Sosyal medya uygulamalarının günümüz çağında çok fazla popüler hale gelmesi ve 7’den 70’e bir çok insanı içerisinde barındırması oldukça ilgi çekici hale gelmiş durumdadır. Hal böyle olunca sosyal medya uygulamaları ile birlikte sosyal medya yönetimi(SMM Panel) adında yeni bir sektör daha ortaya çıkmış oldu. SMM Panellerin yaygınlaşması kolay bir şekilde instagram takipçi satın alınabilmesine, beğeni alabilmesine veya yorum, izlenme satın alınabilmesine olanak sağlıyor. Sizlerde Youtube, Facebook, Twitter veya Instagram’da popüler olmak istiyorsanız smm panel kullanmaya başlayabilirsiniz.

SMM Panel Nedir?

SMM Panel insanların ücretsiz bir şekilde kayıt olabileceği ve kayıt olduktan sonra bakiye yükleyerek dilediği sosyal medya uygulamasında takipçi, beğeni, izlenme veya yorum satın alabileceği otomatik sistemlerdir. Fiyat bakımından oldukça uygun fiyatlara sahip olan sosyal medya panelleri organik takipçi veya bot takipçiler ile hizmet sunmaktadır. Bot ve organik takipçiler arasında fiyat farkı bulunmaktadır. Bot takipçiler daha ucuzken organik takipçiler daha yüksek ücret ile satın alınabilmektedir. Eğer profilinizin çok daha düzenli, doğal ve güzel görünmesini istiyorsanız mutlaka organik takipçi satın almanız gerekmektedir.

SMM Panel Kullanımı

Türkçe ismi sosyal medya pazarlama, İngilizce ismi ise social media marketing olan bu internet sitelerin kısaltılmış ismi SMM Paneldir. Bireysel veya kurumsal hesaplarınızı daha fazla kişiye ulaştırmak adına, beğenilerinizi veya izlenmelerinizi yüksek seviyelere çıkartabilmek adına SMM panel kullanabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarınız için oldukça yarar sağlayabilecek olan smm paneller şu işlemleri size sağlayabilirler;

  • Takipçi (Organik, gerçek veya bot),
  • İzlenme,
  • Beğeni,
  • Yorum.

API aracılığı ile işlem sağlayabilecek olan SMM paneller talep edilen işlem veya bakiye kadarıyla görevini yapmakla yükümlüdürler. Yani siz sisteme bakiye yüklersiniz ve bu bakiye kadarıyla takipçi, beğeni, izlenme veya yorum satın alabilirsiniz. Fakat bu durum gözünüzü korkutmasın. Yukarıda da söylediğimiz gibi uygun fiyata bu hizmetleri hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.