Ediz ve Hale Soygazi’nin çok sevilen filmlerinden olan Şüphe filmi televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Şüphe filmi nerede çekildi, Şüphe filmi kaç yılında çekildi, Şüphe filmi oyuncuları isimleri nedir, Şüphe filmi hangi kanalda oynuyor, Şüphe filmi konusu ne? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerinde Murat rolü ile Ediz Hun, Leyla rolü ile Hale Soygazi, Sema rolü ile Bahar Erdeniz ve Kemal rolü ile Yalçın Gülhan yer alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Nubar Terziyan, Atıf Kaptan, Zafer Önen, Perihan Ateş, Orhan Çoban, Zeki Sezer ve Ertuğrul Bilda rol alıyor. Şüphe filminde, Leyla ile Murat ilk görüşte birbirlerine âşık olur. Kemal ile Sema, Leyla’nın komşusu olan iki kardeştir. Kemal, Leyla’yı sevmekte, Sema ise Leyla ile birlikte olan erkekleri baştan çıkarmaktadır. Kemal, Leyla ile Murat’ın ilişkilerinin ciddiye binmesinden rahatsızdır. Bir dansöz ile anlaşıp Murat’a kirli bir oyun oynar. Leyla ile Murat, birbirlerini çok sevmelerine rağmen gurur yapıp boşanır. Fakat bu durum hiçbir şeyi açıklığa kavuşturmayacaktır. Hale Soygazi Ediz Hun Şüphe filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, ne zaman çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri kim, hangi kanalda oynuyor, hikayesi ne sorularının yanıtları haberimizde favorisen yer alıyor.

Yuvasız Kuşlar filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Yuvasız Kuşlar filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri

Şüphe filmi kaç yılında çekildi?

Şüphe filmi 1973 yılında çekildi. Yeşilçam’ın popüler filmleri arasında yer alan yapım aynı yıl gösterime girdi ve büyük dikkat çekti. Günümüzde farklı tarihlerde ve kanallarda Yeşilçam hayranları ile buluşmaya devam eden filmin yönetmen koltuğunda Mehmet Dinler oturuyor.

Şüphe filmi nerede çekildi?

Şüphe filmi İstanbul’da çekildi. Filmin çekimleri için İstanbul’un farklı ilçeleri, semtleri ve mekanları ile köşklerinde çekim setleri kuruldu. Dram ve duygusal türlerinde çekilen Yeşilçam filminin senaryosunu Yeşilçam’ın iki usta senaristi olan Bülent Oran ve Erdoğan Tünaş yazdı.

Samanyolu filmi nerede çekildi hangi köşkte çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oyuncuları Samanyolu filmi nerede çekildi hangi köşkte çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oyuncuları

Şüphe filmi konusu ne?

Şüphe filmi, birbirlerine aşık iki çiftin arasına girmeye çalışan iki kardeşin kirli oyunlarını ekranlara taşıyor. Filmde, Leyla, Murat, Kemal ve Bahar’ın karmaşık aşk ilişkileri anlatılıyor. Leyla’ya aşık olan Kemal, Murat ile Leyla’yı ayırmak için her şeyi yapıyor. Yapımcısı Şahan Haki olan film Melek Film tarafından çekilmiş ve Acar Film tarafından seslendirilmiştir.

Şüphe filmi hangi kanalda oynuyor?

Şüphe filmi 360 TV kanalında oynuyor. Film 21 Ağustos Pazartesi günü saat 17.30’da ve aynı günün gecesi saat 00.45’te 360 TV kanalında sinemaseverler ile buluşuyor. Filmde Ediz Hun’u Abdurrahman Palay, Hale Soygazi’yi Nevin Akkaya, Bahar Erdeniz’i Alev Gürzap ve Yalçın Gülhan’ı Toron Karacaoğlu seslendirmiştir. Film 79 dakika favorisen giriş sürüyor.

Asi Kalpler filmi nerede çekildi oyuncuları isimleri kaç yılında çekildi konusu hangi kanalda? Asi Kalpler filmi nerede çekildi oyuncuları isimleri kaç yılında çekildi konusu hangi kanalda?

Şüphe filmi oyuncuları isimleri

 • Ediz Hun (Murat)
 • Hale Soygazi (Leyla)
 • Bahar Erdeniz (Sema)
 • Yalçın Gülhan (Kemal)
 • Nubar Terziyan (Kemal'in Babası)
 • Atıf Kaptan (Leyla'nın Babası Osman)
 • Zafer Önen (Prodüktör Kamil)
 • Perihan Ateş (Dansöz)
 • Orhan Çoban (Garson)
 • Zeki Sezer
 • Ertuğrul Bilda

Sen Bir Meleksin filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor? Sen Bir Meleksin filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor?