Süper Polis 2 filmi televizyon ekranlarında ve dijital platformlarda sinemaseverler ile buluşmaya devam ediyor. Orijinal adı Police Story 2 olan filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Süper Polis 2 filmi nerede çekildi, Süper Polis 2 hangi kanalda oynuyor, Süper Polis 2 ne zaman çekildi, Süper Polis 2 oyuncu kadrosu karakterleri kim? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncu kadrosunda Çavuş "Kevin" Chan Ka-ku rolünde Jackie Chan, May rolünde Maggie Cheung, "Amca" Bill Wong / Müfettiş Chou rolünde Bill Tung, Başkomiser Raymond Li rolünde Lam Kwok-Hung ve Chu Tu rolünde Chor Yuen yer alıyor.

Süper Polis 2 filminde, Hong Kong'un süper polisi, bir grup şantajcı bombacıyı durdurmak zorunda. Bu yeteneğine hayran olduğumuz karakter, bu kez çok daha tehlikeli bir durumla karşı karşıya kalıyor. Kendisini durdurmaya çalışan bu acımasız bombacılar, şehri kaos ortamına sürükleyecek bir planın içindeler ve bunu engellemek, süper polisin omuzlarında bir sorumluluk haline geliyor. Ancak bu tehlike onun tek sorunu değil. Süper Polis 2 (Police Story 2) filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, hangi ülkede çekildi, hangi kanalda oynuyor, kaç yılında çekildi, oyuncuları isimleri nedir sorularının yanıtları haberimizde rekorbet yer alıyor.

Organize İşler Sazan Sarmalı nerede çekildi hangi kanalda oynuyor gişe hasılat başrol oyuncuları Organize İşler Sazan Sarmalı nerede çekildi hangi kanalda oynuyor gişe hasılat başrol oyuncuları

Süper Polis 2 filmi ne zaman çekildi?

Süper Polis 2 filmi 1988 yılında çekildi. Film 20 Ağustos 1988 tarihinde gösterime girdi. Günümüzde farklı tarihlerde, kanallarda ve dijital platformlarda izleyiciler ile buluşmaya devam ediyor. Film 105 dakika sürüyor. Süper Polis filminin devam filmi olarak çekildi ve Süper Polis 3 adında bir devam filmiyle seri devam etmiştir.

Süper Polis 2 filmi konusu ne?

Serinin ikinci film olan Süper Polis 2 filminde, ortalıkta serbest gezen bir katilin peşine düşen cesur bir dedektifin hikayesi ekranlara taşınıyor. Film, Bir yandan aksiyon ve gerilim dolu sahnelerle seyirciyi kendine çekerken, diğer yandan da karmaşık karakter ilişkileri ve karmaşık hikayesiyle seyircinin dikkatini çekmeyi başarıyor.

Hababam Sınıfı Merhaba hangi okulda çekildi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi? Hababam Sınıfı Merhaba hangi okulda çekildi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi?

Süper Polis 2 filmi nerede çekildi?

Süper Polis 2 filmi Hong Kong’ta çekildi. Filmin çekimleri için Hong Kong’un farklı noktalarında ve mekanlarında çekim setleri kurularak çekimler tamamlandı. Filmin yönetmen koltuğunda, aynı zamanda başrolde de yer alan Jackie Chan oturuyor. Filmin senaryosunu Jackie Chan ve Edward Tang kaleme aldı. Müziklerini Michael Lai ve Tang Siu Lam hazırladı.

Süper Polis 2 filmi hangi kanalda oynuyor?

Süper Polis 2 filmi Beyaz TV kanalında oynuyor. Film 11 Temmuz Perşembe günü saat 21.15’te Beyaz TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Yapımcıları Raymond Chow ve Leonard Ho olan, Golden Way Films Ltd. tarafından çekilen yapım, Golden Harvest, Media Asia ve Fortune Star Media Ltd. tarafından rekorbet giriş dağıtıldı.

İntikam Kurşunu filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor kaç yılında çekildi oyuncu kadrosu İntikam Kurşunu filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor kaç yılında çekildi oyuncu kadrosu

Süper Polis 2 filmi oyuncu kadrosu karakterleri

 • Jackie Chan - Çavuş "Kevin" Chan Ka-ku
 • Maggie Cheung - May
 • Bill Tung - "Amca" Bill Wong / Müfettiş Chou
 • Lam Kwok-Hung - Başkomiser Raymond Li
 • Chor Yuen - Chu Tu
 • Charlie Cho - John Ko
 • Benny Lai - Dummy / Deaf Criminal / Gabby
 • Mars - Müfetttiş Kim
 • Johnny Cheung - Cheung
 • Ben Lam - Tall Pau Hung
 • Chi Fai Chan - Ngor
 • Shan Kwan - Başkan Fung
 • Isabella Wong - Bayan Wong
 • Ann Mui - Karen

Baş Belası filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri Baş Belası filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri