Ünlü şanatçı ve sinema oyuncusu Sibel Can, 13 yıl önce hayatını kaybeden annesini unutmadı. Can, sosyal medya hesabı Instagram'dan annesinin vefatı için duygusal bir mesaj paylaştı.

Annesi Emine Gül Sezer Cangüre'yi yad eden Sibel Can, "Benim annem... 04.01.2006 Mekanı Cennet olsun." ifadelerini kullandı. Ünlü şarkıcının hayranları, bu paylaşıma rahmet mesajlarıyla yanıt verdi. Paylaşım, 300 binden fazla görüntülenme aldı.

SİBEL CAN KİMDİR?

Sibel Can, ya da gerçek ismiyle Sibel Cangüre, İstanbul'da doğdu. 14 yaşındayken dansa merak sardı ve gelen teklif üzerine oryantal olarak sahneye çıkmaya başladı. Maksim Gazinosu, erken yaşta onu sahneye çıkardığı için kapatıldı. Bu süreç sonunda mahkeme kararıyla yaşını 6 yaş büyüttü. 3 yıl dans ettikten sonra ilk albümünü çıkardı. Ünlü şarkıcılardan Türk Sanat Müziği eğitimi alan Sibel Can, birçok dizide ve filmde de oynadı.

1999'da Hakan Ural'dan ayrılan Sibel Can ,2000'de Sulhi Aksüt'le evlenmiş ve bu evlilikten de Emir adında bir evlat sahibi olmuştur. İlk albümünü 1987'de çıkartan şarkıcı bugüne dek 20 tane albüm çıkartmıştır.