Survivor 2024 All Star yarışmacısı Hakan Hatipoğlu’nun hayatı ve biyografi bilgileri merak ediliyor. Survivor Hakan Hatipoğlu aslen nereli, Survivor Hakan Hatipoğlu burcu ne, Survivor Hakan Hatipoğlu evli mi eşi sevgilisi kim, Survivor Hakan Hatipoğlu ne iş yapıyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. 28 Kasım 1979 tarihinde Çanakkale’de dünyaya gelen Türk sutopu oyuncusu, yarışmacı, oyuncu ve sunucu Hatipoğlu, Işık Üniversitesi İşletme Bölümünde ve Marmara Üniversitesi Yüksek Lisans İşletme Bölümü'nde eğitim aldı. 2010 yılında Show TV'de yayımlanan Survivor Kızlar - Erkekler'de, 2015'te ise TV8'de yayımlanan Survivor All Star'da yarıştı. Adada 17 hafta ve 124 gün kaldıktan sonra yarışmada 6. olmuştur. Survivor 2024 All Star yarışmacısı Hakan Hatipoğlu kimdir nerelidir, hangi burç, boyu kilosu kaç, evli mi, eşi sevgilisi kimdir, ne iş yapıyor, mesleği ne sorularının yanıtları haberimizde starzbet yer alıyor.

Survivor Seda Ocak aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim ne iş yapıyor? Survivor Seda Ocak aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim ne iş yapıyor?

Survivor Hakan Hatipoğlu aslen nereli?

Survivor Hakan Hatipoğlu aslen Çanakkalelidir. Yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir. Hatipoğlu, millî bir sporcudur ve Adalarspor'da sutopu oynamıştır. 2013 Akdeniz Oyunları'nda Türkiye Sutopu Millî Takımı'nda yer almıştır.

Survivor Hakan Hatipoğlu burcu ne?

28 Kasım doğumlu olan Survivor Hakan Hatipoğlu’nun burcu Yay’dır. İstanbul'da Burgazada'da büyüyen Hatipoğlu, Işık Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun olmuştur. Ardından Yüksek Lisans eğitimini İşletme üzerinden Marmara Üniversitesinde almıştır.

Survivor Damla Can aslen nereli burcu ne boyu kaç evli mi eşi sevgilisi kim mesleği nedir? Survivor Damla Can aslen nereli burcu ne boyu kaç evli mi eşi sevgilisi kim mesleği nedir?

Survivor Hakan Hatipoğlu evli mi eşi sevgilisi kimdir?

Survivor Hakan Hatipoğlu evlidir. Survivor Hakan Hatipoğlu’nun eşi Gizem Akın Hatipoğlu’dur. Var Mısın Yok Musun yarışmacısı Gizem Akın ile evlenmiştir. Çiftin Lila adında bir çocukları var. Üniversiteden sonra reklam ajanslarında çalışmış ve kendi reklam ajansını kurmuştur.

Survivor Hakan Hatipoğlu ne iş yapıyor?

Türk sutopu oyuncusu, yarışmacı ve oyuncu olan Survivor Hakan Hatipoğlu aynı zamanda sunuculuk işleri de yapıyor. Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi ve Kurtlar Vadisi dizisi ile Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm, Benim Adım Osssman ve Masal Zamanı: Melez Prenses filmlerinde starzbet giriş oynadı.

Survivor Sema Aydemir boyu kaç burcu ne aslen nereli evli mi eşi sevgilisi kim mesleği ne? Survivor Sema Aydemir boyu kaç burcu ne aslen nereli evli mi eşi sevgilisi kim mesleği ne?

Survivor Hakan Hatipoğlu oynadığı diziler filmler

  • 2009 - Kapadokya Düşleri dizisi
  • 2011-2012 - Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisi (Selim)
  • 2011 - Kurtlar Vadisi Pusu dizisi (Memati'nin Adamı)
  • 2011 - Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm filmi (Selim)
  • 2018 - Benim Adım Osssman filmi (Komiser)
  • 2021 - Masal Zamanı: Melez Prenses filmi (Efe)

Survivor Furkan Kızılay aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim ne iş yapıyor? Survivor Furkan Kızılay aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim ne iş yapıyor?