Teknede mezuniyet etkinliği, zorlu dersler, stresli sınav dönemlerinin ardından kaliteli bir eğlence ve unutulmayacak bir gece geçirmek için eşsiz bir tercihtir. Tüm yaş grubu mezuniyetlerine hitap eden türde eğlence organizasyonu yapılmaktadır. Müzik sistemleri, şık sunumlar, hoş bir ortam ile eğlenceli vakit geçirebileceğinizin altı çizilmektedir.. Bol bol eğlence içeren bu aktivite için organizasyon talepleri oldukça rağbet görmektedir.

Organizasyon Nasıl Yapılır?

Teknede mezuniyet kutlaması okul yetkililerince organize edilmektedir. Belirlenen ücretin öğrencilerden tahsis edilerek programlanması ile etkinlik düzenleme aşamasına geçilmektedir.

Dans pistinin önemine değinilerek, oturma ve oynama alanı düzenlemeleri yapılmaktadır. Yemekli ya da yemeksiz planlanabildiği belirtilirken öğrencilerin de talep edebileceği farklı birçok aktivitenin yer aldığı da eklenmiştir. Menü dahilinde açık büfe, kokteyl ikramlıklar, barbekü, kahvaltı gibi servisler sunulmaktadır.

Güçlü Ekip

Kurulduğu ilk günden bu yana hedeflerini gerçekleştirerek yerli ve yabancı tüm misafirlere kapılarını açmışlardır. Konuklara tarifsiz bir hizmet sunmaktan çekinmemiş, güler yüzlü, kalifiye personelleriyle hizmetine devam etmektedirler.

Her konuda çekinmeden sorduğunuz tüm sorularınız, öneri ve dilekleriniz memnuniyetle karşılanmaktadır. Günden güne büyüme ve gelişme kat edilirken güçlü organizasyonlarda bulunmanın vermiş olduğu başarı hissi daha da kuvvetlendirmektedir.

Vizyonuna uygun olarak yetiştirilen personeller boğaz turu, teknede mezuniyet, iftar ve diğer birçok alanda isteklerinize uygun organizasyon yaparak rahat ve konforlu zaman sunar.

Uygun fiyatlar, uluslararası düzeyde kalite ve sorunlarınıza anında çözüm bulabileceğiniz bir yaklaşım benimsenmiştir.

İşin Maliyeti

Teknede mezuniyet etkinliğinin yat fiyatlarına göre daha küçük ve daha az konfora sahip olduğu için hesaplı olduğu belirtilir. Küçük olması sebebiyle katılımcı sayısı daha az olacağı için maliyet daha da düşük olacaktır denir. Öğrencilerin ekstra talep edecekleri hizmetlere göre şekillenen bu fiyatlar tahmini 10 kişi katılımcı sayısına göre hesaplanmaktadır.

Daha fazla maliyeti olduğu belirtilen yat fiyatları ise içkili bir eğlenceye dönüştüğünde oldukça yüksek rakamlara çıkabilmektedir.

Ayrıca saat sınırlandırması bulunduğu bilinen bu etkinlikte tercihe göre gündüz ya da akşam saatlerinde yaklaşık 3 ile 4 saat aralığında hizmete sunulmakta olduğu belirtilir. Belirli bir miktar kapora ödemesi ile rezervasyon yapılmaktadır.