Valorant çıkış tarihi ne zaman, Valorant saat kaçta çıkıyor? Valorant 2020 ne zaman çıkacak?

Riot Games tarafından geliştirilen Valorant oyunu 2020’nin çıkış tarihi ve saati ile oyun hakkındaki detaylar ortaya çıktı.

Güncel 02.06.2020, 16:46

Riot Games tarafından geliştirilen Valorant oyunu, ücretsiz oynanan ve çok oyunculu oyunlardan biridir. Valorant oyununun tam sürüm halinde oyuncuların erişimine açılacağı bilgisi oyun tutkunları arasında heyecan yarattı. Valorant çıkış tarihi ne zaman, saat kaçta çıkıyor? Valorant 2020 ne zaman çıkacak? Soruları cevap buldu. Daha önce beta sürümü yayınlanan ve sınırlı olarak oynanan oyun, tam bir sürüm olarak oyuncuların beğenisine sunulacak. Riot Games’in sosyal medya hesaplarından yapılan duyuru çok oyunculu oyunların ustalarını sevindirdi. Riot Games’in yayınlanacağı oyunun birinci sezonu Kıvılcım adını taşıyacak. Tam sürümle birlikte oyunda görülecek detaylı haritanın adı Ascent haritası olacak. Müthiş bir beklenti oluşturan Valorant oyunu Riot Games firmasının çoklu oyuncuları içinde barındıran ilk konsept oyunu olarak biliniyor. Geçtiğimiz yılın sonlarında ilk duyurusu yapılan oyun beta sürüm olarak yayınlanmış ve milyonlarca kullanıcıya ulaşmıştı. Geçtiğimiz ayın sonunda beta sürümü sona ermiş ve oyunun tam sürümünün oynamaya açılacağı duyurulmuştu. Valorant oyunu çıkış tarihi, saati ve detayları haberimizde yer alıyor.

VALORANT ÇIKIŞ TARİHİ NE ZAMAN?

Valorant oyunu çıkış tarihi 2 Haziran 2020 Salı günü olarak açıklandı. Kıvılcım adını taşıyacak 1. Sezonu Asya ve Pasifik ülkeleri 1 Haziran’da indirmişti. Amerika, Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerinin ise 2 Haziran’da oyunu indirebileceği bilgisi paylaşıldı. Beş kişilik iki takımın birbirine karşı oynadığı ve özel donatılmış yetenekleri ile ajanların yer aldığı Valorant oyunu son yılların en gözde oyunları arasında yer alıyor.

VALORANT SAAT KAÇTA ÇIKIYOR?

Merakla beklenen Valorant oyunu saat 08.00’de çıkıyor. Sabah saatlerinden itibaren oyun erişime açılacak ve indirilip oynanabilecek. Riot Games konuyla ilgili yaptığı paylaşımda tarih ve saat detaylarını oyun tutkunları ile paylaştı.

VALORANT OYUNUNDAKİ AJANLAR KİMLER?

Valorant oyununda İngiltere’den Phoenix, Güney Kore’den Jett, Amerika’dan Viper, Rusya’dan Sova ve Fas’tan Cypher yer alıyor. Ayrıca ABD'den Brimstone, Çin Halk Cumhuriyeti’nden Sage, Omen gizli, İsveç'ten Breach ve Brezilya'dan Raze de karakterler arasında bulunuyor.

Yorumlar (0)