Swat Kuşatma Altında filmi televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Orijinal adı S.W.A.T.: Under Siege olan filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Swat Kuşatma Altında filmi ne zaman çekildi, Swat Kuşatma Altında filmi hangi kanalda oynuyor, Swat Kuşatma Altında filmi oyuncu kadrosu karakterleri, Swat Kuşatma Altında filmi konusu ne? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerinde Travis Hall rolü ile Sam Jaeger, Ellen Dwyer rolü ile Adrianne Palicki, Scorpion rolü ile Michael Jai White ve Lars Matthew Marsden rol alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Kyra Zagorsky, Ty Olsson, Olivia Cheng, Garvin Cross ve Zahf Paroo rol alıyor. İzleyenleri ekran başına kilitleyen ve temponun hiç düşmediği film, sinemaseverleri aksiyona doyuracak. Filmde, bir SWAT timi, yüksek profilli ve gizemli bir mahkûmu gözaltına alıyor ve onu kaçırmak isteyen uluslararası güçler, timin yerleşkesine amansız saldırılar düzenliyor. Swat Kuşatma Altında filmi (S.W.A.T.: Under Siege) kaç yılında çekildi, hangi kanalda oynuyor, oyuncuları isimleri nedir, konusu ne sorularının yanıtları haberimizde rotabet yer alıyor.

Sherlock Holmes filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Sherlock Holmes filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri

Swat Kuşatma Altında filmi ne zaman çekildi?

Swat Kuşatma Altında filmi 2017 yılında çekildi. S.W.A.T. serisinin bu aksiyonu bol filminin yönetmen koltuğunda Tony Giglio oturuyor. Gerilim ve suç türlerinde çekilen filmin senaryosunu Jonas Barnes yazdı. Amerika Birleşik Devletleri yapımı film 89 dakika sürüyor.

Swat Kuşatma Altında filmi konusu ne?

Swat Kuşatma Altında filminde, SWAT birliği bir adamı tutukluyor ve bir tesise götürüyor. Ekin tutukladığı adamın arkasından gelip birliğe ateş açan bir terörist ve etrafında gelişen olaylar filmin ana konusunu oluşturuyor.

Swat Kuşatma Altında filmi hangi kanalda oynuyor?

Swat Kuşatma Altında filmi Kanal D kanalında oynuyor. Bol aksiyonlu ve tempolu film 9 Haziran Cuma günü saat 20.00’de ve bittikten hemen sonra tekrar saat 23.45’te Kanal D ekranlarında sinemaseverler ile rotabet giriş buluşacak.

Çelik Yumruklar filmi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi konusu ne oyuncuları isimleri Çelik Yumruklar filmi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi konusu ne oyuncuları isimleri

Swat Kuşatma Altında filmi oyuncu kadrosu karakterleri

  • Sam Jaeger - Travis Hall
  • Adrianne Palicki - Ellen Dwyer
  • Michael Jai White -  Scorpion
  • Matthew Marsden - Lars
  • Kyra Zagorsky - Sophia Gutierrez
  • Ty Olsson - Ward
  • Olivia Cheng - Chu
  • Garvin Cross - Drug Enforcement Agent Weir
  • Zahf Paroo - Hooks

S.W.A.T. Kuşatma Altında filminin oyuncuları arasında ayrıca şu isimler ve karakterler rol alıyor; Aren Buchholz – York, Lisa Chandler – Phoenix, Mike Dopud – Franklin, Monique Ganderton – Simone. Chris Gauthier – Elson, Marci T. House - Angela Jefferson, Pascale Hutton - Carley, Omari Newton – Benson ve Leo Raine – Diego.

Hedefteki Adam filmi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu nerede çekildi? Hedefteki Adam filmi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu nerede çekildi?