Oyuncu Sümeyye Aydoğan’ın hayatı ve biyografi bilgileri araştırılmaya devam ediyor. Sümeyye Aydoğan aslen nereli, Sümeyye Aydoğan burcu ne, boyu kaç, Sümeyye Aydoğan oynadığı tv dizileri filmleri nedir sorularının yanıtları ortaya çıktı. 2 Nisan 1999 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açan oyuncu Ankara’da büyüdü. İlk oyunculuk deneyimini Kahraman Babam filminde canlandırdığı Menekşe karakteri ile 2021 yılında yaşadı. Aynı yıl çok konuşulan Sadakatsiz dizisinde Ceren karakterine hayat veren oyuncu, Geçen Yaz adlı internet platformu yapımında ve Akif sinema filminde rol aldı.

Oyunculuk üzerine eğitimler alan genç oyuncu Sümeyye Aydoğan, 2022 yılında yayınlanan Duy Beni dizisinde Melisa Gerçek karakteri ile başrol oynadı ve geniş çevreler tarafından daha yakından tanındı. Blu TV’de yayınlanan Magarsus adlı yapımda Damla karakteri ile yer alan genç oyuncu, Fox TV ekranlarında yayınlanan Taçsız Prenses dizisinde canlandırdığı Yağmur Elem karakteri ile oyunculuk kariyerine devam ediyor. Sümeyye Aydoğan kimdir nerelidir, hangi burç, boyu kaç, evli mi, hangi dizilerde oynadı, hangi filmlerde oynadı sorularının yanıtları ve genç oyuncuya dair merak edilen soruların cevapları haberimizde betlaz yer alıyor.

Sümeyye Aydoğan aslen nereli?

Oyuncu Sümeyye Aydoğan aslen İstanbulludur. İstanbul’da doğup Ankara’da büyüyen genç oyuncu, verdiği bir röportajda, oyunculuk ile yolunun kesişmesinin İstanbul’a geldikten sonra şekillendiğini, ortaokul ve lise yıllarında da tiyatro ile hep iç içe olduğunu dile getirmişti. Kameranın önüne ilk geçtiğinde, içinden sürekli kameranın orada olduğunu unutmak için kendi kendini telkin ettiğini kaydeden oyuncu, heyecanını bastırmak için sürekli gülümsediğini kaydetti.

İsmail Hacıoğlu aslen nereli evli mi eşi kim boyu kaç burcu ne oynadığı diziler filmleri İsmail Hacıoğlu aslen nereli evli mi eşi kim boyu kaç burcu ne oynadığı diziler filmleri

Sümeyye Aydoğan burcu ne?

2 Nisan doğumlu olan genç oyuncu Sümeyye Aydoğan’ın burcu Koç’tur. Bekar olan oyuncu, spora çok takıntılı olduğunu, spor yapamadığı zaman büyük bunalıma girebildiğini, en büyük takıntısının spor olduğunu ve ayrıca kahve içmeden de ayılamadığını kaydediyor. İstanbul’a taşınmasının hayatının dönüm noktası olduğunu söyleyen oyuncu betlaz giriş, İstanbul’a geldikten sonra bütün hayatının güzel bir şekilde değiştiğini, bu yüzden İstanbul’un dönüm noktası olduğunu söylüyor.

Sümeyye Aydoğan boyu kaç?

Oyuncu Sümeyye Aydoğan’ın boyu 1,68 cm’dir. 53 kilo olduğu bilinen oyuncu, Türkiye’de Engin Günaydın ile kamera karşısına geçmeyi çok istediğini bir röportajında söylemişti.

Biran Damla Yılmaz aslen nereli boyu kaç burcu ne eşi sevgilisi kim oynadığı filmleri ve tv dizileri Biran Damla Yılmaz aslen nereli boyu kaç burcu ne eşi sevgilisi kim oynadığı filmleri ve tv dizileri

Sümeyye Aydoğan oynadığı tv dizileri filmleri

  • 2021 - Kahraman Babam dizisi - Menekşe
  • 2011 - Sadakatsiz dizisi - Ceren
  • 2022 - Duy Beni dizisi - Melisa Gerçek
  • 2023 - Taçsız Prenses dizisi - Yağmur Elem
  • 2021 - Akif filmi
  • 2021 - Geçen Yaz filmi - Oya
  • Yakında – Magarsus - Damla

Taçsız Prenses dizisi hangi gün oynuyor hangi kanalda oyuncuları isimleri Masal kimdir? Taçsız Prenses dizisi hangi gün oynuyor hangi kanalda oyuncuları isimleri Masal kimdir?