Yeşilçam sinemasının sevilen yapımlarından olan Tanrı Misafiri filmi, televizyon ekranlarında ve dijital platformlarda izleyiciler ile buluşmaya devam ediyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Tanrı Misafiri filmi nerede çekildi, Tanrı Misafiri filmi kaç yılında çekildi, Tanrı Misafiri filmi hangi kanalda oynuyor, Tanrı Misafiri filmi oyuncuları isimleri nedir, Tanrı Misafiri filmi konusu ne? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncu kadrosunda Pınar rolü ile Hülya Koçyiğit, Hakan rolü ile Ediz Hun, Tayfun rolü ile Ömer Dönmez, Kemal rolü ile İstemi Betil, Pınar'ın Annesi rolü ile Gülistan Güzey, Metres rolü ile Nazan Adalı ve Hüseyin rolü ile Raik Alnıaçık yer alıyor.

Tanrı Misafiri filminde, kocası tarafından terk edilen Pınar, oğlu Tayfun’u tek başına büyütmek zorunda kalıyor. Bir gün oğlu Tayfun, hastalanıyor. Doktor Tayfun’un iyileşmesi için üzülmemesi gerektiğini söylüyor. Pınar da oğluna eski kocası Kemal’in ağzından sahte mektuplar yazıyor. Ne var ki bir gün gerçekten Kemal döneceğini bildiren bir telgraf yolluyor. Tayfun babası döneceği için çok seviniyor ve hazırlık yapmaya başlıyor. Ancak Kemal, yolda bir kaza geçiriyor. Bunu öğrenen Pınar’ın annesi Tayfun’u üzmemek için yeni bir plân yapıyor. Tanrı Misafiri filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, ne zaman çekildi, konusu ne, hangi kanalda oynuyor, oyuncu kadrosu karakterleri kim sorularının yanıtları haberimizde pusulabet yer alıyor.

Zehra filmi nerede çekildi hangi köyde ne zaman çekildi konusu ne oyuncuları isimleri Zehra filmi nerede çekildi hangi köyde ne zaman çekildi konusu ne oyuncuları isimleri

Tanrı Misafiri filmi kaç yılında çekildi?

Tanrı Misafiri filmi 1972 yılında çekildi. Dram türünde çekilen yapım 1 Mart 1973 tarihinde gösterime girdi ve sinemaseverler ile beyazperdede buluştu. Filmde, çok satan aşk romanları yazan ama kendi yaşamında duygusal ilişkilerini bir türlü rayına oturtamayan bir romancının hikayesi konu ediliyor. Günümüzde farklı kanallarda yayınlanmaya devam eden filmin yönetmen koltuğunda Mehmet Dinler oturuyor. Filmin senaryosunu ise Vural Pakel yazdı.

Tanrı Misafiri filmi nerede çekildi?

Tanrı Misafiri filmi İstanbul’da çekildi. Filmin çekimleri için İstanbul’un farklı ilçeleri, semtleri ve mekanlarında çekim setleri kurularak filmin çekimleri tamamlandı. Yapımcıları Enver Özer ve Vural Pakel olan filmde, hasta oğlunun yaşaması için elinden geleni yapan bir annenin öyküsü ekranlara geliyor. Hülya Koçyiğit, filmdeki oyunculuğuyla 1973 Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde en iyi kadın oyuncu ödülünü kazandı.

Sen Bir Meleksin filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor? Sen Bir Meleksin filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor?

Tanrı Misafiri filmi konusu ne?

Tanrı Misafiri filminde, genç bir kadın olan Pınar, kocasının terk etmesinin ardından oğlu Tayfun’u tek başına büyütüyor. Pınar, yazdığı romanlar sayesinde ünleniyor. Oğlu Tayfun'un rahatsızlığı genç kadını derinden etkiliyor. Doktorlar Tayfun'un üzülmemesi gerektiğini söylüyor ve bunun üzerine Pınar, oğlunun babası Kemal'in ağzından Tayfun'a mektup yazmaya başlıyor. Ancak Pınar'ın, Kemal'den geri döneceğini yazdığı bir mektup alması işlerin karışmasına neden oluyor.

Tanrı Misafiri filmi hangi kanalda oynuyor?

Tanrı Misafiri 360 TV kanalında oynuyor. Film 23 Kasım Perşembe günü saat 17.30’da ve aynı günün gecesi saat 01.45’te 360 TV ekranlarında Yeşilçam hayranları ile buluşuyor. Özer Film tarafından çekilen film, Acar Film tarafından seslendirilmiş ve gösterime hazır hale getirilmiştir. Filmde Hülya Koçyiğit’i Jeyan Mahfi Tözüm, Ediz Hun’u Hayri Esen, Ömer Dönmez’i (Ömercik) Birsen Kaplangı ve İstemi Betil’i Erdoğan Esenboğa seslendirmiştir. Film 80 dakika pusulabet giriş sürüyor.

Kadın Asla Unutmaz filmi nerede çekildi nerede çekilmiştir kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri Kadın Asla Unutmaz filmi nerede çekildi nerede çekilmiştir kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri

Tanrı Misafiri filmi oyuncuları isimleri

  • Hülya Koçyiğit - Pınar
  • Ediz Hun - Hakan
  • Ömer Dönmez - Tayfun
  • İstemi Betil - Kemal
  • Gülistan Güzey - Pınar'ın Annesi
  • Nazan Adalı - Metres
  • Raik Alnıaçık - Hüseyin
  • Fatoş Tez - Hüseyin'in Annesi
  • İhsan Yüce - Hüseyin'in Adamı
  • Erdoğan Seren - Hüseyin'in Adamı

Samanyolu filmi nerede çekildi hangi köşkte çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oyuncuları Samanyolu filmi nerede çekildi hangi köşkte çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oyuncuları