Televizyon ekranlarının yeni yapımlarından olan Taçsız Prenses dizisi şimdiden çok konuşulmaya başladı. Hikayesi ile dikkat çeken dizinin yayın detayları araştırılıyor. Taçsız Prenses dizisi hangi gün oynuyor, Taçsız Prenses dizisi hangi kanalda oynuyor, Taçsız Prenses dizisi oyuncuları isimleri, Taçsız Prenses dizisi Masal kimdir sorularının yanıtları merak ediliyor. Dram türünde çekilen dizinin senaryosunu Pınar Bulut ve Onur Koralp yazıyor.

Taçsız Prenses dizisinin oyuncu kadrosunda İsmail Hacıoğlu, Sümeyye Aydoğan, Tolga Tekin, Elif Kurtaran, Seda Akman, Mustafa Kırantepe, Feride Çetin, Merve Bulut ve Merve Şen rol alıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Volkan Keskin oturuyor. Birinci sezonu ile ekranlara gelen dizinin yapımcısı Asena Bülbüloğlu. Dizinin çekimleri İstanbul’da yapılıyor. Taçsız Prenses dizisi yeni bölüm yayın günü ne zaman hangi kanalda oynuyor, oyuncu kadrosu karakterleri sorularının cevapları haberimizde ganobet yer buluyor.

Taçsız Prenses dizisi hangi gün oynuyor?

Taçsız Prenses dizisi her hafta Salı günü oynuyor. Dizinin yeni bölümleri Salı akşamları saat 20.00’de önce özet görüntüleri, daha sonra yeni bölümü ile ekranlarda oluyor. MF Yapım tarafından çekilen dizinin ilk bölümü 10 Ocak’ta yayınlanmıştı. Dram yüklü diziyi takip eden izleyiciler, iddialı bir yapımla karşı karşıya ganobet giriş gelecek.

Taçsız Prenses dizisi hangi kanalda oynuyor?

Taçsız Prenses dizisi Fox TV kanalında oynuyor. Dizi Salı günleri Fox TV ekranlarında yayınlanıyor. Dizide, hayatı boyunca hayalperest annesi Şirin’in masallarıyla büyüyen Masal, annesinin kalp hastalığı nedeniyle hastaneye kaldırılmasıyla soğuk ve gerçekçi bir dünyanın içine hapsoluyor ve yırtıcı, hırçın, her kötülüğü yapabilecek bir kıza dönüşüyor. Masal’ın ilk destek göreceği kişi ise öğretmeni Evgin oluyor.

Taçsız Prenses dizisi Masal kimdir?

Taçsız Prenses dizisinde Masal karakterine hayat veren çocuk oyuncunun adı Elif Kurtaran’dır. 2012 doğumlu olan Elif Kurtaran, ilk dizi tecrübesini Şahin Tepesi ile edindi. Birçok reklam projesinin yüzü de olan çocuk oyuncu, Sol Yanım, Zeytin Ağacı, Annemizi Saklarken, Kuş Uçuşu, Yecuc Mecuc Başlangıç projelerinde de rol aldı.

Taçsız Prenses dizisi oyuncuları isimleri

  • İsmail Hacıoğlu - Evgin
  • Sümeyye Aydoğan - Yağmur
  • Elif Kurtaran - Masal
  • Tolga Tekin
  • Seda Akman
  • Mustafa Kırantepe - Şahin
  • Feride Çetin - Şirin
  • Merve Bulut
  • Merve Şen