Spy Game Casus Oyunu filmi televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Spy Game Casus Oyunu filmi nerede çekildi, Spy Game Casus Oyunu filmi kaç yılında çekildi, Spy Game Casus Oyunu filmi hangi kanalda oynuyor, Spy Game Casus Oyunu filmi oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrol oyuncuları arasında Nathan Muir rolü ile Robert Redford, Tom Bishop rolü ile Brad Pitt ve Elizabeth Hadley rolü ile Catherine McCormack var. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Marianne Jean-Baptiste, David Hemmings, Matthew Marsh, Todd Boyce, Michael Paul Chan, Charlotte Rampling, Amidou ve Stephen Dillane rol alıyor. Sinema tarihinin en popüler casusluk filmleri arasında sayılan Spy Game filminde, Çin’de esir olan eski ortağını kurtarmaya çalışan Nathan Muir’in ve ortağı Tom Bishop’un zamana karşı yarışı izleyicilerle buluşuyor.

Spy Game Casus Oyunu filminde, CIA'de 30 yıl boyunca başarıyla görev yapan Nathan Muir, emekli olmanın hazırlıklarını yapmaktadır. Eşyalarını toplamak için son kez ofisine gelen Muir, daha önce Vietnam, Berlin ve Beyrut gibi birçok bölgede birlikte çalıştığı Tom Bishop'ın Çinliler tarafından yakalandığını ve 24 saat içinde idam edileceğini öğrenir. Bishop hakkında bilgi vermek için CIA'in üst düzey yetkilileri ile toplantıya katılan Muir, üst yönetimin Bishop'ı harcamaya karar verdiğini anlar. Görünüşe göre Çin hükümeti ile ilişkilerin bozulmaması için bir ajanın hayatı feda edilecektir. Bunun üzerine Muir, yıllarını birlikte geçirdiği ve neredeyse tüm bilgilerini aktardığı ortağını kurtarmak için harekete geçer. Spy Game Casus Oyunu filmi çekim yeri, hangi ülkede çekildi, ne zaman çekildi, hangi kanalda oynuyor, oyuncu kadrosu karakterleri, başrol oyuncuları kim, hangi platformda, konusu ne sorularının yanıtları haberimizde nissbet yer alıyor.

The Departed Köstebek filmi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu karakterleri The Departed Köstebek filmi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu karakterleri

Spy Game Casus Oyunu filmi kaç yılında çekildi?

Spy Game Casus Oyunu filmi 2001 yılında çekildi. Macera, gerilim ve aksiyon türlerinde çekilen yapım 19 Kasım 2011 tarihinde gösterime girdi. 115 milyon dolar bütçe ile çekilen film 143 milyon dolar hasılat elde etti. Filmin yönetmen koltuğunda usta isim Tony Scott oturuyor. Filmin senaryosunu Michael Frost Beckner ve David Arata yazdı. Yapımcıları Marc Abraham ve Douglas Wick olan filmin müziklerini Harry Gregson-Williams hazırladı.

Spy Game Casus Oyunu filmi nerede çekildi?

Spy Game Casus Oyunu filmi Fas’ta çekildi. Filmin çekimlerinin büyük bölümü Fas’ta yapıldı. 2000 yılının Kasım ayında başlayan çekimler, 2001 yılının Mart ayında bitti. Ayrıca İngiltere Londra, Oxfordshire, Hertfordshire ve Amerika Birleşik Devletleri Washington DC, Virginia ve Macaristan ile Çin’de de çekimler yapıldı. Dostluk ve arkadaşlığın işlendiği bir film olan yapımda cesaret ve sorumluk konuları da ele alınıyor. Yönetmen Tony Scott'un, büyük bölümünü geriye dönüşlerle oluşturmayı tercih ettiği film, aslında hayat-ölüm hakkında ironik bir hikâyeyi anlatıyor.

Spy Game Casus Oyunu filmi hangi kanalda oynuyor?

Spy Game Casus Oyunu filmi Beyaz TV kanalında oynuyor. Film 11 Haziran Pazar günü saat 22.00’de ve aynı günün gecesi saat 01.15’te Beyaz TV ekranlarında izleyicilerle buluşacak. Filmde, Nathan Muir harekete geçmezse, kadim dostu yirmi dört saat içerisinde öldürülecektir. Muir'in son görevi, örgütü için değil, kendisi ve dostu için gerçekleşecektir. İzleyenleri ekran başına kilitleyecek olan film 126 dakika nissbet giriş sürüyor.

Jurassic World Yıkılmış Krallık filmi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Jurassic World Yıkılmış Krallık filmi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri

Spy Game Casus Oyunu filmi oyuncuları isimleri

 • Robert Redford - Nathan Muir
 • Brad Pitt - Tom Bishop
 • Catherine McCormack - Elizabeth Hadley
 • Marianne Jean-Baptiste - Gladys Jennip
 • David Hemmings - Harry Duncan
 • Matthew Marsh - Dr. Byars
 • Todd Boyce - Robert Aiken
 • Michael Paul Chan - Vincent Vy Ngo
 • Charlotte Rampling - Anne Cathcart
 • Amidou - The Doctor
 • Stephen Dillane - Charles Harker
 • Garrick Hagon - Cy Wilson, Director of the CIA
 • Pat McGrath - Cleaning man
 • Bill Buell - Fred Kappler
 • Andrew Grainger - Andrew Unger
 • Ken Leung - Li
 • Benedict Wong - Tran

İtalyan İşi filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu isimleri İtalyan İşi filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu isimleri