Sucu Kamil filmi televizyon ekranlarında ve dijital platformlarda izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Sucu Kamil filmi nerede çekildi, Sucu Kamil filmi kaç yılında çekildi, Sucu Kamil filmi hangi kanalda oynuyor, Sucu Kamil filmi oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerinde Kamil rolünde Bülent Çolak, Merve rolünde Algı Eke, Sevgi rolünde Ayşen Gruda, Neşe rolünde İcmal Aktuna ve İbrahim Bakkal rolünde Cengiz Bektaş yer alıyor. Filmin oyuncuları arasında ayrıca Gülay Koçak, Ayten Mısırlıoğlu, İlkay Çelik, Hasan Pek ve Sinan Mıhçı rol alıyor.

Sucu Kamil filminde Kamil, Merve'ye aşıktır ancak Merve bir türlü ona yüz vermez. Kamil, Merve'yi pahalı bir restorana davet eder. Merve bu teklifi duyunca sonunda pes eder ve Kamil'le yemeğe gitmeyi kabul eder. Restoran çok güzeldir, ancak hesap gelince işler değişir. Kamil'in bu hesabı ödeyecek parası yoktur. Merve'yi restoranda rehin bırakıp gereken parayı toplamak için türlü türlü işlere kalkışır ve başına birbirinden komik olaylar gelir. Sucu Kamil filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, ne zaman çekildi, hangi kanalda oynuyor, oyuncu kadrosu karakterleri kim sorularının yanıtları haberimizde virabet yer alıyor.

Eyvah Eyvah 3 filmi nerede çekildi hangi ilde çekildi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi? Eyvah Eyvah 3 filmi nerede çekildi hangi ilde çekildi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi?

Sucu Kamil filmi kaç yılında çekildi?

Sucu Kamil filmi 2017 yılında çekildi. Aynı yıl gösterime girdi. Filmin yönetmen koltuğunda, filmin aynı zamanda senaryosunu da yazan Caner Özyurtlu oturuyor. CGV Mars Dağıtım tarafından dağıtılan yapım, komedi türünde çekildi.

Sucu Kamil filmi konusu ne?

Sucu Kamil filmi konusu; onun adı Sucu Kamil, mahallede herkes onu tanır. Sucu Kamil, kalbini kaptırdığı Merve'ye akşam yemeği teklif eder. Merve kabul eder; ama restoranda hesap işleri Kamil'in umduğu gibi gitmez. Hesabı ödemek için Sucu Kamil, türlü türlü maceralara girer.

Aile Hükümeti filmi nerede çekildi hangi köyde çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri Aile Hükümeti filmi nerede çekildi hangi köyde çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri

Sucu Kamil filmi nerede çekildi?

Sucu Kamil filmi İstanbul’da çekildi. Filmin çekimleri için İstanbul’un farklı ilçelerinde, semtlerinde ve mekanlarında çekim setleri kurularak filmin çekimleri tamamlandı. 90 dakika süren film izleyenlere keyifli anlar yaşatıyor.

Sucu Kamil filmi hangi kanalda oynuyor?

Sucu Kamil filmi Star TV kanalında oynuyor. Film 17 Mayıs Cuma günü saat 00.30’da ve bittikten hemen sonra tekrar 02.00’de Star TV ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Star TV ekranlarında en sevilen filmler izleyicilerle buluşmaya virabet giriş devam ediyor.

Bir Baba Hindu filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor konusu ne zaman çekildi oyuncuları isimleri Bir Baba Hindu filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor konusu ne zaman çekildi oyuncuları isimleri

Sucu Kamil filmi oyuncuları isimleri

 • Bülent Çolak - Kamil
 • Algı Eke - Merve
 • Ayşen Gruda - Sevgi
 • İcmal Aktuna - Neşe
 • Cengiz Bektaş - İbrahim Bakkal
 • Gülay Koçak - Kadriye
 • Ayten Mısırlıoğlu - Naciye
 • İlkay Çelik - Eskici
 • Hasan Pek - Bakkal
 • Sinan Mıhçı - Kumarbaz
 • Emre Şen - Doktor
 • Banu Batur - Hemşire

Üçlü Pürüz filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor konusu ne zaman çekildi oyuncuları isimleri Üçlü Pürüz filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor konusu ne zaman çekildi oyuncuları isimleri