Sanatçı Sibel Can Kanal D ekranlarında “Şarkılar Bizi Söyler” programı ile kulakların pasını silmeye devam ediyor. Sibel Can'ın hayatına dair merak ettiğiniz detayları sizin için derledik. Sibel Can aslen nereli, Sibel Can boyu kaç, Sibel Can evli mi, Sibel Can kaç çocuğu var, Sibel Can programı hangi kanalda gibi merak ettiğiniz sorularınızı yanıtları bu yazımızda.

14 yaşından beri sahnelerde olan asıl adıyla Sibel Cangüre kariyerine dansöz olarak başlamıştır. Keman sanatçısı olan babası ile beraber yurt içi ve yurt dışında turnelerde hem oryantallik hem de solistlik yapmıştır. Kariyerine şarkıcılık ile devam eden Sibel Can, günümüzde televizyon ve sinema oyunculuğu ile sunuculuk yapmaktadır. Sibel Can'ın hayatına dair detaylar sahabet haberimizde yer alıyor.

Gülben Ergen aslen nereli memleketi neresi boyu kaç hangi burç eşi kim dizileri hayatı albümleri Gülben Ergen aslen nereli memleketi neresi boyu kaç hangi burç eşi kim dizileri hayatı albümleri

Sibel Can aslen nereli?

Sibel Can aslen İstanbul Karagümrüklüdür. Birçok ünlü soliste eşlik eden bir keman sanatçısı olan babası Yugoslav göçmenidir.

Sibel Can boyu kaç?

Sibel Can’ın boyu 1,69 cm’dir. Nükhet Duru tarafından keşfedilip Maksim Gazinosu'da oryantallik /yapmaya başladı. 17 yaşında Maksim Gazinosu’nda assolist olarak çalışmaya başlayan Sibel Can’ın yaşı reşit olmadığı için mahkeme kararıyla büyüttürülmüştür.

Ebru Şahin aslen nereli burcu ne evli mi sevgilisi kim Ebru Şahin oynadığı filmleri ve tv dizileri Ebru Şahin aslen nereli burcu ne evli mi sevgilisi kim Ebru Şahin oynadığı filmleri ve tv dizileri

Sibel Can evli mi?

Sibel Can evli değil. Hakan Ural ile 1988 – 1999, Sulhi Aksüt ile 2000 – 2010 yılları arasında evli kalmıştır. Günümüzde resmi olarak bir birlikteliği yoktur.

Sibel Can kaç çocuğu var?

Sibel Can’ın 3 çocuğu var. İlk evliliğinden Engincan ve Melisa Ural, ikinci evliğinde Emir Aksüt dünyaya gelmiştir.  Ünlü şarkıcı Sibel Can ve oyuncu Hakan Ural’ın oğulları Engincan Ural, uzun süredir birlikte olduğu Merve Kaya ile 2022 yılında evlendi. Sibel Can’ın oğlunun düğünde kameraya yansıyan neşeli ve eğlenceli tavırları magazin basını tarafından oldukça sahabet giriş konuşulmuştur.

Burak Özçivit aslen nereli burcu ne eşi kimdir Burak Özçivit oynadığı filmleri ve tv dizileri Burak Özçivit aslen nereli burcu ne eşi kimdir Burak Özçivit oynadığı filmleri ve tv dizileri

Sibel Can programı hangi kanalda?

Sibel Can’ın programı Kanal D kanalında. “Şarkılar Bizi Söyler” isimli talk show programı, 2021’den beri Kanal D'de Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici tarafından sunulmaya devam ediyor. Sibel Can her hafta ayrı bir konsept ve birbirinden ünlü isimleri misafir ederek “Şarkılar Bizi Söyler” programı ile kulakların pasını siliyor. Programda Cumartesi geceleri Kanal D ekranlarında haftanın yorgunluğunu müzik dinleyerek atmak isteyenler için müzik ziyafeti sunuluyor.

Serenay Sarıkaya aslen nereli burcu ne evli mi sevgilisi kim oynadığı filmleri ve tv dizileri Serenay Sarıkaya aslen nereli burcu ne evli mi sevgilisi kim oynadığı filmleri ve tv dizileri