Survivor Panorama programı sunucusu İhsan Tarkan’ın yaşı, kim ve aslen nereli olduğu, memleketi, evli olup olmadığı ve boyu araştırılıyor. Survivor Panorama İhsan Tarkan kimdir? Survivor Panorama İhsan kaç yaşında, nereli? Survivor Panorama İhsan evli mi, boyu kaç? Sorularına yanıt aranıyor. Survivor 2020 yarışmasını, yarışmacıların son durumunu ve parkurlardaki mücadeleler ile Survivor’da neler olabileceğini yorumlayan İhsan Tarkan, Survivor hakkındaki son dakika bilgilerini de yine Survivor Panorama programında izleyiciler ile paylaşıyor. İhsan Tarkan’ın hayatı ve yaşamına dair detaylar haberimizde yer alıyor.

survivor panorama gökhan özdemir nereli

SURVİVOR PANORAMA İHSAN TARKAN KİMDİR?

Survivor Panorama sunucusu ve yorumcusu İhsan Tarkan 1980 yılında Sakarya’da dünyaya gözlerini açtı. Marmara Üniversitesi Spor Akademisi’nden mezun oldu ve spor eğitmeni olarak çalıştı. Var Mısın Yok Musun yarışması ile ünlenen ve 2010 yılında katıldığı Survivor’da finale kalan İhsan Tarkan, Survivor Panorama programına yorumları ile renk katıyor.

SURVİVOR PANORAMA İHSAN NERELİ?

Survivor Panorama yorumcusu İhsan Tarkan Sakaryalıdır. Programda yarışmacılar hakkındaki tespitleri ve açıklamaları ile gündeme gelen İhsan Tarkan Var Mısın Yok Musun yarışmasında 220 bin TL’lik teklifi reddetmiş ve kutusuna gitmişti. İhsan Tarkan’ın kutusundan 100 bin TL çıkmıştı.

survivor panorama melisa emirbayer kim

SURVİVOR PANORAMA İHSAN KAÇ YAŞINDA?

1980 doğumlu olan Survivor Panorama sunucusu İhsan Tarkan 40 yaşındadır. TV8 ekranlarında yayınlanan programda yorumları ile yer almaya devam eden İhsan Tarkan, Survivor 2020’den önemli gelişmeleri izleyiciler ile paylaşıyor.

SURVİVOR PANORAMA İHSAN EVLİ Mİ, BOYU KAÇ?

Survivor Panorama sunucusu İhsan Tarkan evli değil. İhsan Tarkan’ın boyu 181 cm’dir. 82 kilo olan İhsan Tarkan bekardır.

survivor panorama damla can kimdir