Koronavirüsle mücadele kapsamında Ramazan Bayramı öncesi vatandaşların çoğu işine ara vermek zorunda kaldı. Vatandaşlar ihtiyaçlarını gidermek için bankaların sunduğu kredi imkanlarından yararlanmak istiyor. Bu ihtiyaçların ardından bankalar da kredi kampanyalarını duyurdular. Bankaların bayram kredisi fırsatlarını haberimizden öğrenebilirsiniz.

TEB BAYRAM KREDİSİ

TEB, müşterilerine yüzde 0.94 faiz oranıyla kredi imkanı sunuyor. Ödemeler 3 ay ile 36 ay arasında değişen vade seçenekleri ile sağlanıyor.

İŞ BANKASI BAYRAM KREDİSİ

İş Bankası, müşterilerine yüzde 0.96 faiz oranıyla kredi imkanı sunuyor. Müşteriler isterse 36 ay vadeyle ödeme yapabiliyor. Vade sürecinin uzadığı durumlarda faiz oranı yüzde 1.06’ya kadar yükselebiliyor. Müşteriler kredilerini ödemeye 3 ay sonra başlayabiliyorlar.

QNB FİNANSBANK BAYRAM KREDİSİ

QNB Finansbank, müşterilerine kredi puanlarına göre yüzde 0.89 faiz oranıyla kredi imkanı sunuyor. Müşteriler ödemelerini 60 ay vadeyle yapabiliyorlar ve ödemeye 3 ay sonra başlayabiliyorlar.

GARANTİ BBVA BAYRAM KREDİSİ

Garanti BBVA, müşterilerine yüzde 0.99 faiz oranıyla kredi imkanı sunuyor. Müşteriler ödemelerini 60 ay vadeyle yapabiliyorlar.

YAPI KREDİ BANKASI BAYRAM KREDİSİ

Yapı Kredi Bankası da müşterilerine 60 ay vadeli kredi imkanı sunuyor. Müşteriler ödemelerine 3 ay sonra başlayabiliyorlar.