Taşıyıcı filmi televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşacak. Orijinal adı The Transporter olan filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Taşıyıcı filmi nerede çekildi, Taşıyıcı filmi ne zaman çekildi, Taşıyıcı filmi hangi kanalda oynuyor, Taşıyıcı filmi oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncu kadrosunda Jason Statham, Shu Qi, Matt Schulze ve François Berléand rol alıyor. Taşıyıcı filminde, Frank, hayatının bir kısmını bir özel operasyon biriminin önemli bir parçası olarak geçirmiştir. Artık bir paralı askerdir ve hangi görevi beğeniyorsa onu yerine getirmektedir. Üç adet altın kuralı vardır. Frank, anlaşmanın bozulmasından; kim için çalıştığının sorulmasından ve taşıdığı paketin içinde ne olduğunu öğrenmekten hiç hoşlanmaz. Aldığı son görevde taşıdığı paket de tıpkı diğerleri gibi bir pakettir. Ancak kazın ayağı aslında öyle değildir. Taşıyıcı filmi hangi ülkede çekildi, çekim yeri, kaç yılında çekildi, hangi kanalda oynuyor, konusu ne, oyuncu kadrosu karakterleri kim, gişe hasılat bilgileri nedir sorularının yanıtları ve filme dair detaylar haberimizde nisanbet yer alıyor.

22 Mil filmi ne zaman çekildi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu karakterleri 22 Mil filmi ne zaman çekildi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu karakterleri

Taşıyıcı filmi ne zaman çekildi?

Taşıyıcı filmi 2002 yılında çekildi. Aksiyon türünde çekilen yapım 2002 yılının Ekim ayında vizyona girdi ve büyük ilgi gördü. 21 milyon dolar bütçe ile çekilen film 43 milyon 928 bin 932 dolar hasılat elde etti. Ülkemizde de vizyona giren film 19 hafta vizyonda kaldı. 126 bin 926 kişi tarafından izlenen film 522 bin 96 TL gişe hasılatı elde etmiştir. Yapımın Taşıyıcı 2 adını taşıyan bir devam filmi de çekilmiştir ve film 94 dakika sürüyor.

Taşıyıcı filmi nerede çekildi?

Taşıyıcı filmi Fransa’da çekildi. Filmin bazı sahneleri Amerika Birleşik Devletleri’nde çekilirken, büyük bölümü ise Fransa’da çekilmiştir. Çekimler için Fransa’nın farklı noktalarında ve şehirlerinde çekim setleri kurularak çekimler tamamlanmıştır. Filmin yönetmen koltuğunda Corey Yuen oturuyor. Yapımcıları Stephen Cashman ve Luc Besson olan filmin senaryosunu Robert Mark Kamen ve Luc Besson yazdı. Filmin müziklerini Stanley Clarke hazırladı.

Troy Truva filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu karakterleri Troy Truva filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu karakterleri

Taşıyıcı filmi konusu ne?

Taşıyıcı filminde, Frank yaptığı işin en iyisidir, tehlikeli ve yasadışı maddeleri hiçbir soru sormadan bir noktadan diğerine taşır. Ancak en son sevkiyatında, uluslararası esir tüccarlarının kaçırdığı güzel bir kadın, onun taşıma planlarında ölümcül problemler çıkmasına neden olur. Artık Frank değerli kargosunu ve kendi hayatını kurtarmak için durmak bilmeyen, hareket dolu bir savaşa girmelidir. 20th Century Fox tarafından çekilen The Transporter filmi izleyenleri ekran başına kilitleyecek.

Taşıyıcı filmi hangi kanalda oynuyor?

Taşıyıcı filmi Kanal D kanalında oynuyor. Film 16 Haziran Cuma günü saat 20.00’de ve aynı günün gecesi saat 23.30’da Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Filmin başrollerinde Guy Ritchie tarafından keşfedilmiş Jason Statham ve ünlü Asyalı aktris Shu Qi rol almaktadır. Tetikçinin Gecesi filminde Jason Statham, filmin başında Tom Cruise'un canlandırdığı yine bir taşıyıcı olan karaktere çarpıyordu. Jason Statham kendi hareket ve dövüş sahnelerinin birçoğunu kendisi yapıyordu. Frank'in evinde, küçük bir çocuk ile bir maymunu gösteren resimdeki çocuk Jason Statham’dı. Ses kurgusu yapan Vincent Tulli aynı zamanda filmde cameo olarak nisanbet giriş görünüyor.

Sherlock Holmes Gölge Oyunları kaç yılında çekildi nerede çekildi oyuncu kadrosu karakterleri Sherlock Holmes Gölge Oyunları kaç yılında çekildi nerede çekildi oyuncu kadrosu karakterleri

Taşıyıcı filmi oyuncuları isimleri

  • Jason Statham - Frank Martin
  • Shu Qi - Lai
  • Matt Schulze - Darren 'Wall Street' Bettencourt
  • François Berléand - Tarconi
  • Ric Young - Bay Kwai
  • Doug Rand - Lider
  • Didier Saint Melin - Patron

Pi’nin Yaşamı filmi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri konusu ne? Pi’nin Yaşamı filmi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri konusu ne?