SON DAKİKA

Sinemalar

AGORA (İZMİR)
Akıllara Seza 12:15 - 14:30 - 16:45 - 19:00 - 21:15
Annabelle 3 Dub 17:00 - 19:15 - 21:30
Aslan Kral Dub 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 12:30 - 14:30
Ecinni: Tılsımlı Mezar 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Kaçış Planı 3 Dub 16:30 - 18:45 - 21:00
Kripto Vurgun 12:15 - 14:30 - 16:45 - 19:00 - 21:15
Kurtuluş Günü 11:00 - 13:00 - 15:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45
Ölümcül Sular 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Örümcek-adam: Evden Uzakta Dub 11:00 - 13:30 - 16:15
Örümcek-adam: Evden Uzakta 19:00 - 21:45
Yuvaya Dönüş 21:00
BATI (BORNOVA)
Aslan Kral Dub 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:00
Örümcek-adam: Evden Uzakta Dub 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
CINEMA PINK (FOLKART)
Annabelle 3 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Aslan Kral Dub 12:30 - 15:00 - 17:30
Aslan Kral 20:00
Aslan Kral Dub 3D 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Gloria Bell 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Ölümcül Sular 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Örümcek-adam: Evden Uzakta 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
CINEMAXIMUM (FORUM BORNOVA)
Akıllara Seza 11:35 - 14:00
Akıllara Seza C&C.tesi 23:40
Annabelle 3 21:15
Annabelle 3 16:25
Aslan Kral 3D 11:40 - 14:15 - 16:50 - 19:25 - 21:55
Aslan Kral Dub 3D 11:05 - 13:35 - 16:05 - 18:35 - 21:05- C&C.tesi 23:30
Aykut Enişte 10:40
Gloria Bell 18:50 - 21:10
İmparator: Yeraltı Dünyasının Hükümdarı 13:05 - 15:30
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 12:00 - 14:20 - 16:35 - 18:55
Ölümcül Sular 11:25 - 13:25 - 15:25 - 17:30 - 19:35 - 21:40- C&C.tesi 23:35
Örümcek-adam: Evden Uzakta 18:00 - 21:00
Örümcek-adam: Evden Uzakta C&C.tesi 23:20
Örümcek-adam: Evden Uzakta 3D 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
CINEMAXIMUM (GAZİEMİR)
Akıllara Seza 12:15 - 14:30 - 16:45 - 19:00 - 21:15- C&C.tesi 23:30
Annabelle 3 Dub 11:50 - 16:30 - 21:10
Annabelle 3 14:10 - 18:50
Annabelle 3 C&C.tesi 23:15
Aslan Kral 12:30 - 20:10
Aslan Kral Dub 15:00 - 17:35
Aslan Kral Dub 3D 11:15 - 13:45 - 16:20 - 18:55 - 21:30
Aslan Kral Dub 3D 10:30 - 13:00 - 15:35 - 18:10 - 20:45- C&C.tesi 23:20
Aslan Kral C&C.tesi 23:00
Aykut Enişte 11:10 - 13:35 - 16:10 - 18:45 - 21:20
Efsunlu - Kabirden Gelen 21:50
Efsunlu - Kabirden Gelen C&C.tesi 23:45
Kaçış Planı 3 19:40
Kaçış Planı 3 C&C.tesi 23:30
Kaçış Planı 3 Dub 11:20 - 15:30
Kurtuluş Günü 13:30 - 17:40- C&C.tesi 23:50
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:45 - 14:00 - 16:15 - 18:40 - 21:00
Ölümcül Sular 11:05 - 13:05 - 15:05 - 17:05 - 19:05 - 21:05
Örümcek-adam: Evden Uzakta C&C.tesi 23:05
Örümcek-adam: Evden Uzakta D- C&C.tesi 22:40
Örümcek-adam: Evden Uzakta Dub 12:00 - 14:45 - 20:15
Örümcek-adam: Evden Uzakta 17:30
Örümcek-adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:40 - 16:25 - 19:10 - 21:55
