Tamamen güncel tamamen objektif sloganıyla yola çıkan Sondakikam haber sitesi yayında ! Onlarca haber onlarca kategori ile okurlarına ulaşmayı hedefleyen Sondakikam tarafsız bir şekilde gerçekleri çarpıtmadan okurlarına ulaştırmayı amaçlamaktadır.Haberleri hızlı bir şekilde teyitliyor ve okurlarımıza sunuyoruz.

Yanlı Değil Doğru ve Tarafsız Habercilik!

Deprem enkazının Türk Tv kanallarının üzerine yıkıldığı ve bir çok tv kanalının gerçekler yerine göstermek istediklerini gösterdiği şu günlerde sizlere tarafsız bir haber deneyimi sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Deprem Süresince Tüm Haberler Reklamsız

Deprem süresince okurlarımıza daha iyi bir haber deneyimi sunmak için reklamları deprem süresince duraklatıyor ve sizlere çok daha iyi bir okuyucu deneyimi sunmak istiyoruz.Sade basit ve kullanışlı arayüzümüzle bir tık ile istediğiniz tüm haberlere ulaşma kolaylığı sağlıyoruz.

Ücretsiz Onlarca Servis Sondakikam’da!

Onlarca ücretsiz servisi de bünyesinde barındıran Sondakikam Canlı Tv’den borsaya borsadan yol ve trafik durumuna döviz kurlarına namaz vakitlerine bir çok ücretsiz servisi sizler için sunuyor.

Onlarca Kategori Onlarca Haber!

Gündem, siyaset, yerel haberler, türkiye haberleri gibi onlarca kategoride onlarca haberi ışık hızında okurlarımıza ulaştırıyoruz. Güvenilirlik ve tarafsızlık ilkemizle pek çok haber sitesi ve haber kanalının yerine artık Sondakikam var diyoruz.

sondakikam.com.tr haber sitesi

İster Uygulamadan İster Siteden!

İster Google Play’den isterseniz App Store’dan uygulamamızı indirin ve doğru,tarafsız ve güvenilir haberlerin keyfini çıkarın.Hiç bir kuruluşla bağlantısı olmayan Sondakikam onlarca kaynağı tarıyor ve sizlere en doğru haberleri sunmak için gece gündüz çalışıyor.

Ne Yapıyoruz?

Türkiye'de ve dünyada meydana gelen olaylar ve gelişmeleri ajanslar ve kendi ekibimiz aracılığıyla takip ederek size sunuyoruz. Sitemizde, kendi mahallenizden dünyanın en uzak köşesine kadar her yer ile ilgili haber okuyabilirsiniz. Ziyaretçilere, son 10 günün tüm haberleri içinde konuya göre arama yapma olanağı sunmaktayız. Bu arama, kelime ve ilgili bazlı, yapay zeka ile desteklenmiş gerçek bir haber arama sayfasıdır.

Sondakikam.com.tr Nasıl Kuruldu!

Kuruluş hedefleri olarak ülkemizin istikrarına katkıda bulunmayı amaçlayan sondakikam.com.tr ailesi ülkemizi yerli ve yabancı yayın organlarında en güzel şekilde temsil etmeyi amaçlamaktadır.

Hemen sitemizi ziyaret edin ve yeni haber sitenize merhaba deyin.