Dilara Gönder aslen nereli evli mi eşi kim Dilara Gönder boyu kaç burcu ne oynadığı diziler Dilara Gönder aslen nereli evli mi eşi kim Dilara Gönder boyu kaç burcu ne oynadığı diziler

Survivor 2020 yarışmasını Survivor Panorama programında yorumlayan sunucular arasında yer alan Melisa Emirbayer’in kim ve aslen nereli olduğu ile yaşı, özel hayatı, boyu ve kilosu merak ediliyor. Survivor Panorama Melisa kim? Survivor Panorama Melisa kaç yaşında? Survivor Panorama Melisa Emirbayer kimdir, nereli? Survivor Panorama Melisa Emirbayer’in sevgilisi kim, boyu kaç? Sorularına yanıt aranıyor. Programda yaptığı tespitler ve yorumların yanı sıra, yarışmacılar hakkında söylediği sözlerle de gündeme gelen ve Melisa Emirbayer’in hayatı ve yaşamına dair detaylar haberimizde yer alıyor.

Melisa Emirbayer

SURVİVOR PANORAMA MELİSA EMİRBAYER KİMDİR?

Survivor Panorama sunucusu ve yorumcusu Melisa Emirbayer 2 Kasım 1995 tarihinde İzmir’de dünyaya gözlerini açtı. İzmir Dokuz Eylül Spor Bilimleri Fakültesi Yüzme Antrenörlüğü bölümü son sınıf öğrencisidir. Yüzme kariyerine 2002’de başlayan ve Fatih Koleji Spor Kulübü’nün ardından Galatasaray ve Fenerbahçe’ye de transfer olan Melisa Emirbayer, yüzme branşında Türkiye şampiyonlukları kazandı ve 200 metre kurbağa stilinde Türkiye rekorunu kırdı. Milli takım kadrosuna da giren Melisa Emirbayer, milli forma ile çok sayıda yarışmaya katıldı ve 2018 yılında yüzme kariyerini sonlandırdı.

SURVİVOR PANORAMA MELİSA KAÇ YAŞINDA?

1995 doğumlu olan Survivor Panorama sunucusu Melisa Emirbayer 25 yaşında. Melisa Emirbayer’in Göztepe Spor Kulübü’nde yüzme antrenörlüğü yaptığı biliniyor.

survivor panorama gökhan özdemir

SURVİVOR PANORAMA MELİSA NERELİ?

Survivor Panorama yorumcusu Melisa Emirbayer aslen İzmirli. İzmir’de doğup büyüyen Melisa Emirbayer, programın en dikkat çeken açıklamalarına imza atıyor.

SURVİVOR PANORAMA MELİSA EMİRBAYER’İN SEVGİLİSİ KİM?

Survivor yarışmacısı Melisa Emirbayer’in sevgilisi Sertan’dır. Melisa Emirbayer’in Sertan ile 2 yıldan bu yana sevgili olduğu biliniyor.

SURVİVOR PANORAMA MELİSA EMİRBAYER’İN BOYU KAÇ?

Survivor Panorama sunucusu ve yorumcusu Melisa Emirbayer’in boyu 177 cm’dir. 58 kilo olduğu bilinen Melisa Emirbayer, Damla Can, İhsan Tarkan, Gökhan Özdemir, Hakan Hatipoğlu ve Bora Edin gibi isimlerle Survivor Panorama’da yorum yapmayı sürdürüyor.

survivor panorama damla can