TV8 ekranlarında yeni sezonu ile ekranlara gelen Survivor Türkiye’deki tüm gelişmelerin konuşulduğu Survivor Panorama programı yarışma severlerle buluşmaya devam ediyor. Survivor Panorama hafta sonu sunucuları 2023 kim ve Survivor Panorama sunucuları isimleri 2023 nedir sorularının yanıtları araştırılıyor. Dokuzuncu sezonu ile ekranlara gelen yapım Acun Medya tarafından çekiliyor ve TV8 ekranlarında her gün izleyicilerle buluşuyor. Programda, Survivor’daki son dakika gelişmeleri ve mücadelelere dair kritik yorumlar ve tespitler paylaşılıyor.

Survivor Panorama programı 2014 yılından günümüze ekranlarda yerini almaya devam ediyor. Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8 kanalında yayınlanan Survivor Türkiye’de heyecanın giderek tırmandığı ve eleme geceleri ile çok konuşulmaya devam ettiği şu günlerde, Survivor Panorama programı da dikkatle takip edilmeye devam ediyor. Survivor Panorama sunucuları yorumcuları 2023 isimleri merak ediliyor. Survivor Panorama yorumcuları isimleri 2023 ve hafta sonu sunucuları kim sorularının yanıtları haberimizde hullbet yer alıyor.

Survivor Panorama hafta sonu sunucuları 2023 kim?

Survivor Panorama hafta sonu sunucuları 2023 Hakan Hatipoğlu, Ece Begüm Yücetan ve Uğurtan Dora’dır. Programın aynı zamanda sunuculuğunu da yapan Hakan Hatipoğlu, 2016 yılından günümüze Survivor yorumlarına TV8 ekranlarında devam ediyor. Ece Begüm Yücetan da önceki yıllarda yorumları ile ekranlara gelmişti. Uğurtan Dora ise geçtiğimiz yıl Survivor’da yarışan isimler arasındaydı. Bu yıl ise Survivor’daki yarışları yorumluyor.

Survivor Panorama sunucuları 2023 isimleri

Survivor Panorama sunucuları 2023 isimleri şunlardır;

  • Hakan Hatipoğlu
  • Evrim Keklik
  • Kemal Özcanlı
  • Ayşe Yüksel

Evrim Keklik ve Ayşe Yüksel, Hakan Hatipoğlu gibi daha önce Survivor’da yarışmış isimler arasındadır. Evrim Keklik, yarışmanın ardından magazin programları ile izleyicilerin karşısına çıkmıştı. TV8 ekranlarında Survivor yorumları ile çok konuşulmaya hullbet giriş devam ediyor. Survivor yarışmasından hemen önce ekranlara gelen programında, Survivor’ın perde arkasında yaşananlar konuşuluyor. Survivor yarışmasından sonra ise Survivor Ekstra izleyicilerle buluşuyor.