Türkiye Galler maçı saat kaçta hangi kanalda ne zaman yayınlanacak canlı izle

Türkiye Galler maçı muhtemel 11 kadrosu, saat kaçta başladığı, hangi kanalda yayınlandığı ve canlı izle adresi ortaya çıktı.

Spor 16.06.2021, 18:27
Türkiye Galler maçı saat kaçta hangi kanalda ne zaman yayınlanacak canlı izle

Türkiye A Milli Takımımız ile Galler yeşil sahada karşı karşıya gelecek. Türkiye Galler maçı saat kaçta başlayacak, hangi kanalda oynayacak, Türkiye Galler maçı ne zaman yayınlanacak soruları ve Türkiye Galler maçı canlı izle adresi ortaya çıktı. EURO 2020 mücadelesinde heyecanı yüksek bir futbol maçı ekranlara gelecek. A Grubunun ikinci maçı oynanacak. Maç Azerbaycan’nın başkenti Bakü’de olan Olimpiyat Stadı’nda oynanacak. Maçı 32 bin taraftarın canlı izleyeceği bilgisi paylaşıldı.

Türkiye Galler maçını Portekizli hakem Artur Dias yönetecek. Türkiye A Milli Takımımızda sakat oyuncu yok, tam kadroyla maça çıkacağız. A Grubunun diğer maçı olan İtalya İsviçte maçı da saat 22.00’de Roma’da oynanacak. Grupta İtalya’nın 3 puanı, Galler ve İsviçre’nin 1 puanı var. Türkiye milli takımının ise puanı yok. Türkiye A Milli Takımımız Galler karşılaşması ile bu yıl 8. Maçını oynayacak.

Türkiye Galler maçı saat kaçta ne zaman başlayacak?

Türkiye Galler maçı 16 Haziran 2021 Çarşamba akşamı saat 19.00’da başlayacak. Milli takımımız bu yıl 7 maç oynadı, 4 maçı yendi, 2 maçta yenildi ve 1 maçta da berabere kaldı. Oynanan 7 maçta 14 gol attı ve 9 gol yedi.

Türkiye Galler maçı hangi kanalda yayınlanacak?

Türkiye Galler maçı TRT 1 kanalında canlı ve şifresiz olarak yayınlanacak. Türkiye A Milli Takımımız Galler maçı ile tarihinde 594. Kez sahaya çıkacak. 98 yıllık tarihinde 317 kez resmi, 276’su özel 593 maç oynadı.

Türkiye Galler maçı canlı izle

Türkiye Galler maçı canlı izle adresi TRT 1 kanalından canlı olarak izlenebilir.

Türkiye Galler maçı canlı izle

Türkiye Galler maçı muhtemel 11 kadrosu

  • Türkiye kadrosu: Uğurcan, Zeki, Kaan, Çağlar, Umut, Okay, Ozan, Hakan, Cengiz, Kenan, Burak
  • Galler kadrosu: Ward, Roberts, Mepham, Rodon, Davies, Allen, Morrell, Ramsey, Bale, James, Moore
Yorumlar (0)