Örümcek-adam: Evden Uzakta 3D 12:30 - 15:20 - 18:05 - 21:00
CINEMAXIMUM (KİPA BALÇOVA)
Akıllara Seza 19:45 - 22:00
Annabelle 3 13:05 - 17:25 - 21:50
Aslan Kral Dub 3D 12:00 - 14:30 - 17:00 - 19:30 - 22:00
Aslan Kral Dub 3D 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15- C&C.tesi 23:45
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 10:45 - 13:00 - 15:15 - 17:30
Ölümcül Sular 11:05 - 15:25 - 19:50
Örümcek-adam: Evden Uzakta C&C.tesi 23:25
Örümcek-adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 16:35
Örümcek-adam: Evden Uzakta 3D 13:50 - 19:15 - 21:55
CINEMAXIMUM (MAVİBAHÇE)
Akıllara Seza 11:30 - 13:50 - 16:10
Annabelle 3 12:10 - 14:30 - 16:50 - 19:10 - 21:40
Aslan Kral Dub 3D 10:30 - 13:00 - 15:35 - 18:10 - 21:00
Aslan Kral 3D 11:10 - 13:45 - 16:20 - 18:55 - 21:30- C&C.tesi 00:05
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:05 - 13:10
Gloria Bell 12:00 - 14:20 - 16:40 - 19:05 - 21:20- C&C.tesi 23:35
İmparator: Yeraltı Dünyasının Hükümdarı 18:35 - 21:05- C&C.tesi 23:30
John Wick: Chapter 3 - Parabellum 11:25 - 16:30 - 21:45
Kaçış Planı 3 17:20 - 21:55
Kripto Vurgun C&C.tesi 23:25
Kripto Vurgun 14:10 - 19:15
Kurtuluş Günü 15:10 - 19:35
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:55 - 14:15 - 16:35 - 18:50 - 21:10
Ölümcül Sular 11:20 - 13:20 - 15:20 - 17:25 - 19:25 - 21:35- C&C.tesi 23:40
Örümcek-adam: Evden Uzakta 3D 10:45 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:50
Örümcek-adam: Evden Uzakta 3D 12:15 - 15:15 - 18:15 - 21:15
CINEMAXIMUM (PARK İZMİR)
Akıllara Seza 11:35 - 16:30 - 21:20
Annabelle 3 Dub 17:25 - 21:55
Annabelle 3 D- C&C.tesi 23:40
Aslan Kral Dub 3D 11:30 - 14:05 - 16:40 - 19:15 - 21:50
Aslan Kral Dub 3D 10:30 - 13:05 - 15:40 - 18:15 - 20:50
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:15 - 13:15
Aykut Enişte 14:00 - 18:50
Ecinni: Tılsımlı Mezar 10:30 - 14:30
Ecinni: Tılsımlı Mezar C&C.tesi 23:35
Efsunlu - Kabirden Gelen 12:30 - 16:30
Kaçış Planı 3 Dub 21:15
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 12:15 - 14:30 - 16:45 - 19:00
Ölümcül Sular 15:20 - 19:50
Örümcek-adam: Evden Uzakta Dub 18:30 - 21:15
Örümcek-adam: Evden Uzakta Dub - C&C.tesi 23:30
Örümcek-adam: Evden Uzakta Dub 10:35 - 13:25 - 16:15 - 19:15 - 22:00
CINEMAXIMUM (PARK MAVİŞEHİR)
Annabelle 3 18:30 - 21:00
Aslan Kral Dub 12:30 - 15:00 - 17:30
Aslan Kral 20:00
Aslan Kral Dub 3D 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Gloria Bell 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Kripto Vurgun 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:00 - 13:30 - 16:00
Örümcek-adam: Evden Uzakta 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
CINEMAXIMUM (PIER)
Akıllara Seza 11:45 - 14:05 - 16:25
Annabelle 3 18:45 - 21:05- C&C.tesi 23:25
Aslan Kral Dub 3D 11:15 - 13:50 - 16:20 - 18:55 - 21:30
Aslan Kral Dub 10:30 - 13:00 - 15:35
Aslan Kral 18:10 - 20:45
Aykut Enişte 10:35 - 13:05
Colette 11:00 - 16:10 - 21:20
Colette 13:40 - 18:50
