Üretimi İzmir’de yapılan ve İzmir’den Ege Bölgesine, Türkiye’den dünyanın farklı coğrafyalarına dağılan Termomak Enerji Sistemleri ürünleri, uzun ömür, üstün kalite, yüksek performans, güvenilir işletim sistemi ve kaliteye sadık kalma ilkelerine bağlı olarak çalışıyor. 1996 yılından günümüze bu ilkelerin ışığında üretimini sürdüren firma, 3500 m² kapalı alan ve 1000 m² açık alana kurulu tesislerinde hizmet veriyor.

Isıtma ve soğutma proses grubu ürünlerinden depolama tankları ve baca sistemlerine, yenilenebilir alternatif enerji sistemlerinden, pompa ve hidrafor grubu ürünlerine, proje imalat grubu ve filtre grubundan ısıtma ve boyler grubuna, geniş yelpazede ürün üretimi Termomak Enerji Sistemleri’nde yer alıyor. Genç ve dinamik kadrosuyla kaliteyi bir araya getiren firma, ülke ekonomisine önemli bir katkı sunarken, ticari bağlarını da güçlendirmeye devam ediyor.

Termomak Enerji Sistemleri İzmir

Termomak Enerji Sistemleri teknolojiyi takip ediyor

Termomak Enerji Sistemleri, gelişen teknolojiyi ve değişen ihtiyaçları yakından takip ederek, kaliteli hizmetini günden güne daha da sağlam temellere oturtmayı sürdürüyor. TSE ve ISO damgalı tüm kalite belgelerine sahip olan firma, en yüksek standartlara ve teknolojiye sahip ürünleri büyük bir titizlikle üretiyor.

Termomak Enerji Sistemleri’nin ürün gamında hava tanklarından hidrofor ve yakıt tanklarına, güneş enerjisiyle çalışan sistemlerden paslanmaz sacdan yapılan doğalgaz bacalarına, basınçlı ve basınçsız kaplardan sulu baca filtrelerine, ısıtma cihazlarından serpantinli ya da çift cidarlı boylerlere, proses imalatları en yüksek standartlara sahip bir üretim anlayışıyla ortaya çıkarılıyor.

Termomak Enerji Sistemleri ürünleri

  • Boyler Grubu: Tek ve Çift Serpantinli Dik Hızlı Boyler, Akümülasyon Tankı  & Elektrikli Boyler, Termoboyler-Kat Boyleri-Ani Su Isıtıcı, Güneş Enerjisi Boylerleri ve Merkezi Gömlekli ve Serpantinli Boyler.
  • Baca Sistemleri: Tm - Sw Serisi Tek Cidarlı Baca Sistemleri, Tm - Dw Serisi Çift Cidarlı İzolasyonlu Baca Sistemleri, Tm - En Serisi Endüstriyel Baca Sistemleri, Tm - Ka Serisi Kaskad Baca Sistemleri, Tm - L Serisi Çift Cıdarlı Las Sistemi, Tm -C Serisi Çöp Ve Çamasır Sutları ve Sulu Baca Filtre Sistemleri.
  • Isıtma & Soğutma Proses Grubu: Buffer Tank Soğutma, Isı Pompası Buffer Tank, Kondens Tankı, Denge Tankı, Hava Ayırıcı, Tortu Tutucu, Hava Tüpü ve Silindirik Ve Prizmatik Genleşme Deposu.
  • Depolama Tankları: Modüler Su Deposu, Hidrofor Tankları, Hava Tankı, Silindirik Yakıt Tankı ve Pot Depo.
  • Filtre Grubu: Separatör Filtreler, Csr-Sf Ayırıcı Filtre Sistemi, Csr-Sfp Ayırıcı Plastik Filtreli Sistem, Csr-Sfpk Ayırıcı Plastik Filtreli Sistemi Csr-Sfpm Taşınabilir Ayırıcı Plastik Filtreli Sistem, Csr-Sfpk Kollektörlü Plastik Filtreli Sistem, Csr-Gfm Tutucu Çakıl Filtresi, Csr-Gt Gübre Tankı, Csr Sfpr Taşınabilir Römorklu Ayırıcı Filtre Sistemi ve Csr Mgs Mikserli Gübreleme Sistemi.
  • Isıtma Grubu: Elektrikli Kat Kaloriferi, Merkezi Gaz ve Sıvı Yakıtlı Kalorifer Kazanları, Merkezi Katı Yakıtlı Kalorifer Kazanları, Katı Yakıtlı Kat Kaloriferleri Kazanları ve Panel Radyatör & Banyopan.
  • Yenilenebilir Alternatif Enerji: Isı Pompası, Foto-Volvatik Hibrit Kollektörler ve Güneş Kollektörleri.
  • Pompa Ve Hidrofor Grubu: Hidrofor Ürünleri, Dalgıç Pompalar, Santfrüj Pompalar ve Sirkülasyon Pompaları
  • Özel Proses İmalatlar: İhtiyaç duyulan yüksek kapasiteye sahip buffer tankları, çökertme tankları, özel projeler için çelik kontrüksiyonlar, kollektör grupları gibi kaynaklı imalat ürünleri.

Termomak kurumsal web sitesi: https://www.termomak.com.tr/

Termomak instagram sayfası: https://www.instagram.com/termomak35/

Termomak Enerji Sistemleri İzmir

Cesursan Filtre gücünü Termomak Enerji Sistemleri’nden alıyor

Cesursan Filtre, Termomak Enerji Sistemleri grup şirketi olarak, sektörün en önemli oyuncuları arasında yer alıyor. Tarımsal sulama sistemleri sektöründe kaliteden ödün vermeden üretimlerini gerçekleştiren firma, imal ettiği filtreler ve sulama sistemleri ile toprağı temiz su ile buluşturuyor.

Termomak Enerji Sistemleri İzmir