Aksiyon ve gerilim sinemasının usta aktörü Liam Neeson’ın başrolü üstlendiği Taken üçlemesinin son halkası olan Takip 3 Son Karşılaşma filmi (Taken 3) televizyon ekranlarında izleyiciler ile buluşacak. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları araştırılıyor. Takip 3 Son Karşılaşma filmi nerede çekildi, Takip 3 Son Karşılaşma filmi ne zaman çekildi, Takip 3 Son Karşılaşma filmi hangi kanalda oynuyor, Takip 3 Son Karşılaşma filmi oyuncuları isimleri nedir sorularının yanıtları merak ediliyor. Filmde, Bryan Mills’in başına hiç umulmadık yeni belalar gelecek ve eski ajan büyük bir kovalamacanın içinde kendisini gerçeğin peşinden koşarken bulacak.

Takip 3 Son Karşılaşma filminin oyuncu kadrosunda Liam Neeson, Forest Whitaker, Famke Janssen, Maggie Grace, Dougray Scott, Sam Spruell ve Leland Orser rol alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda Olivier Megaton oturuyor. Luc Besson’un hem yapımcı olduğu, hem de senaryosunu yazdığı filmin bir diğer senaristi ise Robert Mark Kamen oldu. EuropaCorp, M6 Films, TSG Entertainment, Canal+, Ciné+, M6 ve Meñakoz Films tarafından çekilen yapım, yine ilk iki bölümde olduğu gibi aksiyon dolu sahneleriyle dikkat çekiyor.

Heyecan dolu karelerin yer aldığı Takip 3 Son Karşılaşma filminde, eski karısıyla yeniden beraber olma şansını, vahşice bir cinayetle kaybeden gizli operasyon ajanı Bryan Mills, tutuklanmak üzereyken yeniden kaçıyor. Peşine hem FBI’ın hem CIA’nın adamları düşen Mills, son bir kez daha yeteneklerini kullanarak hayatını karartan gerçek katillerin peşine düşüyor. Temponun düşmediği film 108 dakika cashbet sürüyor. Takip 3 Son Karşılaşma filminin çekildiği yer, çekim yeri, kaç yılında çekildi, hangi kanalda oynuyor ve oyuncu kadrosu karakterleri ve filme dair merak edilen tüm detaylar haberimizde yer alıyor.

Takip 3 Son Karşılaşma filmi ne zaman çekildi?

Takip 3 Son Karşılaşma filmi 2014 yılında çekildi. Taken 3 filmi, 16 Aralık 2014’te Almanya’da, 9 Ocak 2015’te Amerika’da ve 21 Ocak 2015’te Fransa’da vizyona girdi. 48 milyon dolar bütçeyle çekilen film tüm dünyada toplam 326,4 milyon dolar hasılat elde etti. Takip: İstanbul filminin devam yapımı olan film ülkemizde de vizyona girdi ve 6 hafta vizyonda kaldı. Vizyonda kaldığı süre boyunca 91 bin 814 kişi tarafından sinemalarda izlendi ve 1 milyon 167 bin 89 TL hasılat kazandı.

Takip 3 Son Karşılaşma filmi nerede çekildi?

Takip 3 Son Karşılaşma filmi Amerika Birleşik Devletleri’nde çekildi. Filmin çekimleri için 3 ülkenin farklı bölgelerinde çekim setleri kuruldu. Ana çekimler Los Angeles ve Atlanta’da başladı. Ayrıca Covington, Georgia’da, Newton College & Kariyer Akademisi’nde de çekimler cashbet giriş yapıldı. Filmde, Ajan Mills, bütün tecrübesini ve yeteneklerini kullanarak, eski karısını öldüren gerçek suçluyu bulmak ve kendi adaletini sağlamak durumunda kalıyor.

Takip 3 Son Karşılaşma filmi hangi kanalda oynuyor?

Takip 3 Son Karşılaşma filmi Star TV kanalında oynuyor. Aksiyon ve gerilim türlerinde çekilen film 26 Ocak akşamı saat 22.30’da ve aynı günün gecesi 02.00’de Star TV ekranlarında izleyiciler ile buluşacak.

Takip 3 Son Karşılaşma filmi oyuncuları isimleri

 • Liam Neeson - Bryan Mills
 • Forest Whitaker - Müfettiş Frank Dotzler
 • Maggie Grace - Kim Mills
 • Famke Janssen - Lenore Mills-St. John
 • Dougray Scott - Stuart St. John
 • Sam Spruell - Oleg Malankov
 • Leland Orser - Sam Gilroy

Takip 3 Son Karşılaşma filmi oyuncu kadrosu

 • Jon Gries - Mark Casey
 • David Warshofsky - Bernie Harris
 • Jonny Weston - Jimmy
 • Don Harvey - Dedektif Garcia
 • Dylan Bruno - Dedektif Smith
 • Al Sapienza - Dedektif Johnson