Taş Kağıt Makas dizisi yeni bölümleri ile dizi severlerle buluşmaya devam ediyor. Dizinin çekim ve yayın detayları merak ediliyor. Taş Kağıt Makas dizisi nerede çekiliyor, Taş Kağıt Makas dizisi yeni bölüm ne zaman, Taş Kağıt Makas dizisi hangi gün oynuyor, Taş Kağıt Makas dizisi hangi kanalda oynuyor, Taş Kağıt Makas dizisi oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Dizinin başrollerinde Avukat Umut Tanrıkulu rolü ile Ekin Koç, Savcı Alev Parlak rolünde Serra Arıtürk, Avukat Harun Yakar rolünde Ozan Güven, Savcı Süreyya Uyar rolünde Hande Ataizi, Fecir Emirkıran rolünde Burak Yörük ve Kadri Palaz rolünde Hüseyin Avni Danyal rol alıyor.

Taş Kağıt Makas dizisinde, sıra dışı bir hafıza yeteneğine sahip olan Umut, yaşadığı her anı en küçük ayrıntısına kadar hatırlar. Babasının masum olduğunu ispatlamak için verdiği savaşta yine bu süper hafızasını kullanır. Belediye otobüsünde olaylı bir şekilde tanıştığı Alev de Umut’un babası için sürdürdüğü adalet arayışının en büyük destekçisi olur. Parlak zekası ve biat ettiği derin yapıyla Harun ve iflah olmaz bir sosyopat olan Fecir ise bu savaşın diğer tarafında yer alır. Taş Kağıt Makas dizisinin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekiliyor, yeni bölüm yayın günü ne zaman, hangi gün oynuyor, hangi kanalda oynuyor, oyuncuları isimleri nedir sorularının yanıtları haberimizde panyabet yer alıyor.

Bahar dizisi hangi hastanede çekiliyor yeni bölüm ne zaman hangi gün hangi kanalda oynuyor? Bahar dizisi hangi hastanede çekiliyor yeni bölüm ne zaman hangi gün hangi kanalda oynuyor?

Taş Kağıt Makas dizisi yeni bölüm ne zaman?

Taş Kağıt Makas dizisi yeni bölüm Çarşamba günü yayınlanacak. Dizinin yeni bölümleri Çarşamba akşamları dizi severlerin beğenisine sunuluyor. Aksiyon, dram, psikolojik gerilim, polisiye, suç ve hukuk türlerinde ekranlara gelen dizi Remember: War of the Son (Hayatın Oyunu) adlı yapımdan uyarlanmıştır.

Taş Kağıt Makas dizisi hangi gün oynuyor?

Taş Kağıt Makas dizisi her hafta Çarşamba günü oynuyor. Dizi Çarşamba akşamları saat 20.00’de ekranlara geliyor. Dizinin uyarlama senaryosunu Uğraş Güneş yazıyor. Yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan oturuyor. Dizinin müziklerini Atakan Ilgazdağ hazırlıyor. Birinci sezonu ile ekranlara dizinin ilk bölümü 28 Şubat’ta yayınlandı.

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi nerede çekiliyor yeni bölüm hangi gün hangi kanalda oynuyor? Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi nerede çekiliyor yeni bölüm hangi gün hangi kanalda oynuyor?

Taş Kağıt Makas dizisi nerede çekiliyor?

Taş Kağıt Makas dizisi İstanbul’da çekiliyor. Dizinin çekimleri için İstanbul’un farklı ilçeleri, semtleri ve mekanlarında çekim setleri kurularak çekimlere devam ediliyor. MF Yapım tarafından çekilen ve yapımcısı Asena Bülbüloğlu olan dizi, 120 dakikalık bölümleri ile ekranlarda yerini alıyor.

Taş Kağıt Makas dizisi hangi kanalda oynuyor?

Taş Kağıt Makas dizisi Kanal D kanalında oynuyor. Dizi her hafta Çarşamba akşamı saat 20.00’de Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Haklının güçlü değil, güçlünün haklı olduğu bir düzende geçen hikâyede; gecekondu mahallesindeki masum bir delikanlının, düzenin gerçek sahiplerine karşı verdiği büyük adalet savaşı panyabet giriş anlatılıyor.

Kızıl Goncalar dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda konusu oyuncu kadrosu Kızıl Goncalar dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda konusu oyuncu kadrosu

Taş Kağıt Makas dizisi oyuncuları isimleri

 • Ekin Koç - Avukat Umut Tanrıkulu
 • Serra Arıtürk - Savcı Alev Parlak
 • Ozan Güven - Avukat Harun Yakar
 • Hande Ataizi - Savcı Süreyya Uyar
 • Burak Yörük - Fecir Emirkıran
 • Hüseyin Avni Danyal - Kadri Palaz
 • Aytaç Uşun - Azad Emirkıran
 • Bülent Seyran - Rıza Tanrıkulu
 • Selim Galip - Ruşen
 • Anıl Taşezen - Cevher Hami Sarıkaya
 • Ali Çoban - Uğur Parlak
 • Burcu Halaçoğlu - Emel Parlak
 • Atsız Karaduman - Bünyamin Emirkıran
 • Gökhan Yıkılkan - Neşet Tuzcu
 • Yüsra Geyik - Rüya Emirkıran
 • Arda Mora - Yücel

Yüsra Geyik aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kimdir oynadığı filmleri ve tv dizileri Yüsra Geyik aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kimdir oynadığı filmleri ve tv dizileri