Televizyon ekranlarının ilgiyle takip edilen yapımlarından olan Taçsız Prenses dizisinde heyecan giderek artıyor. Dizinin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Taçsız Prenses dizisi nerede çekiliyor, Taçsız Prenses dizisi yeni bölüm ne zaman oynuyor, Taçsız Prenses dizisi hangi gün oynuyor, Taçsız Prenses dizisi hangi kanalda oynuyor, Taçsız Prenses dizisi oyuncu kadrosu karakterleri kimler var sorularının yanıtları ortaya çıktı.

1994 yapımı Japon dizisi olan Without Family’den uyarlanan dizinin başrollerini İsmail Hacıoğlu, Sümeyye Aydoğan ve Elif Kurtaran paylaşıyor. Dizinin oyuncuları arasında ayrıca Tolga Tekin, Seda Akman, Mustafa Kırantepe, Feride Çetin, Merve Şen ve Merve Bulut rol alıyor.

Taçsız Prenses dizisinde, hayatı boyunca hayalperest annesi Şirin’in masallarıyla büyüyen Masal, annesinin kalp hastalığı nedeniyle hastaneye kaldırılmasıyla soğuk ve gerçekçi bir dünyanın içine hapsoluyor. Alabildiğine yırtıcı, hırçın, her kötülüğü yapabilecek bir kıza dönüşen Masal’ın ilk destek göreceği kişi öğretmeni Evgin olurken işler zamanla herkes için tersine dönüyor.

Dram türünde çekilen ve senaryosunu Pınar Bulut ile Onur Koralp’in yazdığı Taçsız Prenses dizisi 140 dakikalık bölümleri ile ekranlara parasino geliyor. Taçsız Prenses dizisinin çekildiği yer, çekim yeri, yeni bölüm yayın günü ne zaman hangi gün oynuyor hangi kanalda, oyuncu kadrosu kimler var sorularının yanıtları haberimizde yer alıyor.

Taçsız Prenses dizisi yeni bölüm ne zaman?

Taçsız Prenses dizisi yeni bölüm Salı akşamı yayınlanacak. Yönetmen koltuğunda Volkan Keskin’in oturduğu, müziklerini usta müzisyen Aytekin Ataş’ın hazırladığı dizi, birinci sezonu ile ekranlara geliyor. İlk bölümü 10 Ocak’ta yayınlanan dizide heyecan giderek tırmanıyor.

Sümeyye Aydoğan aslen nereli burcu ne boyu kaç Sümeyye Aydoğan oynadığı tv dizileri filmleri Sümeyye Aydoğan aslen nereli burcu ne boyu kaç Sümeyye Aydoğan oynadığı tv dizileri filmleri

Taçsız Prenses dizisi hangi gün oynuyor?

Taçsız Prenses dizisi her hafta Salı günü oynuyor. Dizinin yeni bölümü Salı akşamı saat 20.00’de önce özet görüntüleri, daha sonra yeni bölümü ile ekranlarda yerini alacak. Kahramanımız Masal, yolculuğu boyunca, bir yandan kendi masalını ararken bir yandan da hikayenin diğer kahramanlarının yarım kalmış masallarını tek tek tamamlayacak ve bu yolculukta Masal’ın en yakını ise yanından ayrılmayan köpeği Köfte olacak. İzleyenleri ekran başına kilitleyen dizi MF Yapım tarafından parasino giriş çekiliyor.

Taçsız Prenses dizisi hangi kanalda oynuyor?

Taçsız Prenses dizisi Fox TV kanalında oynuyor. Fox TV kanalında ayrıca Pazartesi günleri Yasak Elma, Çarşamba günleri Adım Farah, Cuma günleri Hayatımın Şansı, Cumartesi günleri Dokuz Oğuz, Pazar günleri Ego ve hafta içi her gün Yalnız Kalpler dizisi izleyicilerle buluşuyor.

Taçsız Prenses dizisi nerede çekiliyor?

Taçsız Prenses dizisi İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde çekiliyor. Dizinin çekimleri için Beyoğlu’nun farklı semt ve mekanları ile çevre ilçelerde çekim setleri kuruluyor.

İsmail Hacıoğlu aslen nereli evli mi eşi kim boyu kaç burcu ne oynadığı diziler filmleri İsmail Hacıoğlu aslen nereli evli mi eşi kim boyu kaç burcu ne oynadığı diziler filmleri

Taçsız Prenses dizisi oyuncu kadrosu

 • İsmail Hacıoğlu - Evgin Akduman
 • Sümeyye Aydoğan - Yağmur Elem
 • Elif Kurtaran - Masal
 • Tolga Tekin - Fuat
 • Seda Akman - İştar Elem
 • Mustafa Kırantepe - Şahin
 • Feride Çetin - Şirin
 • Merve Şen - Elvan
 • Merve Bulut - Hırsava
 • Eylül Şenocak
 • Liya Su Elez
 • İlker Umurhan
 • Cumali Lavent
 • Teo - Köfte

Eda Ece aslen nereli burcu ne boy kilo hangi takımlı Eda Ece oynadığı filmleri ve tv dizileri Eda Ece aslen nereli burcu ne boy kilo hangi takımlı Eda Ece oynadığı filmleri ve tv dizileri