Survivor 2024 All Star yarışmacısı Furkan Kızılay’ın hayatı ve biyografi bilgileri merak ediliyor. Survivor Furkan Kızılay aslen nereli, Survivor Furkan Kızılay burcu ne, Survivor Furkan Kızılay boyu kaç, Survivor Furkan Kızılay evli mi eşi sevgilisi kim, Survivor Furkan Kızılay ne iş yapıyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. 30 Kasım 1990 tarihinde İstanbul’un Şile ilçesinde dünyaya gelen Kızılay, Türk oyuncu ve şarkıcıdır. Çocuklar Duymasın adlı TV dizisindeki Emre (Havuç) karakteri ile ünlenmiştir. Sinema filmleri ve TV dizilerinin yanı sıra reklamlarda da rol almaktadır. Ayrıca 2009 yılında Aşksın Sen adlı müzik albümünü çıkarmıştır. 2010 yılında çekimlerine yeniden başlanan Çocuklar Duymasın dizisinde Emre (Havuç) karakterini yeniden canlandırmıştır. Kadir Has Üniversitesi Enformasyon Teknolojileri bölümünde eğitim görmüştür. Survivor 2024 All Star yarışmacısı Furkan Kızılay kimdir nerelidir, hangi burç, boyu kilosu kaç, evli mi, eşi sevgilisi kimdir, ne iş yapıyor, mesleği ne sorularının yanıtları haberimizde teosbet yer alıyor.

Survivor Seda Ocak aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim ne iş yapıyor? Survivor Seda Ocak aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim ne iş yapıyor?

Survivor Furkan Kızılay aslen nereli?

Survivor Furkan Kızılay aslen Mardinlidir. İstanbul’da doğup büyümüştür. 21 Ocak 2017 tarihinde TV8'de yayınlanmaya başlayan 2017 Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasında Ünlüler takımında yarıştı. Daha sonra 2017-2018 yılları arasında TRT 1'de yayımlanan Aslan Ailem adlı dizide rol aldı. Survivor 2024: All Star yarışmasının iddialı isimleri arasında yer alıyor.

Survivor Furkan Kızılay boyu kaç?

Survivor Furkan Kızılay’ın boyu 1,71 cm’dir. 70 kilo olduğu bilinen Kızılay, Fenerbahçe futbol takımı taraftarı olması ile bilinir. Çocuklar Duymasın adlı TV dizisindeki Emre (Havuç) karakteri ile tüm Türkiye’nin yakından tanıdığı bir isim haline gelen oyuncu, reklam filmlerinin yanı sıra aynı zamanda şarkıcılık da yapmaktadır.

Survivor Sema Aydemir boyu kaç burcu ne aslen nereli evli mi eşi sevgilisi kim mesleği ne? Survivor Sema Aydemir boyu kaç burcu ne aslen nereli evli mi eşi sevgilisi kim mesleği ne?

Survivor Furkan Kızılay burcu ne?

30 Kasım doğumlu olan Survivor Furkan Kızılay’ın burcu Yay’dır. Batur isminde bir kardeşi bulunmaktadır. Furkan Kızılay'ın babası Fitness öğretmeni ve antrenör Emin Kızılay, annesinin adı ise Mine Kızılay'dır. Eğitimini Kadir Has Üniversitesi Enformasyon Teknolojileri bölümünde tamamlamıştır. İstanbul Bakırköyspor'da lisanslı tenisçi olarak ter dökmüştür.

Survivor Furkan Kızılay evli mi eşi sevgilisi kim?

Survivor Furkan Kızılay evli değildir. Survivor Furkan Kızılay’ın sevgilisi Tutku Yılmaz’dır. İkili uzun süredir birliktelik yaşıyor. Furkan Kızılay, Aşksın Sen (2009), Her Şey Senle (2010), Karamel Kokun (2011), Ecem (2014), Vura Vura (2014) ve Alsam Seni (ft. Can Doe) (2020) adlı albüm ve şarkılar ile de müzik kariyerini sürdürmektedir.

Survivor Furkan Kızılay ne iş yapıyor?

Survivor Furkan Kızılay oyunculuk ve şarkıcılık yapıyor. Ayrıca reklam filmlerinde de yer alıyor. Emret Komutanım Şah Mat, Hannas, Kolpaçino 3. Devre ve Organik Aşk Hikâyeleri adlı filmlerde rol aldı. Dadı, Çocuklar Duymasın, Çocuklar Ne Olacak, Meryem ve Aslan Ailem adlı dizilerde oynadı. Survivor Ünlüler-Gönüllüler, Survivor 2022: All Star ve Survivor 2024: All Star’a teosbet giriş katıldı.

Survivor Yunus Emre aslen nereli burcu ne boyu kaç evli mi eşi sevgilisi kim ne iş yapıyor? Survivor Yunus Emre aslen nereli burcu ne boyu kaç evli mi eşi sevgilisi kim ne iş yapıyor?

Survivor Furkan Kızılay oynadığı filmler

  • 2007 - Emret Komutanım Şah Mat - Junior
  • 2015 - Hannas - Mert
  • 2016 - Kolpaçino 3. Devre - Kuzen
  • 2017 - Organik Aşk Hikâyeleri - Deniz

Survivor Furkan Kızılay oynadığı diziler

  • 2001 - Dadı - Ege
  • 2013-2014 - Çocuklar Duymasın - Havuç / Emre Çetinoğlu
  • 2004-2005 - Çocuklar Ne Olacak
  • 2017 / 2018 - Meryem - Çetin Korkmaz
  • 2017-2018 - Aslan Ailem - Rıfkı

Survivor Damla Can aslen nereli burcu ne boyu kaç evli mi eşi sevgilisi kim mesleği nedir? Survivor Damla Can aslen nereli burcu ne boyu kaç evli mi eşi sevgilisi kim mesleği nedir?