Son Kale Hacıbey filmi televizyon ekranlarında ve dijital platformlarda sinemaseverler ile buluşmaya devam ediyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Son Kale Hacıbey filmi nerede çekildi, Son Kale Hacıbey filmi ne zaman çekildi, Son Kale Hacıbey filmi hangi kanalda oynuyor, Son Kale Hacıbey filmi oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncu kadrosunda Yurdaer Okur,Deren Talu, Aleksandr Polovets, Oleg Symonenko, Aleksandr Sokolov, İrakli Maruaşvili, Katerina Şevçenko, Dmitry Rybalevsky ve Giorgi Deliyev rol alıyor.

Son Kale Hacıbey filminde, 18. yüzyılın sonlarında Osmanlı İmparatorluğu, Rusya ile savaş halindedir. İki taraf da Hacıbey kalesini ele geçirmeye çalışır. Savaşın gidişatı için önemli bilgiler içeren bir mektup kale komutanı Ahmet Paşa’ya gönderilir. Ahmet Paşa’nın Sultan üzerindeki etkisi düşünülerek, mektubun deniz yoluyla sultana iletileceği düşünülür. Ancak bu sırada Hacıbey ele geçirilerek, Ahmet Paşa zindana atılır. Son Kale Hacıbey filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, kaç yılında çekildi, hangi kanalda oynuyor, oyuncu kadrosu karakterleri kim, gişe hasılat bilgileri nedir, konusu gerçek mi sorularının yanıtları haberimizde karebet yer alıyor.

Kırımlı filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Kırımlı filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri

Son Kale Hacıbey filmi ne zaman çekildi?

Son Kale Hacıbey filmi 2020 yılında çekildi. 23 Ekim 2020 tarihinde vizyona giren film 3 hafta vizyonda kaldı. 2 bin 229 kişi tarafından sinemalarda izlendi ve 40 bin 72 TL gişe hasılatı elde etti. 1 saat 40 dakika süren tarihi filmin yönetmen koltuğunda Konstantin Konovalov oturuyor. Filmin senaryosunu Yevhen Tymoshenko ve Konstantin Konovalov yazdı.

Son Kale Hacıbey filmi konusu ne?

Son Kale Hacıbey filmi, 18. yüzyıl sonlarında yaşanan Osmanlı - Rus Savaşı sırasında geçiyor. Yapımcılığını Türkiye'den Wonder Yapım / Erdal Küçük ve Önder Asru'nun üstlendiği filmde Hacıbey Kalesi'ne yapılan kuşatmaya odaklanılıyor. Osmanlı’nın son kalesi Hacıbey’de kılıçların gölgesinde bir savaş ve aşk hikayesi ekranlara geliyor.

Allah Yazdıysa Bozsun filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Allah Yazdıysa Bozsun filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri

Son Kale Hacıbey filmi nerede çekildi?

Son Kale Hacıbey filmi Ukrayna'nın Odessa kentinde çekildi. Türkiye, Ukrayna ve Gürcistan ortak yapımı tarihi, savaş ve aksiyon türündeki filmin yapımcılığını Ukrayna'dan Andriy Osipov, Gürcistan'dan Mirza Davitaia üstlendi. Son Kale Hacıbey, Osmanlı ve Tuna Siçi Kazaklarının Hacıbey Kalesi için Ruslarla verdiği mücadeleyi anlatıyor.

Son Kale Hacıbey filmi hangi kanalda oynuyor?

Son Kale Hacıbey filmi Star TV kanalında oynuyor. Film 18 Mayıs Cumartesi günü saat 22.30 ve aynı günün gecesi saat 03.00’de Star TV ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Filmde, Kozak’ların mektubunu İstanbul’a göndermenin yolu aranıyor ve bunun mücadelesi veriliyor. Star TV ekranlarında en sevilen filmler yayınlanmaya karebet giriş devam ediyor.

Gülen Adam filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Gülen Adam filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri

Son Kale Hacıbey filmi oyuncuları isimleri

  • Yurdaer Okur - Ahmet Paşa
  • Deren Talu
  • Aleksandr Polovets - General Morozov
  • Oleg Symonenko
  • Aleksandr Sokolov
  • İrakli Maruaşvili - Ioram
  • Katerina Şevçenko
  • Dmitry Rybalevsky
  • Giorgi Deliyev

Sucu Kamil filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Sucu Kamil filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri