Zeki Alasya ve Metin Akpınar’ın başrolde olduğu ve ikilinin çok sevilen yapımlarından olan Sivri Akıllılar filminin çekim ve yayın ayrıntıları araştırılıyor. Sivri Akıllılar filmi nerede çekildi, Sivri Akıllılar filmi hangi otelde çekildi, Sivri Akıllılar filmi ne zaman çekildi, Sivri Akıllılar filmi oyuncuları Sibel kimdir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Zeki Alasya’nın hem yönetmen koltuğunda oturduğu, hem de Yaşar Seriner ile birlikte senaryosunu yazdığı filmde Alasya’ya başrolde Metin Akpınar eşlik ediyor. Filmde ayrıca Gönül Hancı, Perran Kutman, Atilla Pekdemir, Hulusi Kentmen, İsmail Hakkı Şen, Hüseyin Kutman, Gülsen Gürsoy, Gülümser Gülhan ve Aytaç Öztuna rol alıyor.

Sivri Akıllılar filminde, Zeki ile Metin tatil bölgesinde bulunan bir otelde garson olarak çalışıyor. Ayrılmaz ikilinin arkadaşları olan Recep ile eşi Perihan ise gazete çekilişinden tatil kazanıyor ve otele geliyorlar. Recep ve Perihan ile aynı gün milyoner olan Cemil Bey de ailesiyle beraber tatile geliyorlar. İzleyenleri kahkahaya boğan filmde olaylar gittikçe tırmanırken, otelde Cemal Bey'in eşinin mücevherleri çalınıyor. Zeki ile Metin ise hırsızı bulmaya çalışıyor. Sivri Akıllılar filminin çekildiği otel nerede, çekildiği yer neresi, çekim yeri, nerede çekilmiştir, hangi şehirde çekildi, kaç yılında çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri kim sorularının yanıtları haberimizde rodosbet yer alıyor.

Aslan Bacanak filmi nerede çekildi hangi semtte çekildi oyuncuları isimleri kaç yılında çekildi? Aslan Bacanak filmi nerede çekildi hangi semtte çekildi oyuncuları isimleri kaç yılında çekildi?

Sivri Akıllılar filmi ne zaman çekildi?

Sivri Akıllılar filmi 1977 yılında çekildi. Film aynı yıl Kasım ayında sinemalarda gösterime girmiştir. Çok sevilen film televizyon ekranlarında izleyici ile buluşmaya devam ediyor. Filmin yapımcısı Hürrem Erman’dır. Erman Film tarafından çekilen filmin müziklerini usta müzisyen Cahit Berkay hazırladı.

Sivri Akıllılar filmi konusu ne?

Sivri Akıllılar filminde Zeki ve Metin’in iftiraya uğrayan arkadaşlarını kurtarmaya çalışması ve bu uğurda gösterdikleri çabaları ekranlara taşınıyor. Arkadaşlarını kurtarmak isteyen ikili, gerçek hırsızı bulmak için elinden geleni yapıyor. Eğlencenin de eksik olmadığı yapımda ikili dedektif gibi iz sürüyor.

Salak Milyoner hangi köyde çekildi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncu kadrosu isimleri Salak Milyoner hangi köyde çekildi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncu kadrosu isimleri

Sivri Akıllılar filmi nerede çekildi?

Sivri Akıllılar filmi İzmir’in Urla ilçesinde çekildi. Film, Urla'ya bağlı Çeşmealtı’nda bulunan Nebioğlu Tatil Köyü’nde çekildi. Filmin çekimlerinin tamamı Urla Çeşmealtı’nda bulunan Nebioğlu Tatil Köyü’nde ve çevresinde yapılmıştır. Sivri Akıllılar filminin çekimleri İzmir'in tatil bölgesinde yer alan turistik ilçelerinden biri olan Urla'da tamamlanmıştır.

Sivri Akıllılar filmi hangi otelde çekildi?

Sivri Akıllılar filmi İzmir'in Urla ilçesi Çeşmealtı'nda kurulan Nebioğlu Tatil Köyü Otelde çekildi. Filmin çekimleri için Nebioğlu Tatil Köyü'nde ve çevresinde çekim setleri kurularak çekimler tamamlanmıştır. İzleyenlere keyifli anlar yaşatan ve komedi türünde çekilen film 84 dakika rodosbet giriş sürüyor.

Güle Güle filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi konusu ne oyuncu kadrosu karakterleri Güle Güle filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi konusu ne oyuncu kadrosu karakterleri

Sivri Akıllılar filmi oyuncuları Sibel kimdir?

  • Zeki Alasya - Zeki
  • Metin Akpınar - Metin
  • Gönül Hancı - Sibel
  • Perran Kutman - Perihan Balyemez
  • Atilla Pekdemir - Recep Balyemez
  • Hulusi Kentmen - Recai Türkay
  • İsmail Hakkı Şen - Celal Bey
  • Hüseyin Kutman - Müdür Cesim
  • Gülsen Gürsoy - Nazlı

Sivri Akıllılar filmi oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler var; Gülümser Gülhan, Aytaç Öztuna, Tuncer Necmioğlu (Kerami), Tarık Şimşek (Sezai), Coşkun Göğen (Pekosbil Niyazi), Ahmet Kostarika ve Rana Solak (Dilek).

Güler Misin Ağlar Mısın filmi nerede çekildi hangi otelde oyuncu kadrosu ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor? Güler Misin Ağlar Mısın filmi nerede çekildi hangi otelde oyuncu kadrosu ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor?