saglikagi.net yayın hayatına başladı. “Haberin en sağlıklı ağı Sağlık Ağı” sloganı ile çıkış yapan, sağlığa dair her şeyin yer aldığı detaylı sağlık sitesi, bu alandaki tüm ihtiyaçları karşılıyor. Son dakika sağlık haberleri, sağlık makaleleri ve sağlığa dair her şey saglikagi.net adresinde bulunuyor. Tüm ayrıntıların düşünüldüğü sitede sağlık personellerine yönelik güncel haberler ve son dakika gelişmelerinden sağlık bakanlığı ve sağlık sendikaları haberlerine, konunun uzmanları tarafından yazılmış makalelerden memurlar için maaş hesaplama ve emeklilik hesaplama robotuna tüm detaylar var.

Sitenin konuları bunlarla da sınırlı değil. Sitede sağlık personelleri için becayiş bölümü, sağlık bakanlığı için örnek tayin dilekçeleri, sağlık bakanlığının tüm mevzuatları, yolluk hesaplama robotu ile vücut yağ oranı hesaplama robotu gibi hayatı kolaylaştıran hesaplama araçları da var. Siteyi diğer sağlık sitelerinden ayıran en önemli özelliklerden biri ise Sağlık Ağı Radyosudur. Sağlık personellerinin radyosu olan Sağlık Ağı Radyosu, sektörün buluşma noktası olacak. Radyonun istek hattı da bulunuyor.

saglikagi.net sitesinin dikkat çeken bir diğer sayfası ise forum bölümü. Forum bölümünde Online Avukata Sor ve Online Mutemete Sor konu başlıklarını kullanarak merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını uzmanlardan alabilirsiniz. Forum bölümünde ayrıca güncel becayiş ilanları, 657-4B-TİS mevzuat bildirimleri, KPSS - DGS – AÖF sınavları ve gelişmeleri ile mobbing ile mücadele konuları var. Tüm bu başlıklar altında interaktif paylaşımlar yapılabilecek. Ayrıca sağlık başlığı altında değerlendirebilecek tüm konularda şikayeti olanlar için de forumda bir bölüm ayrılmış. Tüm bunların yanında, sağlığa dair daha detaylı etkileşim içinde olmak isteyenler için sohbet bölümü de aktif olarak ziyaretçilerini bekliyor.

Son dakika sağlık haberleri ve sağlığa dair her şey

Sağlık camiasını ilgilendiren tüm son dakika sağlık haberleri ve sağlığa dair her şey saglikagi.net adresinde. Sitenin ayrıca 7/24 hizmet veren Whatsapp İhbar Hattı da bulunuyor. Sitede sağlık personeli maaşları ve ÖSYM güncel duyuruları canlı şekilde kullanıcılara aktarılıyor. Tüm gelişmelerden anlık haberdar olmak isteyenler için bülten aboneliği hizmeti var. Mail adresini sisteme girenler, e-bülten hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanabiliyor.

Sağlık sitesinde yer alan örnek dilekçeler ve ilanlar ziyaretçilere sunuluyor. Tayin dilekçelerinden becayiş ilanları ve becayiş talebi dilekçelerine, tutanak örneklerinden intibak dilekçesi örneğine, aradığınız tüm dilekçe örnekleri sitede yer alıyor. Forum bölümünde bulunan 657-4B-TİS sayfasından ise mevzuata dair tüm ayrıntılara yer veriliyor. Sağlık sektöründe çalışan devlet memurlarının merak ettiği tüm sorular bu bölümde yanıt buluyor.

saglikagi.net sağlık personeli alımı duyuruları

Son dakika sağlık haberleri ve sağlık sektörüne dair tüm detayların yanı sıra, sağlık personeli alımı duyuruları da saglikagi.net sitesinde yer alıyor. Sağlık Bakanlığının alacağı personellerin sayıları ve konuya dair müracaat koşulları ve detaylar, hastanelerin doktor, hemşire vb. personel alım ilanları sitede paylaşılıyor. Ayrıca diğer bakanlıkların alacağı sağlık personellerinin ilanları ve İşkur üzerinden alınacak sağlık personelleri de yine siteden duyuruluyor.

saglikagi.net sitesinde yayınlanan sağlığa dair detaylı makaleler de sağlığın korunması için önemli ipuçları veriyor. Mevsimine göre beslenme çeşitleri, hastalıkların belirtileri ve tedavileri ile sağlığa dair önemli paylaşımlar güncel olarak site ziyaretçilerine sunuluyor.