Survivor 2024 All Star yarışmacısı Ogeday Girişken’in hayatı ve biyografi bilgileri merak ediliyor. Survivor Ogeday aslen nereli, Survivor Ogeday burcu ne, Survivor Ogeday boyu kaç, Survivor Ogeday evli mi eşi sevgilisi kim, Survivor Ogeday ne iş yapıyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. 27 Nisan 1992 tarihinde Adana’da dünyaya gelen Türk kürek sporcusu ve oyuncunun eğitim hayatı Adana’da geçti. Marmara Üniversitesi’nde Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü'nü okumaya hak kazandı. Daha sonrasında lisans eğitimini tamamladı. Sporcu kimliği ile sık sık adından söz ettiren Ogeday o yıllarda da ilgililer tarafından dikkat topladı ve beraberinde kürek sporu dalında Fenerbahçe’de lisanslı bir sporcu olarak on yıl kadar kürek takımında yer aldı. Aynı zamanda dünya sıralamalarına da adını kazıdı. Survivor 2024 All Star yarışmacısı Ogeday Girişken kimdir nerelidir, hangi burç, boyu kilosu kaç, evli mi, eşi sevgilisi kimdir, ne iş yapıyor, mesleği ne sorularının yanıtları haberimizde orbibet yer alıyor.

Survivor Nefise Karatay aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi sevgilisi kimdir ne iş yapıyor? Survivor Nefise Karatay aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi sevgilisi kimdir ne iş yapıyor?

Survivor Ogeday aslen nereli?

Survivor Ogeday Girişken aslen Adanalıdır. Adana’da doğup büyümüştür. Yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir. 2017 yılında Survivor 2017 yarışmasına katıldı. Yarışmanın başlamasının ardından Ogeday gerek karakteri ile gerek parkurlardaki performansı ile kısa zamanda bir adım öne geçmeyi başardı ve o sezonun şampiyonu oldu.

Survivor Ogeday burcu ne?

27 Nisan doğumlu olan Survivor Ogeday’ın burcu Boğa’dır. Ogeday, Litvanya'da dünya çapında gerçekleşen U-23 Kürek Şampiyonası'nda yarışmayı 8. sırada tamamladı. 2018 yılında Bir Litre Gözyaşı dizisinde Teoman karakteriyle oyunculuk hayatına ilk adımını atan oyuncu, kariyerini bu yönde ilerletti ve birçok yapımda yer aldı.

Survivor Merve Aydın aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kimdir ne iş yapıyor? Survivor Merve Aydın aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kimdir ne iş yapıyor?

Survivor Ogeday boyu kaç?

Survivor Ogeday’ın boyu 1,84 cm’dir. 80 kilo olduğu bilinen Survivor 2024 All Star yarışmacısı, 2019 yılında Savaşçı dizisinde Astsubay Çavuş Demir Döğer karakterini canlandırdı. 2021 yılında Alparslan: Büyük Selçuklu dizisinde Prens Çortunel karakterine hayat verdi. 2022'de Survivor 2022: All Star yarışmasına katıldı.

Survivor Ogeday evli mi eşi sevgilisi kimdir?

Survivor Ogeday Girişken evli değildir. Survivor Ogeday’ın sevgilisinin kim olduğu bilinmiyor. Sevgilisi ile aynı karede oldukları fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşan Ogeday, sevgilisinin ismini takipçileri ile paylaşmıyor. Geçtiğimiz yıllarda yine Survivor yarışmacısı olan Nisa Bölükbaşı ile birlikte olmuş ve bu ilişki çok konuşulmuştu.

Survivor Ogeday ne iş yapıyor?

Survivor Ogeday Girişken Türk kürek sporcusu ve oyuncudur. Bir Litre Gözyaşı (Teoman rolünde), Savaşçı (Astsubay Çavuş Demir Döğer rolünde) ve Alparslan: Büyük Selçuklu (Prens Çortunel rolünde) dizilerinde oynamış, ayrıca Exxen’de yayınlanan Sihirli Annem ve Netflix’de yayınlanan Aşk 101 adlı internet yapımlarında orbibet giriş yer almıştır.

Survivor Hakan Hatipoğlu aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kimdir ne iş yapıyor? Survivor Hakan Hatipoğlu aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kimdir ne iş yapıyor?

Survivor Ogeday oynadığı diziler filmler

  • 2019 - Bir Litre Gözyaşı - Teoman
  • 2019-2020 - Savaşçı - Astsubay Çavuş Demir Döğer
  • 2021 - Alparslan: Büyük Selçuklu - Prens Çortunel
  • 2021-2022 - Sihirli Annem - Yavuz (Exxen)
  • 2021 - Aşk 101 - Namık (Netflix)

Survivor Furkan Kızılay aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim ne iş yapıyor? Survivor Furkan Kızılay aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim ne iş yapıyor?