Başrollerini Çağatay Ulusoy, Şifanur Gül ve Salih Bademci’nin paylaştığı ve son haftaların en çok konuşulan yapımlarından biri olan Terzi dizisinin çekim ve yayın ayrıntıları araştırılıyor. Terzi dizisi nerede çekiliyor, Terzi dizisi ne zaman çekildi, Terzi dizisi gerçek hikayesi ne, Terzi dizisi hangi platformda oynuyor, Terzi dizisi oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Dizide, ünlü terzi Peyami, en iyi dostunun müstakbel eşi için gelinlik dikiyor. Ama hiç görmediği bu kız beklenmedik şekilde hayatına girince, Peyami’nin sırlarına bir yenisi daha ekliyor. Dram türünde çekilen Terzi dizisinin öyküsü Gülseren Budayıcıoğlu’na ait. Dizinin senaryosunu Rana Mamatlıoğlu ve Bekir Baran Sıtkı birlikte yazdı. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Cem Karcı oturuyor. Terzi dizisinin çekildiği yer, çekim yeri, kaç yılında çekildi, kimin hayat hikayesi, konusu ne, kaç bölüm, hangi platformda oynuyor, oyuncu kadrosu karakterleri kim sorularının yanıtları haberimizde dinamobet yer alıyor.

İyi Adamın 10 Günü nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri İkizler Tevfik Pınar kim? İyi Adamın 10 Günü nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri İkizler Tevfik Pınar kim?

Terzi dizisi ne zaman çekildi?

Terzi dizisi 2023 yılında çekildi. Birinci sezonu ile ekranlara gelen dizinin müziklerini Fırat Yükselir hazırladı. Yapımcısı Onur Güvenatam olan ve OGM Pictures tarafından çekilen dizi, 40 dakikalık bölümleri ile ekranlara geliyor.

Terzi dizisi kaç bölüm?

Terzi dizisi 7 bölümdür. 2 Mayıs 2023 tarihinde yayınlanmaya başlayan 7 bölüm olarak dijital platformda yayınlanan dizinin ikinci sezonunun 28 Temmuz’da yayınlanacağı duyuruldu.

Uzun Hikaye filmi nerede çekildi ne zaman çekildi kaç yılında oyuncuları isimleri konusu ne anlatıyor? Uzun Hikaye filmi nerede çekildi ne zaman çekildi kaç yılında oyuncuları isimleri konusu ne anlatıyor?

Terzi dizisi hangi platformda oynuyor?

Terzi dizisi Netflix platformunda oynuyor. Dizinin ilk adı "Süslü Korkuluk" olarak duyurulup TV8'de yayımlanacağı açıklanmıştı ancak yapımcı şirket ile kanalın anlaşmazlığı sonrası adı Terzi olarak değişti ve Netflix'e transfer oldu.

Terzi dizisi nerede çekildi?

Terzi dizisi İstanbul ve Kırklareli’nde çekildi. Kars şehri çekimleri ve çiftlik evi çekimlerinin Kırklareli’nde yapıldığı bilinmektedir. Ayrıca dizinin çekimleri için İstanbul’un farklı ilçe, semt ve mekanlarında da çekim setleri dinamobet giriş kurulmuştur.

Özür Dilerim filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi platformda konusu oyuncuları isimleri Özür Dilerim filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi platformda konusu oyuncuları isimleri

Terzi dizisi gerçek hikayesi nedir?

Peyami, yeteneğini büyükbabasından miras alan başarılı bir terzidir. Büyükbabasının ölümünün ardından Peyami, herkesten sır gibi sakladığı, akli dengesi yerinde olmayan babası Mustafa'nın bakımını üstlenir. Bu sırada istismara uğradığı ilişkiden kurtulmaya çalışan Esvet, kendisini sırlarıyla birlikte Peyami ve Mustafa'nın hayatında bulur.

Terzi dizisi oyuncuları isimleri

 • Çağatay Ulusoy - Peyami Dokumacı
 • Şifanur Gül - Esvet/Firuze
 • Salih Bademci - Dimitri
 • Olgun Şimşek - Mustafa
 • Berrak Tüzünataç - Cemre
 • Engin Şenkan - Dede Peyami
 • Evrim Alasya - Kiraz

Evrim Alasya aslen nereli kiminle evli boyu kaç burcu ne oynadığı filmleri ve tv dizileri Evrim Alasya aslen nereli kiminle evli boyu kaç burcu ne oynadığı filmleri ve tv dizileri

Terzi dizisi oyuncu kadrosu karakterleri

 • Ece Sükan - Suzi (Suzan)
 • Vedat Erincin - Ari
 • Celile Toyon - Sülün
 • Lilâ Gürmen - Lia
 • Murat Kılıç - Faruk
 • Zeynep Özyurt Tarhan - İrini

Yüsra Geyik aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kimdir oynadığı filmleri ve tv dizileri Yüsra Geyik aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kimdir oynadığı filmleri ve tv dizileri