Yeşilçam sinemasının en etkileyici yapımları arasında yer alan Sevmek ve Ölmek Zamanı filmi televizyon kanallarında ve dijital platformlarda yayınlanmaya devam ediyor. Filmin yayın ve çekim detayları araştırılıyor. Sevmek ve Ölmek Zamanı filmi nerede çekildi, Sevmek ve Ölmek Zamanı filmi konusu ne, Sevmek ve Ölmek Zamanı filmi ne zaman çekildi, Sevmek ve Ölmek Zamanı filmi oyuncu kadrosu karakterleri kim, Sevmek ve Ölmek Zamanı filmi hangi kanalda oynuyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncu kadrosunda Emel rolünde Türkan Şoray, Kudret rolünde Murat Soydan ve Nihal rolünde Zuhal Aktan yer alıyor. Filmin oyuncuları arasında ayrıca Muzaffer Tema, Nedret Güvenç, Yalçın Gülhan, Bora Ayanoğlu, Mustafa Yavuz ve Zeki Sezer var. Filmde, birbirlerini çok seven Emel ile Kudret evlilik planı yapıyor. Ancak Emel masaj salonunda çalışıyor ve Kudret bu durumdan çok rahatsız oluyor. Kudret, Emel’i Cihangir adlı bir müşterisinden kıskanıyor ve çift yollarını ayırıyor. Bu durumdan yararlanmak isteyen Cihangir ise Emel’i evlenmeye ikna ediyor. Bu durumu içine sindiremeyen Kudret, ikisinden de intikam almak için harekete geçiyor. Sevmek ve Ölmek Zamanı filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, kaç yılında çekildi, oyuncuları isimleri, hikayesi ne, hangi kanalda oynuyor sorularının yanıtları haberimizde goley90 yer alıyor.

Saffet Beni Affet filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor kaç yılında çekildi oyuncu kadrosu Saffet Beni Affet filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor kaç yılında çekildi oyuncu kadrosu

Sevmek ve Ölmek Zamanı filmi ne zaman çekildi?

Sevmek ve Ölmek Zamanı filmi 1971 yılında çekildi. Filmi Halit Refiğ yönetiyor. Filmin senaryosunu Bülent Oran ve Muzaffer Arslan yazdı. Yeşilçam sineması klişelerinin tümünün yer aldığı yapımda Türkan Şoray’ın söylediği şarkıları Semiramis Pekkan seslendiriyor. Film dram türünde çekilmiştir ve 85 dakikadır.

Sevmek ve Ölmek Zamanı filmi nerede çekildi?

Sevmek ve Ölmek Zamanı filmi İstanbul’un Sarıyer ilçesinde çekildi. Filmin çekimleri için Sarıyer ilçesinde çekim setleri kurularak çekimler yapıldı. Sarıyer’e bağlı Kilyos bölgesinde de filmin bazı sahneleri çekildi. Filmin senaryosunda da imzası olan Muzaffer Arslan aynı zamanda yapımcı olarak da filmin künyesinde yer aldı.

Türkan Şoray Çılgınlar filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda? Türkan Şoray Çılgınlar filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda?

Sevmek ve Ölmek Zamanı filmi konusu ne?

Sevmek ve Ölmek Zamanı filminde, sevdiği kadın elinden alınan Kudret’in intikam öyküsü ekranlara geliyor. 2 yoksul genç birbirine aşık olup evlilik planları yaparken, bazı yanlış anlamaların ardından ayrılıyorlar. Kudret daha sonra komplo kurbanı oluyor ve hapse giriyor. İntikam için planlar yapan Kudret, büyük bir mücadele veriyor.

Sevmek ve Ölmek Zamanı filmi hangi kanalda oynuyor?

Sevmek ve Ölmek Zamanı filmi 360 TV kanalında oynuyor. Film 5 Kasım Pazar günü saat 10.00, akşam 19.00 ve aynı günün gecesi saat 00.15 saatlerinde 360 TV ekranlarında sinemaseverlerin beğenisine sunuluyor. 1 saat 25 dakika süren yapım Sine Film tarafından çekilmiş ve Acar Film tarafından goley90 giriş renklendirilmiştir.

Türkan Şoray Şenlik Var filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda Türkan Şoray Şenlik Var filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda

Sevmek ve Ölmek Zamanı filmi oyuncu kadrosu karakterleri

  • Türkan Şoray (Emel)
  • Murat Soydan (Kudret)
  • Zuhal Aktan (Nihal)
  • Muzaffer Tema (Harunoğlu)
  • Nedret Güvenç (Emel'in Annesi)
  • Yalçın Gülhan (Cihangir)
  • Bora Ayanoğlu (Kemal)

Yeşilçam'ın çok popüler yapımlarından olan Sevmek ve Ölmek Zamanı filminin oyuncuları arasında ayrıca şu isimler var; Mustafa Yavuz, Zeki Sezer, Ali Demir ve Muammer Gözalan.

Türkan Şoray Acele Koca Aranıyor filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri Türkan Şoray Acele Koca Aranıyor filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri