hırsız filmi hangi kanalda oynuyor, Sevimli Hırsız filmi oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerinde Metin Mertoğlu rolünde Kemal Sunal, Selma rolünde Nil Ünal, Bülent rolünde Bülent Kayabaş, Ceyhun Tuhaf Kalpazan rolünde Tayfun Çorağan, Akif rolünde Ali Şen, Uşak Hasan rolünde Reha Yurdakul, Dedektif Necdet rolünde Necdet Yakın, Doktor rolünde Renan Fosforoğlu ve Müşteri rolünde Sabahat İzgü yer alıyor. Filmin oyuncuları arasında ayrıca Tuncer Sevi, Şeref Çokşeker, Kaya Gürel ve Ali Rıza Cevizli var.

Sevimli Hırsız filminde, Selma ve Bülent, zengin bir iş adamının oğlu olan Metin’e arabayla çarparlar. Metin’i, kendileri gibi hırsız zanneden Selma ve Bülent, onu eve götürür. Kazanın etkisiyle konuşma yeteneğini geçici olarak kaybeden Metin, Selma ve Bülent ile iletişim kuramayınca onların evinde kalmaya mecbur kalır. Birlikte vakit geçiren Selma ve Metin, zaman geçtikçe birbirlerinden etkilenmeye başlar. Metin bu süreçte sevdiği kadının kendisinden uzaklaşmasını istemediği için kendisini hırsız olarak tanıtmaya devam eder. Ancak gerçeklerin ortaya çıkması pek de uzun sürmeyecektir. Kemal Sunal’ın Sevimli Hırsız filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, hangi semtte çekildi, ne zaman çekildi, hangi kanalda oynuyor, konusu ne, oyuncu kadrosu karakterleri kim sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen detaylar haberimizde w88turkiye yer alıyor.

Unutulmaz Türk filmleri listesi Türk sinemasının efsane Türk filmleri en iyi aşk filmleri Unutulmaz Türk filmleri listesi Türk sinemasının efsane Türk filmleri en iyi aşk filmleri

Sevimli Hırsız filmi kaç yılında çekildi?

Sevimli Hırsız filmi 1988 yılında çekildi. Komedi ve aksiyon türlerinde çekilen yapım 1989 yılının Ocak ayında gösterime girdi. Günümüzde farklı tarihlerde ve kanallarda Kemal Sunal hayranları ile buluşmaya devam eden filmin yönetmen koltuğunda, filmin aynı zamanda senaryosunu da yazan Kartal Tibet oturuyor. 95 dakika süren filmin müziklerini, unutulmaz filmlerin müziklerini hazırlayan usta müzisyen Cahit Berkay hazırladı.

Sevimli Hırsız filmi konusu ne?

Sevimli Hırsız filminde, Metin zengin bir iş adamının oğludur ama tek merakı sanal oyunlar ve oyun makineleridir. Trafik kazası neticesinde tanışan Selma ile Metin birbirlerine aşık olurlar ve Metin, Selma'nın evinde Selma'nın üçkağıtçı akrabaları ile birlikte yaşamaya başlar. Bu arada Selma ile beşik kertiği olan Bülent ile Metin, Selma için düello yaparlar ve düelloyu kazanan Metin olur. Daha sonra ise Selma ile evlenir.

Gelmiş geçmiş en iyi Türk filmleri, en popüler iyi Türk komedi ve dram filmleri Gelmiş geçmiş en iyi Türk filmleri, en popüler iyi Türk komedi ve dram filmleri

Sevimli Hırsız filmi nerede çekildi?

Sevimli Hırsız filmi İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde çekildi. Filmin çekimlerinin büyük bölümü Beşiktaş ilçesinde ve çevresinde yapıldı. Bazı sahnelerin çekimi için İstanbul’un farklı ilçeleri, semtleri ve mekanlarında çekim setleri kurularak çekimler tamamlandı. Yapımcısı Yahya Kılıç olan yapım Cem Film tarafından çekilmiştir. Ayrıca Sineray tarafından seslendirmesi yapılan filmin yayına hazırlığını da yine Sineray firması yapmıştır.

Sevimli Hırsız filmi hangi kanalda oynuyor?

Sevimli Hırsız filmi 360 TV kanalında oynuyor. Film 7 Ocak Pazar günü saat 19.45’te ve aynı günün gecesi saat 23.30’da 360 TV ekranlarında yayınlanıyor. Sevdiği kızı etkileyebilmek için hırsız numarasın yapan zengin bir adamın hikayesini konu edinen filmde bulunan Mercedes marka araç, Kemal Sunal’ın kendi arabasıdır. Mercedes'i, 1985'teki Almanya Turnesindeyken almıştır. Filmde Nil Ünal’ı Müdrike Coşansu, Renan Fosforoğlu’nu Selahattin Fırat, Ali Şen’i Timuçin Caymaz seslendirmiştir. Film 1 saat 26 dakika w88turkiye giriş sürüyor.

En çok izlenen Türk filmleri, mutlaka izlenmesi gereken en iyi en popüler Türk filmleri listesi En çok izlenen Türk filmleri, mutlaka izlenmesi gereken en iyi en popüler Türk filmleri listesi

Sevimli Hırsız filmi oyuncuları isimleri

 • Kemal Sunal (Metin Mertoğlu)
 • Nil Ünal (Selma)
 • Bülent Kayabaş (Bülent)
 • Tayfun Çorağan (Ceyhun Tuhaf Kalpazan)
 • Ali Şen (Akif)
 • Reha Yurdakul (Uşak Hasan)
 • Necdet Yakın (Dedektif Necdet)
 • Renan Fosforoğlu (Doktor)
 • Sabahat İzgü (Müşteri)
 • Tuncer Sevi (Dedektif Yalçın)
 • Şeref Çokşeker (Babaanne)
 • Kaya Gürel (Bankacı)
 • Ali Rıza Cevizli (Doktor)

Sevimli Hırsız filminin oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler var; Mehmet Akdil (Zerrin'in Babası), Ertuğrul Bilda (İş Adamı), Muhip Arcıman (Metin'in Babası), Fatma Murat, Zafer Engin, Hamza Fidan, Müge Oruçkaptan, Hakkı Üstün, Seçil Akbaş ve Emine İnkaya.

Gelmiş geçmiş en iyi Türk dizileri en çok izlenen en popüler Türk dizileri listesi Gelmiş geçmiş en iyi Türk dizileri en çok izlenen en popüler Türk dizileri listesi