Şu sıralar bir hayli sevilen ve her yaş grubunun da hiç düşünmeden tercih ettiği saç örgü modelleri, son yıllarda trend olmuş durumda. Görenleri âdeta büyüsü ile büyüleyen saç örgüsü, yepyeni modelleri ile zirvede olmaya devam ediyor. Kendine ve tarzına güvenen bir çok kadın, saç örgüleri ile ihtişamına ihtişam katıyor.

Saç örgü modelleri, her yere ve her ortama  kolaylıkla uyum sağlayabilmektedir. İster özel günlerde isterseniz de günlük hayatta tercih edeceğiniz saç örgüleri, kolay bir kullanıma sahiptir. Bir çok kadın gibi siz de saç modeli seçiminizi saç örgülerinden yana kullanarak, şahane görünebilirsiniz.

Hollanda Saç Örgü Modeli Nasıl Yapılır?

Saç örgüleri sıfır risk almanızı sağlayarak , şıklığınızı garanti eder. Yeter ki size en uygun saç örgü modelini bir kez saçlarınız üzerinde denemeyi ihmal etmeyin. Bir toplantıda ya da bir gezide saçlarınız ile ortamı sallamak için herkesin gözde saç modeli olan, Hollanda saç örgüsü modelini saçlarınızla buluştura bilirsiniz.

Bir çok kişi tarafından ters örgü olarak da bilinen Hollanda saç örgüsü, hemen hemen herkesin favori saç örgü modelidir. Çünkü Hollanda saç örgü modeli, kısa saç modellerine dahi hitap edebilmektedir. Bu avantajı sayesinde de uzun ya da kısa saçlara sahip olan pek çok kadın, bu modeli her ortamda tercih ederek, mükemmel görünmeyi âdeta hedefliyor.

Hollanda Saç Örgü Modeli Nasıl Yapılır?

Her yaş grubunun severek saç tasarımı ile buluşturduğu Hollanda saç modelinin yapılışını şöyle sıralayabiliriz;

  • Taranmış, düzleştirilmiş ve nemlendirilmiş kısa ya da uzun saçlarınızı ortadan ikiye ayırın ve daha sonra geriye doğru tarayın.
  • Alın bölgesinden alacağınız bir tutam saçı, üç eşit parçaya ayırın.
  • Örgüye sağdaki saç tutamı ile başlayın. Bu tutamı orta saç tutamının altından, soldaki saç tutamını da yeni orta saç tutamının altından geçirin.
  • Klasik saç örgüsünün aksine, Hollanda saç örgüsü tutamları, saçın üstünden değil, altından geçirilir.
  • Enseye kadar uzanan Hollanda örgüsü, ters bir şekilde yanlardan küçük tutamlar eklenerek tamamlanır.
  • Daha sonra ise sağ ve sol saç tutamları ortadaki saç tutamının altından geçirilerek, saçın uzantısına kadar bu örülür.
  • İsteğe göre son olarak saç spreyi ile sabitleştirilir.

En Harika Kadın Sitesi

Çevrenizdeki pek  çok kadının her konuda mükemmel olduğunu düşünebilirsiniz. Fakat hiç düşündünüz mü, bu kadınları, harika bir kadın sitesinin yönlendirmiş olabileceğini. Kadın sitesi, pek çok kadının daha güzel görünmesini ve daha zevkli dokunuşlara sahip olmasını sağlamaktadır. Siz de kendinizi daha iyi hissettirecek ve güzellik konusunda da  profesyonelce davranışlar sergilemenizi sağlayacak Bonitam ile tanışmaya ne dersiniz?

Bonitam, kadınlara hitap edebilecek en yararlı bilgileri bünyesinde bulundurmaya devam ediyor. Bu pratik bilgilerden siz de yararlanarak, diğer kadınlara karşı farkınızı ortaya koyabilirsiniz.  Siz de herkesle aynı kefede olmadığınızı Bonitam ile kanıtlayın.