Özel hayatı ile gündeme gelmeye devam eden Influencer Şeyma Subaşı'ın hayatı ve biyografi bilgileri araştırılmaya devam ediyor. Şeyma Subaşı aslen nereli, Şeyma Subaşı boyu kaç, Şeyma Subaşı burcu ne, Şeyma Subaşı evli mi, Şeyma Subaşı boşandı mı, Şeyma Subaşı eşi sevgilisi kim? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Sosyal medyada ve magazin basınında sık sık gündeme gelmeye devam eden Influencer Şeyma Subaşı 2 Temmuz 1990 tarihinde Samsun’da dünyaya gelmiştir.

2008 yılında katıldığı Miss Turkey yarışmasıyla ün kazanmaya başlayan Şeyma Subaşı bir dönem eşi olan Acun Ilıcalı’nın sunduğu Var mısın Yok musun programıyla tanınmıştır. Bu programın ardından Acun Ilıcalı ile ilişkisi başlayan Şeyma Subaşı, Yok Böyle Dans programında kostüm tasarımcısı olarak çalışmaya başladı. 16 yaşından itibaren farklı tasarımcıların defilelerinde yer alan Subaşı 2014 yılında kendi moda markasını kurarak İstanbul Mercedes-Benz Fashion Week’te ilk kez defileye çıktı.

2017 yılında IS IT OK tasarım mobil uygulamasını çıkaran Şeyma Subaşı’nın kıyafet ve tasarım alanındaki bu uygulaması büyük ilgi gördü. 2018 yılında ise Bebek’te yer alan Healthyish adı verilen sağlıklı beslenme temalı kafeyi kurdu. Kafe Acun Ilıcalı’dan ayrıldıktan sonra kapandı. 2020 yılında da Babe Actiwear isimli giyim markasını kurdu. Oyuncu Şeyma Subaşı kimdir nerelidir, hangi burç, boyu kaç, evli mi, boşandı mı, eşi kim, sevgilisi kimdir, kiminle evli, kaç çocuğu var sorularının yanıtları haberimizde levabet yer alıyor.

Acun Ilıcalı aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim Acun Ilıcalı kardeşi kim serveti Acun Ilıcalı aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim Acun Ilıcalı kardeşi kim serveti

Şeyma Subaşı aslen nereli?

Şeyma Subaşı aslen Samsunludur. Sosyal medya kanallarında paylaştığı kozmetik ve tasarım tüyoları ile dikkat çeken Şeyma Subaşı 2 Temmuz 1990 tarihinde Samsun’da dünyaya gelmiştir. Yaşamının bir bölümünü Samsun’da geçiren Subaşı, İstanbul’a gelerek çeşitli defilelerde yer almaya başlamıştır. İlk ekran deneyimini Var mısın Yok musun programıyla yaşamış ve daha sonra ekranlarda yer almaya devam etmiştir.

Şeyma Subaşı burcu ne?

Şeyma Subaşı'nın burcu Yengeç'tir. Duygusal ve hassas bir kişiliğe sahip olan Yengeç burçları çevresinde bulunan her insandan aynı hassasiyeti beklediklerinden dolayı kolay geçinilir tipler değildir. İyi günlerinde neşeli, iyi kalpli, düşünceli ve anlayışlıdırlar.

İlhan Şen aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim İlhan Şen oynadığı tv dizileri filmleri İlhan Şen aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim İlhan Şen oynadığı tv dizileri filmleri

Şeyma Subaşı boyu kaç?

Şeyma Subaşı’nın boyu 1,74 cm'dir. Kilosu ise 50’dir. Sosyal medya hesaplarından işini ve gün içinde yaptıklarını sık sık paylaşan Subaşı, Var mısın Yok musun programından sonra televizyon ekranlarında yayınlanan programlarda ekranlara gelmeye devam etmemiştir. Bir dönem Acun Ilıcalı ile evli olan Şeyma Subaşı magazin dünyasının en dikkat çeken isimlerinden birisidir.

Şeyma Subaşı evli mi eşi kimdir?

Şeyma Subaşı evli değildir. Özel hayatıyla gündemden düşmeyen isimler arasında bulunan Şeyma Subaşı son olarak Mohammed Alsalouss adında Faslı bir iş adamıyla dünya evine girmişti. Bu evliliği 1 yıl sürmüştür. Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı, Var mısın Yok musun programının ardından sevgili olmuştur. Çiftin 2013 yılında Melisa adında kızları dünyaya gelmiştir. 2017 yılında da Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı evlenmiş ve 1 yıllık evli kaldıktan sonra 2018 yılında boşanmıştır. Şeyma Subaşı sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla gündeme gelmeye levabet giriş devam ediyor.

Salih Bademci aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim Salih Bademci oynadığı tv dizileri filmleri Salih Bademci aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim Salih Bademci oynadığı tv dizileri filmleri