Gloria Bell 11:40 - 16:40 - 21:25
Kaçış Planı 3 21:10
Kripto Vurgun C&C.tesi 23:20
Kripto Vurgun 14:10 - 19:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 11:50 - 14:15 - 16:35 - 18:50
Ölü Adam 13:30 - 18:40
Ölü Adam 11:00 - 16:10 - 21:20
Ölümcül Sular 11:10 - 13:15 - 15:20 - 17:20 - 19:20 - 21:20- C&C.tesi 23:30
Örümcek-adam: Evden Uzakta 15:30 - 18:15 - 21:00
Örümcek-adam: Evden Uzakta C&C.tesi 23:20
Örümcek-adam: Evden Uzakta 3D 11:05 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
CINEMAXIMUM (POINT)
Akıllara Seza 14:05 - 18:50 - 21:10- C&C.tesi 23:35
Annabelle 3 Dub 10:30 - 14:55 - 19:25
Aslan Kral Dub 3D 11:00 - 13:35 - 16:05 - 18:40 - 21:20
Aslan Kral Dub 3D 11:50 - 14:20 - 16:55 - 19:30 - 22:00
Aslan Kral Dub - C&C.tesi 23:30
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:15
Aykut Enişte 10:30 - 12:55 - 15:25
Ecinni: Tılsımlı Mezar 17:15 - 21:35- C&C.tesi 23:45
Efsunlu - Kabirden Gelen 15:15 - 19:35
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Dub 13:15
Kaçış Planı 3 Dub 11:40 - 16:25
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 12:05 - 14:25 - 16:45 - 19:05 - 21:20
Ölümcül Sular 12:50 - 17:20 - 21:50
Örümcek-adam: Evden Uzakta Dub 12:00 - 14:50 - 17:40 - 20:30
Örümcek-adam: Evden Uzakta C&C.tesi 23:15
Örümcek-adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 16:30 - 22:00
Örümcek-adam: Evden Uzakta 3D 13:45 - 19:15
Şahıs 46 C&C.tesi 23:40
Şahıs 46 18:00 - 19:50 - 21:40
CINENS (EGE PARK)
Akıllara Seza 10:45 - 13:15 - 15:45 - 18:15 - 20:45
Aslan Kral Dub 3D 11:00 - 13:30 - 18:30
Aslan Kral 3D 16:00 - 21:00
Ecinni: Tılsımlı Mezar 12:00 - 14:00 - 16:00 - 18:00 - 20:00 - 22:00
Gloria Bell 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Kripto Vurgun 13:45 - 17:45 - 21:45
Kurtuluş Günü 11:45 - 15:45 - 19:45
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 10:30 - 12:30 - 14:30 - 16:30
Ölümcül Sular 18:30 - 20:30
Örümcek-adam: Evden Uzakta Dub 11:15 - 13:45 - 18:45
Örümcek-adam: Evden Uzakta 16:15 - 21:15
CINENS (EGE PERLA)
Aslan Kral Dub 3D 11:00 - 13:30 - 18:30
Aslan Kral 3D 16:00 - 21:00
Gloria Bell 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Kripto Vurgun 13:30 - 17:30 - 21:30
Kurtuluş Günü 11:30 - 15:30 - 19:30
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 10:30 - 12:30 - 14:30 - 16:30
Ölümcül Sular 18:30 - 20:30
Örümcek-adam: Evden Uzakta 13:45 - 16:15 - 18:45
Örümcek-adam: Evden Uzakta Dub 11:15 - 21:15
DENİZ CINECITY (KİPA)
Akıllara Seza 11:00 - 13:00 - 15:15 - 17:30 - 19:45 - 22:00- C&C.tesi 00:15
Annabelle 3 Dub 12:15 - 14:30 - 16:45 - 19:00
Annabelle 3 21:15- C&C.tesi 23:45
Aslan Kral Dub 10:30
Aslan Kral Dub 3D 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30- C&C.tesi 00:00
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:30 - 13:30 - 15:30
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 10:30
Ecinni: Tılsımlı Mezar 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30- C&C.tesi 00:30
