Oyuncu Taygun Sungar’ın hayatı ve biyografi bilgileri merak ediliyor. Taygun Sungar aslen nereli, Taygun Sungar kaç yaşında, Taygun Sungar boyu kaç, Taygun Sungar burcu ne, Taygun Sungar sevgilisi kim, Taygun Sungar filmleri ve tv dizileri nedir sorularının yanıtları araştırılıyor. İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Oyunculuk bölümü mezunu olan Taygun Sungar, ilk oyunculuk deneyimini 1995 yılında daha 7 yaşındayken Çiçek Taksi dizisinde rol alarak kazanmıştır.

Taygun Sungar, çocukluktan beri hayali olan profesyonel oyunculuk için üniversite eğitimini sürdürürken bir taraftan da dizilerde figüranlık yapmaya ve yardımcı oyuncu olarak yer almaya başlamıştır. Üniversite eğitimi boyunca pek çok tiyatro oyununda yer almıştır. Taygun Sungar kimdir nerelidir, memleketi neresi, evli mi, sevgilisi kimdir, hangi burç, hangi dizilerde oynadı, hangi filmlerde oynadı sorularının yanıtları ve Taygun Sungar'ın yaşamına dair merak edilenler haberimizde winbir yer alıyor.

Sena Şahin aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim Sena Şahin oynadığı diziler Sena Şahin aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim Sena Şahin oynadığı diziler

Taygun Sungar aslen nereli?

Taygun Sungar aslen Ankaralıdır. Ankara’da doğup büyüyen yakışıklı oyuncu lise eğitimi için 2003-2006 tarihleri arasında Kayseri’de yaşamıştır. Üniversite eğitimi için İzmir’e taşınmıştır.

taygun sungar aslen nereli kaç yaşında sevgilisi kim boyu kaç burcu ne filmleri ve tv dizileri

Taygun Sungar kaç yaşında?

1989 doğumlu olan Taygun Sungar 33 yaşındadır. Yetenekli oyuncu 2003-2004 yıllarında henüz lise öğrencisiyken Gurbet Kadını ve Kuzenlerim dizilerinde oynamıştır.

Kadir Ezildi aslen nereli evlendi mi boyu kaç burcu ne Kadir Ezildi sevgilisi kim oynadığı diziler Kadir Ezildi aslen nereli evlendi mi boyu kaç burcu ne Kadir Ezildi sevgilisi kim oynadığı diziler

Taygun Sungar burcu ne?

Taygun Sungar’ın burcu Yengeçtir. Taygun Sungar 2 Haziran 1989 doğumludur. 2014 yılında üniversite mezuniyetinin ardından televizyon kariyerine aralıksız devam etmiştir. Sırasıyla Kuzenlerim, Kardeş Payı, Ulan İstanbul, Kara Ekmek, Babam ve Ailesi dizilerinde yer almıştır.

taygun sungar aslen nereli kaç yaşında sevgilisi kim boyu kaç burcu ne filmleri ve tv dizileri

Taygun Sungar boyu kaç?

Taygun Sungar'ın boyu 1,76 cm’dir. Oyuncu asıl çıkışını 2017 yılında yayınlanan Çoban Yıldızı dizisindeki Ali Karakaya karakteri ile yakalamıştır.

Nana Stambolishvili aslen nereli kaç yaşında evli mi eşi kim boyu kaç burcu ne oynadığı diziler Nana Stambolishvili aslen nereli kaç yaşında evli mi eşi kim boyu kaç burcu ne oynadığı diziler

Taygun Sungar sevgilisi kim?

Taygun Sungar'ın sevgilisi hakkında bir bilgi bulunmamaktadır. Taygun Sungar özel hayatına dair fotoğraflar paylaşmasa da winbir giriş Instagram sayfasından sık sık görsel ve video paylaşmaktadır. Yetenekli oyuncu son olarak FOX TV’de yayınlanan Yalnız Kalpler dizisinde Teoman karakterini canlandırmaktadır. Dram türündeki günlük dizide Taygun Sungar’a Sena Şahin, Elif Gülhan ve Furkan Kapsız eşlik etmektedir.

taygun sungar aslen nereli kaç yaşında sevgilisi kim boyu kaç burcu ne filmleri ve tv dizileri

Taygun Sungar filmleri ve tv dizileri

  • 1995 – Çiçek Taksi
  • 2003 – Gurbet Kadını
  • 2004 – Kuzenlerim
  • 2014 – Kardeş Payı
  • 2014 – Ulan İstanbul
  • 2015 – Kara Ekmek
  • 2016 – Babam ve Ailesi
  • 2017 – Çoban Yıldızı - Ali Karakaya
  • 2023 – Yalnız Kalpler - Teoman

Defne Samyeli aslen nereli boyu kaç burcu ne kaç kilo oynadığı dizileri filmleri Defne Samyeli aslen nereli boyu kaç burcu ne kaç kilo oynadığı dizileri filmleri

taygun sungar aslen nereli kaç yaşında sevgilisi kim boyu kaç burcu ne filmleri ve tv dizileri