Tarık Akan Kaçak filmi (1982) televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Tarık Akan Kaçak filmi (1982) nerede çekildi, Tarık Akan Kaçak filmi kaç yılında çekildi, Tarık Akan Kaçak filmi (1982) hangi kanalda oynuyor, Tarık Akan Kaçak filmi (1982) oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncu kadrosunda Tarık Akan, Fatma Girik, Celile Toyon, Ali Tutal, Sırrı Elitaş, Coşkun Göğen ve Ata Saka rol alıyor. Filmde, Muzaffer Ağa, köylülerin işlediği ama sahibi olmayan toprakları ele geçirmek istiyor ve bu durumu öğrenen Habip, ağanın toprakları el koymasına karşı çıkıyor. Kararından vazgeçmeyen Muzaffer Ağa, kendisine karşı çıkan köylülerin haddini bildirmek için onların mahsullerini yakıyor. Mahsullerin yanması sonrasında büyük bir öfkeye kapılan Habip, Muzaffer Ağa'nın peşine düşüyor ve onu vuruyor. Girdiği arbede sırasında yaralanan Habip, peşine düşen jandarma ve ağanın adamlarından kurtulmaya çalışıyor. Bu sırada küçük oğlu ile yaşayan Hacer adında bir kadının yanına sığınan Habip'i, genç kadın tedavi ediyor. Bu sayede yolları kesişen Habip ve Hacer arasında çok geçmeden büyük bir aşk başlıyor. Tarık Akan Kaçak filmi (1982) çekildiği yer köy, hangi şehirde çekildi, çekim yeri, ne zaman çekildi, hangi kanalda oynuyor, oyuncu kadrosu karakterleri, konusu ne sorularının yanıtları haberimizde egeslot yer alıyor.

Canım Kardeşim filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları kim? Canım Kardeşim filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları kim?

Tarık Akan Kaçak filmi kaç yılında çekildi?

Tarık Akan Kaçak filmi 1982 yılında çekildi. Dram türünde çekilen yapım 25 Şubat 1983 tarihinde gösterime girdi. Filmin yönetmen koltuğunda, filmin aynı zamanda senaryosunu da yazan Memduh Ün oturuyor. Yapımcıları Fedai Öztürk ve Erol Şenbecerir olan film Orhan Kemal’in aynı adlı romanından uyarlanmıştır. Kaçak filminin ilk versiyonu Üç Tekerlekli Bisiklet adıyla 1962'de Lütfi Ömer Akad tarafından çekilmiştir ve özel televizyon kanallarında gösterilmiş ilk Türk filmi olma özelliğine sahiptir. Filmin müziklerini usta müzisyen Sadık Gürbüz hazırladı. Ödül Film tarafından çekilen yapım 91 dakika sürüyor.

Tarık Akan Kaçak filmi (1982) nerede çekildi?

Tarık Akan Kaçak filmi (1982) Hatay’ın Reyhanlı ilçesine bağlı olan Harran Köyü’nde çekildi. Filmin çekimleri için Harran Köyü’nde ve çevresinde çekim setleri kurularak çekimler tamamlanmıştır. Harran Köyü ayrıca çok sayıda Yeşilçam filmine de ev sahipliği yapmıştır.

Derman filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi konusu nedir hangi kanalda oyuncuları isimleri Derman filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi konusu nedir hangi kanalda oyuncuları isimleri

Tarık Akan Kaçak filmi (1982) konusu ne?

Tarık Akan Kaçak filmi (1982) filminde Habip, köylülerin topraklarına el koyan ağaya karşı çıkıyor. Ağanın adamları Habip'i yakalayıp öldüresiye dövüyorlar ve köylülerin mahsullerini yakıyorlar. Bu duruma çok öfkelenen ve bir gece gizlice ağanın evine giren Habip, ağayı öldürüp kaçıyor. Yıllar önce kocası Almanya'ya gitmiş ve bir daha dönmemiş çamaşırcı Hacer'in evine sığınıyor. Daha sonra birlikte kaçmak isterlerken ağanın adamları onları otobüse binerken yakalıyorlar çatışma çıkıyor.

Tarık Akan Kaçak filmi (1982) hangi kanalda oynuyor?

Tarık Akan Kaçak filmi (1982) 360 TV kanalında oynuyor. Türk sinemasının en popüler filmlerinden olan Kaçak filmi 12 Haziran Pazartesi günü saat 13.30’da ve aynı günün gecesi saat 23.00’de 360 TV ekranlarında yayınlanacak ve sinemaseverler ile buluşacak. Filmde Tarık Akan’ı Esen Günay, Fatma Girik’i ise Nevin Akkaya seslendirmiştir. Ayrıca Ali Tutal’ı Levent Dönmez ve Coşkun Göğen’i Ersan Uysal seslendirdi. Toplumsal film kategorisinde yer alan ve popülerliğini korumaya devam eden film 1 saat 33 dakika egeslot giriş sürüyor.

Cüneyt Arkın Paramparça filmi nerede çekildi ne zaman çekildi kaç yılında oyuncuları isimleri Cüneyt Arkın Paramparça filmi nerede çekildi ne zaman çekildi kaç yılında oyuncuları isimleri

Tarık Akan Kaçak filmi (1982) oyuncuları isimleri

 • Tarık Akan - Habip
 • Fatma Girik - Hacer
 • Celile Toyon - Şerife
 • Ali Tutal - Duran
 • Sırrı Elitaş - Hamza
 • Coşkun Göğen - Topal Selim
 • Ata Saka - Muzaffer Bey
 • Jale Efecik - Muzaffer Bey’in eşi
 • Mehmet Kırmızıgül - Mehmet
 • Abdullah Ferah - Haşim Ağa
 • Bahri Ateş - Köylü

Kaçak filminin oyuncu kadrosu karakterleri arasında ayrıca şu isimler var; Yusuf Çetin - Muzaffer Bey'in adamı, Tevfik Şen - Muzaffer Bey'in adamı, Hayati Hamzaoğlu, Nilgün Ceylan, Tahsin Koray - Komutan, Ahmet Turgutlu - Muhtar ve Fikret Ertuğrul.

Öyle Olsun filmi ne zaman çekildi kaç yılında nerede çekildi çekildiği yer neresi oyuncu kadrosu isimleri Öyle Olsun filmi ne zaman çekildi kaç yılında nerede çekildi çekildiği yer neresi oyuncu kadrosu isimleri