Sin Management ve B4L iş birliğiyle, Ronaldinho'yu Türkiye’ye getirmek için Brezilya’da bir araya gelen Sinan Siner, müjdeli haberi takipçileriyle paylaştı.

Spor ve eğlence dünyasından, dünya starlarının menajerliğini üstlenen Sin Management’ın kurucusu Sinan Siner, Şubat ayında ünlü futbolcu Ronaldinho ile yeni iş birliğini konuşmak ve B4L ile kendisini Türkiye’de ağırlamak için Brezilya’ya seyahat etmişti.

Uzun bir aradan sonra sürpriz bir proje için yeniden ülkemize gelmesi beklenilen Ronaldinho ile görüşmesinin ardından Sinan Siner, kısa bir zaman sonra tekrardan Türkiye'de ağırlayacak olmasından gurur duyduğunu, yeni projeler ile Türkiye'nin adını dünyada duyuracağının sevincini yaşadığını belirtti.

SİNAN SİNER, RONALDİNHO'YU AĞIRLAYACAK

Ronaldinho'dan sonra sürpriz dünya starlarının da ülkemizde ağırlayacağını, gerçekleştireceği projeler ile Türk bayrağını tüm dünyada omzunda taşıyacağını uzun süre boyunca gündemde konuşulacağını instagram hesabından paylaştığı video ile takipçilerine aktardı.

İnstagram hesabından dünya starları ile paylaştığı videolar ve fotoğraflar, Türkiye'de en çok konuşulan kişiler arasında yer almasını sağladı. Sinan Siner'in görüntüleri paylaşmasından sonra sosyal medya hesaplarında artış olduğu gözlendi.