Enes Batur Gerçek Kahraman 12:45 - 15:00 - 17:15 - 19:30 - 21:45- C&C.tesi 00:00
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Dub 10:30
Gloria Bell 12:15 - 14:30 - 16:45 - 19:00 - 21:15- C&C.tesi 23:30
Kripto Vurgun 12:30 - 14:45 - 17:00 - 19:15 - 21:30- C&C.tesi 00:15
Kurtuluş Günü 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00- C&C.tesi 00:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:00 - 13:00 - 15:15 - 17:30 - 19:45 - 22:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 10:30
Ölümcül Sular 17:30 - 19:30 - 21:30- C&C.tesi 23:45
Örümcek-adam: Evden Uzakta D- C&C.tesi 00:15
Örümcek-adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00
Örümcek-adam: Evden Uzakta 3D 21:45- C&C.tesi 00:30
HOLLYWOOD GAZİEMİR
Aslan Kral Dub 3D 11:15 - 14:00 - 16:30 - 18:45 - 20:45
Ecinni: Tılsımlı Mezar 11:45 - 13:45 - 16:00 - 18:00 - 21:00
Kaçış Planı 3 Dub 11:30 - 16:30 - 21:00
Örümcek-adam: Evden Uzakta Dub 12:30 - 15:00 - 17:30 - 20:30
Şahıs 46 14:15 - 18:30
KARACA
Beyaz Karga 17:45
Colette 16:00
Gloria Bell 18:00
Gloria Bell 13:45
Ölü Adam 13:45 - 20:00
Sınır 11:45
Zavallı 11:45 - 15:45 - 20:00
MY CINE LIFE MENEMEN
Akıllara Seza 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Aslan Kral Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:00 - 17:00
Ecinni: Tılsımlı Mezar 13:00 - 15:00 - 19:00 - 21:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15
Ölümcül Sular 19:15 - 21:30
Örümcek-adam: Evden Uzakta Dub 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Şahıs 46 18:30 - 21:00
SİNE GAMA
Aslan Kral Dub 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:45
Örümcek-adam: Evden Uzakta Dub 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
SİNEMA (ÇEŞME)
Arkadaşımın Aşkı 13:00 - 15:00 - 19:00
Aslan Kral Dub 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Colette 13:00 - 17:00 - 21:00
Örümcek-adam: Evden Uzakta Dub 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00
SİNEVİZYON TORBALI
Aslan Kral Dub 12:45 - 15:15 - 17:45 - 20:15
Örümcek-adam: Evden Uzakta Dub 12:00 - 14:45 - 17:30 - 20:10

İzmir'de bulunan tüm sinemalarda gösterime giren filmleri, sondakikaizmir.com'da bulabilirsiniz. İzmir'deki sinemalarda gösterilen filmleri ve yayınlandıkları saatleri, sitemizden öğrenebilirsiniz. İzmir'de toplam 26 adet sinema bulunmaktadır.

Sondakikaizmir.com'da; Agora'da, Bornova Batı'da, Menemen Belediye'de, Folkart'taki Cinema Pink'te, Forum Bornova, Gaziemir, Balçova, Mavibahçe, İzmir Park Sinema'da, Konak Pier ve Point'teki Cinemaximum'larda, Ege Park'taki ve Ege Perla'daki Cinens'te, Kipa'daki Deniz Cinecity'de, Gaziemir'deki Hollywood'da, Karaca'da, Torbalı'daki Kültür Merkezi'nde, My Cine Life Menemen'de, Nazım Hikmet Kültür Merkezi'nde, Ödemiş'teki Saray Cep'te, Seha Gidel'de, Sine Gama'da, Çeşme Sineması'nda, Torbalı'daki Sinevizyon'da, Bornova Site'de ve Tire Şehir Sineması'nda gösterime giren filmleri, seansları ve saatlerini takip edebilirsiniz.

Web Tasarım