Survivor All Star 2024 yarışması tüm heyecanı ile sürüyor. Yarışmanın iddialı isimleri arasında yer alan Çağan Atakan Arslan’ın hayatı, biyografi bilgileri ve kariyerine dair detaylar araştırılıyor. Survivor Avatar Atakan aslen nereli, Survivor Avatar Atakan burcu ne, Survivor Avatar Atakan boy kilo kaç, Survivor Avatar Atakan evli mi eşi kim, Survivor Avatar Atakan ne iş yapıyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. 27 Ağustos 1989 tarihinde Sivas’da dünyaya gelen Türk kick boks, Muay Thai sporcusu ve oyuncu Avatar Atakan, spor hayatına basketbol ile başlamıştır. 16 yaşında vücut geliştirmeye başlayan Atakan Arslan, 17 yaşında dövüş sporları ile tanışmış ve o günden bu yana birçok başarıya imza atmıştır.

Survivor Avatar Atakan, 2011 yılında Özbekistan'da 5.000 rakip taraftarın önünde Özbek rakibini finalde nakavt ederek IFMA Muay Thai Dünya Şampiyonu unvanını kazanmış ve bu alanda ülkesine büyük erkeklerdeki ilk altın madalyayı getirmiştir. TPW adı altında profesyonel güreşte de performanslar sergilemiştir. Kickboks kariyerinin önemli olaylarından biri de dünyanın en büyük kickboks organizasyonlarından biri olan Glory World Series ile yaptığı anlaşmadır. 2014 yılında ilk maçını Glory 15 İstanbul'da Brezilyalı rakibi Jonatan Olveira ile yapmıştır. 2015 yılında Chad Sudgen ile karşılaşmıştır. Survivor 2024 All Star yarışmacısı Çağan Atakan Arslan kimdir nerelidir, hangi burç, boyu kaç kilosu kaç, evli mi, eşi / sevgilisi kimdir, mesleği ne, ne iş yapıyor sorularının yanıtları haberimizde newcratos yer alıyor.

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu aslen nereli burcu ne evli mi eşi kim boyu kaç mesleği nedir? Survivor Aleyna Kalaycıoğlu aslen nereli burcu ne evli mi eşi kim boyu kaç mesleği nedir?

Survivor Avatar Atakan aslen nereli?

Survivor Avatar Atakan aslen Sivaslıdır. 2016 yılında Survivor Ünlüler Gönüllüler programında Ünlüler takımına dahil olan Avatar Atakan, 5 ay süren zorlu mücadele sonrası Survivor şampiyonu olmuştur. Survivor sonrası ringlere dönüp, Mix Fight Gala organizasyonunda 81 kilo dünya şampiyonluk maçına çıkıp, Kevin Brenda'yı ikinci rauntta nakavt etmiştir. 3 Aralık 2016'da kemerini korumak için Marco Pique ile dövüşmüş ve 3 raunt sonunda rakibini yenerek kemerini korumuştur.

Survivor Avatar Atakan burcu ne?

27 Ağustos doğumlu olan Survivor Avatar Atakan’ın burcu Başak’tır. Profesyonel sporun dışında çeşitli sinema ve dizi filmlerinde de oynayan Atakan Arslan modellik de yapmaktadır. 2017 yılında Star TV'de yayımlanmaya başlayan Söz dizisinde başrol olarak Üsteğmen Zafer Yaman karakterini canlandırdı. Diziden 12. bölümde ayrıldı. Kendisi sosyal medya hesaplardan “oyunculuk zor meslek ve bu yüzden diziden ayrılmış bulunmaktayım” dedi. Oyuncu Tolga Sarıtaş ile anlaşamadığı için diziden ayrıldığı iddia edildi.

Survivor Nagihan Karadere aslen nereli burcu ne evli mi eşi kim boy kilo kaç mesleği nedir? Survivor Nagihan Karadere aslen nereli burcu ne evli mi eşi kim boy kilo kaç mesleği nedir?

Survivor Avatar Atakan boy kilo kaç?

Survivor Avatar Atakan’ın boy 1,84 cm, kilo ise 80’dir. Survivor 2016'nın şampiyonudur. Yarışmanın Kıbrıs'ta yapılan finalinde şampiyonluğa ulaşmıştır. 2022'de de Survivor 2022: All Star yarışmasında mücadele etti ve yarışmayı 9. olarak bitirdi. Survivor 2024 All Star yarışmasında mücadelesini sürdüren sporcu ve oyuncu Avatar Atakan, Söz dizisinde canlandırdığı Üsteğmen Zafer Yaman rolünün yanı sıra, 2011 yılında Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde de rol aldı. Ayrıca Adalet ve Hep Yek 6 filmlerinde oynadı.

Survivor Avatar Atakan evli mi eşi kim?

Survivor Avatar Atakan evlidir. Survivor Avatar Atakan’ın eşi Serap Korkmaz’dır. 2017 yılında evlendiler. 2018 yılının Haziran ayında Leon Aslan Arslan isimli bir erkek çocuğu olmuştur. Çiftin 2 çocuğu var. 2022 yılında Survivor Panorama programında yorumcu olarak bulunan Avatar Atakan, 2019 yılında Survivor Taksi programını sundu. Ayrıca 2021 yılında Exxen platformunda yayınlanan Nasıl Zayıflarım adlı programı da hazırlayıp sunan ünlü isim, Survivor 2024: All Star’ın en iddialı isimleri arasında newcratos giriş yer alıyor.

Gizem Karaca aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim boy kilo kaç oynadığı diziler filmler Gizem Karaca aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim boy kilo kaç oynadığı diziler filmler

Survivor Avatar Atakan oynadığı diziler filmler

  • 2011 - Kurtlar Vadisi Pusu dizisi (Özel Koruma)
  • 2017 - Söz dizisi (Üsteğmen Zafer Yaman)
  • 2023 - Adalet filmi (Emir)
  • 2023 - Hep Yek 6 filmi

Müjde Uzman aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim boy kilo kaç oynadığı diziler filmler Müjde Uzman aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim boy kilo kaç oynadığı diziler filmler