Oyuncu Sıla Türkoğlu’nun hayatı, biyografi bilgileri ve oyunculuk kariyerine dair detaylar merak ediliyor. Sıla Türkoğlu aslen nereli, Sıla Türkoğlu burcu ne, Sıla Türkoğlu boyu kaç, Sıla Türkoğlu evli mi eşi sevgilisi kim, Sıla Türkoğlu oynadığı diziler filmler nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. 18 Nisan 1999 tarihinde İzmir’de dünyaya gözlerini açan genç oyuncu, oyunculuğa 2018 yılında rol aldığı Ağlama Anne dizisiyle başladı. 2019 yılında Yemin dizisinde Suna karakterini, 7 Eylül 2020’de Kanal 7'de yayımlanmaya başlayan Emanet dizisinde ise Seher karakterini canlandırdı. Bu rolü ile büyük dikkat çeken oyuncu, tüm Türkiye’nin yakından tanıdığı bir isim oldu.

Sıla Türkoğlu, 4 Temmuz 2022 tarihinde yayınlanan 416. bölümü itibariyle Emanet dizisinden ayrıldı. Günümüzde ise 2022 yılından itibaren Show TV ekranlarında yayımlanan Kızılcık Şerbeti dizisinde Doğa Korkmaz karakteriyle başrolde yer almaktadır. Emanet dizisi ile önemli bir hayran kitlesine kavuşan genç oyuncu, bu dizi ile de hayran kitlesini genişletmiş ve yakından takip edilen oyuncular arasında yerini almıştır. Oyuncu Sıla Türkoğlu kimdir nerelidir, hangi burç, boy kilo kaç, evli mi, eşi sevgilisi kimdir, hangi dizilerde oynadı, hangi filmlerde oynadı soruların yanıtları ve Sıla Türkoğlu’nun yaşamına dair merak edilen ayrıntılar haberimizde betfurther yer alıyor.

Gökçe Bahadır aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim boy kilo oynadığı diziler filmler Gökçe Bahadır aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim boy kilo oynadığı diziler filmler

Sıla Türkoğlu aslen nereli?

Sıla Türkoğlu aslen İzmirlidir. 2023 yılında düzenlenen 49. Altın Kelebek Ödüllerinde Yıldızı Parlayanlar ödülünün sahibi olarak dikkatleri yeniden üzerine çekmiştir. Ayrıca birçok markanın reklam yüzü de olan güzel oyuncu, 2023 yılında Pure Beauty ve Hummel markalarının reklamlarında yer almıştır.

Sıla Türkoğlu burcu ne?

18 Nisan doğumlu olan oyuncu Sıla Türkoğlu’nun burcu Koç’tur. İlk oyunculuk deneyimini 2018 yılında Ağlama Anne dizisinde Alev rolünde konuk oyuncu olarak yaşamıştır. 2019-2020 yıllarında yayınlanan Yemin dizisinde Suna Tarhun rolü ile oyunculuk kariyerine devam eden oyuncu, bu dizide yardımcı oyuncu olarak yer almıştır.

Barış Falay aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim boy kilo kaç oynadığı diziler filmler Barış Falay aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim boy kilo kaç oynadığı diziler filmler

Sıla Türkoğlu boyu kaç?

Oyuncu Sıla Türkoğlu’nun boyu 1,68 cm’dir. Genç oyuncunun kilosu ise 54’tür. Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yemin dizisinde rol aldıktan sonra, 2020-2022 yılları arasında aynı kanalda yayınlanan Emanet dizisinde Seher Kırımlı rolü ile başrol oynamıştır. Bu dizi ile çok tanınan oyuncu, yapımcıların da dikkatini çekmiştir.

Sıla Türkoğlu evli mi eşi sevgilisi kim?

Oyuncu Sıla Türkoğlu evli değildir. Sıla Türkoğlu’nun eski sevgilisi Alp Navruz’dur. Çiftin ayrıldıklarına dair haberler magazin basınında paylaşılmıştır. 2022 yılından günümüze Show TV ekranlarında devam eden Kızılcık Şerbeti dizisinde Doğa Korkmaz karakterine hayat veren genç oyuncu, ayrıca 2022 yılında Exxen platformunda yayınlanan Sadece Arkadaşız adlı yapımda da konuk oyuncu olarak betfurther giriş rol aldı.

Selahattin Paşalı aslen nereli burcu ne evli mi eşi kimdir boy kilo kaç oynadığı diziler filmler Selahattin Paşalı aslen nereli burcu ne evli mi eşi kimdir boy kilo kaç oynadığı diziler filmler

Sıla Türkoğlu oynadığı diziler filmler

  • 2018 - Ağlama Anne - Alev
  • 2019-2020 - Yemin - Suna Tarhun
  • 2020-2022 - Emanet - Seher Kırımlı
  • 2022 - Kızılcık Şerbeti - Doğa Korkmaz
  • 2022  - Sadece Arkadaşız (Exxen)

Kızılcık Şerbeti dizisi nerede çekiliyor yeni bölüm ne zaman hangi kanalda hangi gün oynuyor? Kızılcık Şerbeti dizisi nerede çekiliyor yeni bölüm ne zaman hangi kanalda hangi gün oynuyor?