Siyah Giyen Adamlar 4: Global Tehdit filminin televizyon ekranlarında ve dijital platformlarda sinemaseverler ile buluşmaya devam ediyor. Orijinal adı Men in Black: International olan filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Siyah Giyen Adamlar 4 nerede çekildi, Siyah Giyen Adamlar 4 hangi kanalda oynuyor, Siyah Giyen Adamlar 4 ne zaman çekildi, Siyah Giyen Adamlar 4 oyuncu kadrosu karakterleri kim? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerini Chris Hemsworth ve Tessa Thompson paylaşıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Rebecca Ferguson, Emma Thompson, Liam Neeson, Kumail Nanjiani, Rafe Spall ve Laurent Bourgeois var.

Siyah Giyen Adamlar 4: Global Tehdit filminde, Siyah Giyen Adamlar ne kadar genişlemişlerse kötü adamlar da bir o kadar artmıştır. Evren, herhangi birinin şekline girebilen bir uzaylı istilası ile karşı karşıya kalınca, ödüllü ajan H ile kararlı çaylak M birlikte hareket etmeye karar verir. Güçlerini birleştiren ikili, dünyayı kurtarmak için zorlu bir mücadeleye girişir. Siyah Giyen Adamlar 4: Global Tehdit filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, hangi ülkede çekildi, hangi kanalda oynuyor, kaç yılında çekildi, oyuncuları isimleri nedir, konusu ne, gişe hasılat bilgileri, ne kadar izlendi, kaç kişi izledi sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen detaylar haberimizde enfesbet yer alıyor.

Thor filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor Thor filmi ne zaman çekildi oyuncu kadrosu Thor filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor Thor filmi ne zaman çekildi oyuncu kadrosu

Siyah Giyen Adamlar 4 ne zaman çekildi?

Siyah Giyen Adamlar 4 2019 yılında çekildi. 14 Haziran 2019’da vizyona giren yapım 115 dakika sürüyor. Tüm dünyada 250 milyon dolar gişe hasılatı kazandı. Ülkemizde de vizyona giren ve 5 hafta vizyonda kalan Amerikan yapımı film, 5 haftanın sonunda 152 bin 980 kişi tarafından sinemalarda izlendi ve toplam 2 milyon 736 bin 49 TL gişe hasılatı elde etti.

Siyah Giyen Adamlar 4 konusu ne?

Siyah Giyen Adamlar 4 filmi, dünyayı kötülüklerden arındırmaya çalışan ekibin, bu güne kadar karşılarına çıkan en büyük tehdit olan köstebeği ortaya çıkarmak için kurdukları takımla birlikte verdikleri mücadeleyi konu ediyor. Tommy Lee Jones ve Will Smith'le özdeşleşmiş Men In Black'in spin-offu olan yapımın yönetmen koltuğunda F. Gary Gray oturuyor.

Ölümcül Çarpışma filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi oyuncu kadrosu Ölümcül Çarpışma filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi oyuncu kadrosu

Siyah Giyen Adamlar 4 nerede çekildi?

Siyah Giyen Adamlar 4 filmi İngiltere, İtalya, Amerika ve Fas’ta çekildi. Filmin çekimlerinin bir bölümü İngiltere’nin doğusunda bulunan Leavesden Stüdyolarında yapıldı. Ayrıca Fas’ın dördüncü büyük şehri olan Marakeş’te Jemaa el-Fnaa ve El Badi Sarayında çekimler yapıldı. Ayrıca İtalya’nın Napoli körfezinde bulunan Ischia ve Aragon Kalesinde de çekimler yapılmıştır.

Siyah Giyen Adamlar 4 hangi kanalda oynuyor?

Siyah Giyen Adamlar 4 ATV kanalında oynuyor. Film 4 Haziran Salı akşamı saat 22.20’de ATV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Siyah Giyen Adamlar 4: Global Tehdit filminin, Lowell Cunningham’ın eserinden uyarlama senaryosunu Art Marcum ve Matt Holloway yazdı. Bilimkurgu, aksiyon ve komedi türlerinde çekilen yapımın müziklerini Danny Elfman ve Chris Bacone enfesbet giriş hazırladı.

Cehennem Silahı 4 filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu Cehennem Silahı 4 filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu

Siyah Giyen Adamlar 4 oyuncu kadrosu karakterleri

  • Chris Hemsworth
  • Tessa Thompson
  • Rebecca Ferguson
  • Emma Thompson
  • Liam Neeson
  • Kumail Nanjiani
  • Rafe Spall
  • Laurent Bourgeois
  • Larry Bourgeois

Terminatör Genisys filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu Terminatör Genisys filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu