Fatma Girik’in Şoför Nebahat rolü ile ekranlara geldiği Şoför Nebahat filminin çekim ve yayın detayları araştırılıyor. Şoför Nebahat filmi nerede çekildi, Şoför Nebahat filmi kaç yılında çekildi, Şoför Nebahat filmi hangi kanalda oynuyor, Şoför Nebahat filmi oyuncuları isimleri nedir sorularının yanıtları merak ediliyor. Filmin oyuncu kadrosunda Fatma Girik, İzzet Günay, Oya Peri, Münir Özkul, Metin Serezli, Nedret Güvenç ve Sami Hazinses rol alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda, aynı zamanda filmin yapımcısı da olan Süreyya Duru oturuyor. Filmin bir diğer yapımcısı ise Fatma Girik’in büyük aşkı Memduh Ün oldu.

Şoför Nebahat filminde Nebahat, şoför babasının ani ölümü üzerine taksitleri ödenmemiş otomobil borcu ile karşılaşıyor. Yaşlı annesinin ve okula giden kardeşinin geçim derdi, mütevazi aileyi zor duruma düşürüyor. Nebahat’ın nişanlısı Seyfi herhangi bir işte çalışmasına mani oluyor. Nebahat, babasının şoför arkadaşı Deve Salim’in yardımı ile babasından kalan otomobili kendisi çalıştırıyor. Dram türünde çekilen film 69 dakika aronbet sürüyor. Şoför Nebahat filminin çekildiği yer, çekildiği semt neresi, çekim yeri, ne zaman çekildi, hangi kanalda oynuyor, oyuncu kadrosu karakterleri kim sorularının yanıtları haberimizde yer alıyor.

Şoför Nebahat filmi kaç yılında çekildi?

Şoför Nebahat filmi 1970 yılında çekildi. Filmin ayrıca 1960 yapımı bir örneği de var. Attila İlhan’ın hikayesinden uyarlanan filmin uyarlama senaryosunu Duygu Sağıroğlu yazdı. Şoför Nebahat Bizde Kabahat filminin devam filmi olarak çekilmiştir.

Namuslu filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda Namuslu filmi oyuncuları isimleri Namuslu filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda Namuslu filmi oyuncuları isimleri

Şoför Nebahat filmi nerede çekildi?

Şoför Nebahat filmi İstanbul’un Sarıyer, Beyoğlu ve Beşiktaş ilçelerinde çekildi. Filmin çekimleri için Sarıyer ilçesine bağlı Emirgan semtinde, Beyoğlu’nun Taksim ve çevresinde, Beşiktaş ilçesinin Maçka ve Dolmabahçe semtlerinde çekim setleri aronbet giriş kuruldu. Filmde, dolmuş şoförlüğü yapan babası öldükten sonra evinin tüm yükü omuzlarına binen Nebahat, babadan kalma kasketini takıp direksiyonun başına geçiyor.

Şoför Nebahat filmi hangi kanalda oynuyor?

Şoför Nebahat filmi SKY Türk 360 TV kanalında oynuyor. Fatma Girik’in başrolde olduğu film 5 Mart Pazar günü saat 15.00’te ve aynı gün yine saat 19.30’da Sky Türk 360 TV ekranlarında izleyicilerle buluşacak. Nebahat, babasının ölümünün ardından evin tüm sorumluluğunu üstlenmek zorunda kalıyor. Ailesinin geçimini sağlamak ve borçlarını ödeyebilmek için baba mesleği olan dolmuş şoförlüğüne başlıyor.

Japon İşi filminde şarkıları kim söylüyor Fatma Girik filmde kaç yaşındaydı Japon İşi nerede çekildi? Japon İşi filminde şarkıları kim söylüyor Fatma Girik filmde kaç yaşındaydı Japon İşi nerede çekildi?

Şoför Nebahat filmi oyuncuları isimleri

 • Fatma Girik - Şoför Nebahat
 • İzzet Günay - Kenan
 • Oya Peri - Dicle
 • Münir Özkul - Kahya
 • Metin Serezli - Gececi Neşet
 • Nedret Güvenç - Nebahat'in Annesi
 • Sami Hazinses - Sami
 • Behçet Nacar - Deve Salim
 • Sadettin Erbil - Ateşoğlu
 • Aynur Aydan - Gülistan
 • Ali Şen - Nuri
 • Kayhan Yıldızoğlu - Sezai

Selvi Boylum Al Yazmalım nerede çekildi kaç yılında çekildi ne zaman oyuncuları isimleri Selvi Boylum Al Yazmalım nerede çekildi kaç yılında çekildi ne zaman oyuncuları isimleri