21.yılda ana akım medyanın yerine artık sosyal medya platformları, web siteleri, mobil uygulamalar popüler hale gelmiştir. Hızla büyüyen ve gelişen bu platformlar üyelik aşamalarında veya giriş aşamalarında kullanıcılarından mobil onay doğrulaması istemektedir. Bazı durumlarda kabul etmiş olduğunuz üyelik sözleşmelerinden kaynaklı paravan şirketlere verilerinizin paylaşılmasına izin vermiş oluyorsunuz. Kullanıcılar kendi şahsi numaralarını vermektensen onay kodu sağlayan sitelere yönelmiştir. Bu hizmeti veren birçok web sitesi bulunmaktadır. Web siteleri arasında hangi siteye güveneceğiniz arasında kararsız kalabilirsiniz. Anindaonay.org web sitesi sizlere sunmuş olduğu güvenilir ödeme yöntemi ve alt yapısı ile sms onay hizmetinin en güvenilir siteleri arasında başta gelmektedir. Kullanıcılarına sunmuş olduğu servis ve ülke seçenekleriyle birçok platformu desteklemekle beraber ülke seçenekleriyle de sektörünün öncüsü konumundadır.  Sms onay nedir güvenilir midir? Sorusuna gelecek olursak, internet kullanıcılarından istenilen bilgilerin kullanıcı tarafından verilmek istememesi durumunda bu hizmetten yararlanarak veri güvenliğini sağlamakla birlikte istenilmeyen sms’lerinde önünde geçmiş oluyor. Kolay ve basit çalışma prensibiyle Anindaonay.org web sitesinde işlemlerinizi 1 dakikadan daha kısa bir şekilde halledebileceksiniz. Yapmanız gerekenleri birkaç adımda anlatacak olursak:

  • Anindaonay.org web sitesindeki kayıt aşamalarını tamamlıyorsunuz.
  • Bakiye yükleme kısmından bakiye yükleme işlemini tamamlıyorsunuz.
  • İhtiyacınız olan sosyal medya veya web sitesi için kategoriyi seçip, dilediğiniz ülkeyi seçerek telefon onay işleminizi tamamlıyorsunuz.

Bu kısa işlemlerden sonra satın olmuş olduğunuz sanal numara tek kullanımlık olup, sahip olduğunuz bu numarayı ikinci kez kullanamamaktansanız.  Bu da sizlerin platformlarda satın almış olduğunuz numaranın sadece size ait olup ikinci bir kişi tarafından erişim sağlanamaması anlamına gelmektedir. Anindaonay.org web site kullanıcılarının sorularına veya işlem esnasında yaşan sorunları çözmek için deneyimli ekibe sahip olmakla birlikte, 7/24 ‘’destek bileti’’ oluşturabilir veya WhatsApp destek hattından sorularınıza ve sorunlarınıza çözüm vermektedirler.

Fake Numara Hangi Uygulamalarda Kullanılır?

Fake numara alma, işleminizi birçok sosyal medya platformu, borsalarda, e-ticaret sitelerinde vb. gibi birçok platformda profil oluşturma işlemlerinde kullanabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse WhatsApp, Telegram, Tinder, Facebook, Amazon gibi daha birçok platformda doğrulama işlemenizi yapabilirsiniz. +50’den fazla ülke ve servis seçeneğiyle Anindaonay.org Türkiye’nin en stabil ve güvenilir işlemini siz kullanıcılara sunmaktadır. 3D ödeme yöntemiyle sayesinde ister banka/kredi kartınızla isterseniz sanal kart oluşturarak bu hizmetten faydalanabilirsiniz.